Strona główna forum Brickfilmy Nasze prace Inne Metro 2033 - Podróż

Metro 2033 - Podróż

Post 2 maja 2013, o 15:40

Posty: 148
Witam serdecznie! Jako, że całkiem niedawno przeczytałem, a raczej przesłuchałem książkę "Metro 2033" postanowiłem zrobić coś z tego uniwersum:

Obrazek

Zdjęcie przedstawia grupę podróżników jadących na drezynie ze stacji Ryżskiej na Prospekt Mira.

Post 3 maja 2013, o 12:21

Posty: 115
Lokalizacja: Warszawa

Całkiem ciekawe, ale ja to bym bardziej teren i ściany urozmaicił, ale to zależy od ilości klocków autora :lol:

Post 3 maja 2013, o 13:32

Posty: 679
oni obsługują tą wajchę we dwóch czy ten po lewej robi to sam? bo jeśli we dwóch to chyba powinni mieć podobną ilość miejsca, przynajmniej chyba tak jest w drezynach obsługiwanych z dwóch stron....
edit: i chba powinieneś spróbować, żeby ten gostek trzymał wajchę oburącz
a tak poza tym to fajny pomysł :D
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek

Post 4 maja 2013, o 13:16

Posty: 148
PolishLegoboy - Klocków się już dużo nazbierało, ale tunele w grze były łyse, także zachowałem to. Pierwotnie miałem jeszcze umieścić na ścianie po rosyjsku napis "Prospekt Mira", ale się nie udało. Poza tym trafia mnie zaraz, jak mam budować szczegóły do scenografii :) .
ZombieFlowchart - Facet po lewej sam obsługuje wajchę. Nie znalazłem w swoich zbiorach takiej części, którą jakkolwiek możnaby umocować na wajchę tak, aby można było ją złapać oburącz. Ale jeszcze będę ulepszał drezynę, także znajdzie się w niej kilka dodatkowych elementów.

Post 12 lip 2015, o 18:10

Posty: 51
Lokalizacja: Pomorze, Trójmiasto
Mój Kanał: https://www.youtube.com/channel/UC8NjBd ... 3V2jDydj0g

Wysoki, tą wajchą nie martw się, bo nawet w książce Metro 2033, Metro 2034 i uniwersum było że wajche jedna osoba obsługuje.
https://www.youtube.com/channel/UC8NjBdqHETekz3V2jDydj0g

Brickfilm dla każdego jest czym innym, dla mnie to pasja


Powrót do Inne


cron