Strona główna forum Brickfilmy Wieści z małego planu Nasze zapowiedzi

Nasze zapowiedzi

Ogłaszaj swoje plany na nowe brickfilmy, szukaj aktorów głosowych, a nawet pokaż przedpremierowe klatki filmowe!
Post 20 sty 2013, o 21:04

Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

Mam pomysł na serię audiologów/ vlogów. Pierwszy będzie o starszych seriach Lego. W następnych odcinkach będzie o czymś innym. Nie wiem jeszcze dokładnie o czym (Zastrzegam sobie prawa autorskie do tego pomysłu :mrgreen: ).
Pozdrawiam
ziemek17 (2044) :D
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 21 sty 2013, o 00:06

Posty: 397
Lokalizacja: Konin
ziemek17 napisał(a):
(Zastrzegam sobie prawa autorskie do tego pomysłu :mrgreen: )


Jak byś był pierwszym który robi coś takiego...
Obrazek
Zapraszam na mój:
You tube
Flickr

Post 21 sty 2013, o 11:16

Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

Dobra, to napiszę inaczej: Lepiej by było gdyby, nie pojawiło się w najbliższym czasie na YT pełno filmów o tej tematyce. No chyba, że komuś się to bardzo spodobało, to możemy współpracować :)
Pozdro
ziemek17 (2044)
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 21 sty 2013, o 13:49

Posty: 46
Drużyna A ! Mój pomysł na shorta-komedię.

Post 24 sty 2013, o 18:14

Posty: 679
A ja we ferie, to znaczy u mnie najbliższe dwa tygodnie postaram się dodać 2 odcinek PortalGuya i napisać scenariusz na trzeci. Życzcie mi powodzenia, bo będzie się działo! :D
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek

Post 25 sty 2013, o 00:52

Posty: 49
Lokalizacja: Warszawa/Mokotów

A ja dzisiaj wreszcie skończyłem montować film! Zacząłem go robić w lipcu i dosłownie przez całe wakacje, dzień w dzień go animowałem. Niestety i tak nie zdążyłem, więc musiałem dokończyć robotę we wrześniu podczas szkoły. Potem miałem ogromną przerwę w produkcji aż do stycznia, kiedy postanowiłem go zmontować. Teraz, chociaż wydaje mi się prawie gotowy, to brakuje mu jednak wszelkiego udźwiękowienia. Prawdopodobnie dokończę go dopiero gdzieś w lutym, bo na ferie wyjeżdżam i nie wykorzystam tego idealnego czasu :C ...

Film pełen niepowtarzalnych sztuczek oświetleniowych, zawierający nowe techniki animacji, posiada w końcu konkretną fabułę z polskimi dialogami. Trochę od tego uciekłem a przecież to, to co najlepsze :)
Niesamowite.jpg
Jak myślicie, jaki to film? :7
Niesamowite.jpg (250.67 KiB) Przeglądane 8860 razy
Dobry brickfilmer dba o to by jak najwięcej w filmie ukryć

Post 27 sty 2013, o 22:13
Sshadow Avatar użytkownika
Założyciel, Główny Administrator

Posty: 145

Po tytule obrazka (Niesamowite.jpg) sądzę, że może być to następna część twojej serii pt. "Niesamowite Odkrycie". Jestem ciekaw co pokażesz :)
Obrazek
„Naj­bar­dziej niez­ro­zumiałą kwes­tią do­tyczącą świata jest to, że jest on zrozumiały."
Albert Einstein

Post 27 sty 2013, o 22:26

Posty: 49
Lokalizacja: Warszawa/Mokotów

Tak, w końcu ukaże się 2 część. Mogę tylko powiedzieć, że ma dużo więcej sensu od pierwszej. Ale po nagraniu dialogów, dodaniu muzyki i innych potrzebnych efektów wszystko może się zmienić, więc nie będę narazie szykował wielkich zapowiedzi, żeby nie zapeszyć.
Dobry brickfilmer dba o to by jak najwięcej w filmie ukryć

Post 31 sty 2013, o 19:44

Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

Dziś skończyłem zdjęcia do mojego nowego filmu. Będzie on opowiadał o przygodzie Connora (Assassin's Creed III). Coming soon!
Pozdrawiam,
ziemek17 (2044)
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 31 sty 2013, o 20:57

Posty: 49
Lokalizacja: Warszawa/Mokotów

Nigdy nie grałem w Assassyna, ale jest chyba podobny do Princa Persji, więc domyślam się akcji :o
To film z głębszą fabułą czy po prostu miałeś chcęć zanimować nieco akrobacji?
Dobry brickfilmer dba o to by jak najwięcej w filmie ukryć

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wieści z małego planu


cron