Strona główna forum Brickfilmy Wieści z małego planu Nasze zapowiedzi

Nasze zapowiedzi

Ogłaszaj swoje plany na nowe brickfilmy, szukaj aktorów głosowych, a nawet pokaż przedpremierowe klatki filmowe!
Post 25 mar 2016, o 11:05

Posty: 47

A dziękuję :)
Z nietypowych dla brickfilmu rzeczy zamierzam wykorzystać jeszcze m.in. piasek i kamienie dla imitacji pustyni, albo komputerowo generowane góry, zrobione w dość fajnym w obsłudze edytorze map do gry Command & Conquer 3.

Post 8 cze 2016, o 17:14

Posty: 4
Lokalizacja: Zadupsk
Mój Kanał: https://www.youtube.com/user/stas7000
Chciałbym zrobić 8-odcinkową serię brickfilmów o początku 2 WŚ, ale mam problem z hełmami- o ile zamiast polskich mogę użyć amerykańskich M1, to francuskich chyba nigdzie nie ma w sensownych cenach. Wiecie, gdzie je kupić, albo jak je zrobić domowym spodobem? Grzebień jestem w stanie dorobić z greenstuffu jako bitewniakowiec-konwersator, ale na ten nieszczęsny hełm kompletnie nie mam pomysłu. Bitwy, jakie zamierzam pokazać to Westerplatte, Bzura, Wizna, Kock i być może Mokra (zrobienie dwóch pociągów pancernych byłoby co najmniej trudne z moim budżetem XD). Tutaj kolejna sprawa do was, mianowicie nie mam pojęcia jakie bitwy dać w dalszych odcinkach o inwazji na Francję :P
Jestem otwarty na wszelkie sugestie i porady. Co do trudności pokazania bitew, to robiłem ich już co najmniej 10, z czego jedna o 2 WŚ (żadna nie trafiła na YT z powodu zawieszania projektów XD), więc powinienem dać radę ;)

Poprzednia strona

Powrót do Wieści z małego planu


cron