Strona główna forum Brickfilmy Wieści z małego planu Nasze zapowiedzi

Nasze zapowiedzi

Ogłaszaj swoje plany na nowe brickfilmy, szukaj aktorów głosowych, a nawet pokaż przedpremierowe klatki filmowe!
Post 24 maja 2015, o 23:51

Posty: 679
Obstawiam, że chodzi o jego podpis, czyli że pk ma ortografię poprawić

Post 25 maja 2015, o 17:50

Posty: 199

kkz665 napisał(a):
TomTheHuman napisał(a):
Popraw swoje "I".

Pozdrawiam :DD


Ale to było do kogoś czy to tytuł filmu xD


Tytuł tego filmu serio wiele tłumaczy :-P

Post 26 maja 2015, o 18:31

Posty: 354
Lokalizacja: nie wiem ja tu tylko sprzątam
Mój Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCXXSIW ... DdW9diANIQ
Film o którym pisałem trochę się opóźni i na pewno nie wyjdzie w maju. Dopiero skończyłem zdjęcia do pierwszej części (bo został podzielony na 2 części), jutro zaczynam nagrywać dialogi, które są wyznaczone na około 20 osób, więc być może będę szukał osób do podkładania głosu także na tym forum. Staram się zrobić jak najwięcej jeszcze w tym tygodniu, ponieważ w następnym jest wymiana międzynarodowa i będę miał gościa w domu, więc nie będzie czasu na montowanie.Tak więc termin wyznaczam na około połowę czerwca, ale to może jeszcze się zmienić.
Obrazek

Post 26 maja 2015, o 18:49

Posty: 449
Lokalizacja: Nowy Tomyśl Wielkopolska

Ja chętnie mogę pomóc w Dubinngu ;) Mam lepszy mikrofon więc nie musisz się bać

Post 26 maja 2015, o 19:50

Posty: 354
Lokalizacja: nie wiem ja tu tylko sprzątam
Mój Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCXXSIW ... DdW9diANIQ
OK. Jak rozdzielę role to się skontaktuję na wiadomościach prywatnych :)
Obrazek

Post 28 maja 2015, o 19:50

Posty: 124
Lokalizacja: Przepraszam
Ja chciałbym powiedzieć że w projekcie jest film o nazwie "List przygody".
Tytuł jest może trochę dziwny, tajemniczy itp...
Jeśli będziecie chcieli dowiedzieć czegoś o informacjach o filmie to proszę się pytać, a jeśli będzie minimum 2 pytania to załorzę oddzielny temat.

Post 28 maja 2015, o 22:19

Posty: 91
StudioPK napisał(a):
Ja chciałbym powiedzieć że w projekcie jest film o nazwie "List przygody".
Tytuł jest może trochę dziwny, tajemniczy itp...
Jeśli będziecie chcieli dowiedzieć czegoś o informacjach o filmie to proszę się pytać, a jeśli będzie minimum 2 pytania to załorzę oddzielny temat.


Nie, dzięki nie musisz zakładać kolejnych tematów. :)
Obrazek

Post 28 maja 2015, o 22:59

Posty: 679
Z tym, że to tak średnio po polskiemu. Poprawne mogłoby może być "list od przygody", przy czym oczywiście byłoby to symboliczne znaczenie, że dostanie listu zaczyna przygodę głównego bohatera. Zaś tytuł w tej postaci jest trochę alogiczny, gdyż przygoda nie jest materialna i nie może posiadać swojego listu. Chyba, że film będzie miał charakter alegoryczny i znajdzie się w nim uosobienie przygody np. w formie jakiegoś bohatera. Zawsze jednak słowo list lepiej brzmi jako list od kogoś albo do kogoś niż czyjś. "To jest list Wieśka" nie wiele nam mówi, gdyż nie wiadomo, czy on jest w jego posiadaniu chwilowo, czy też go otrzymał i dlatego jest jego. "Dostałem list od Wieśka" czyli list jest mój, "Dostałem list do Wieśka", muszę mu go przekazać, "Dostałem list Wieśka" on jest mój, bo go dostałem, czy Wieśka?

A jeśli chodzi o moje plany to nic nie obiecuję, bo zawsze mnie nachodzi ciągle na coś nowego, a stare pomysły leżą odłogiem...

Post 28 maja 2015, o 23:13

Posty: 440
Lokalizacja: Lublin,Lubelskie
Mój Kanał: http://m.youtube.com/channel/UCrWOb2GT- ... MA3Q%3D%3D
WOW. W zasadzie masz racje, ale przez te wszystkie zdania złożone z zasadami gramatyki o 23:11 musiałem przeczytać jeszcze raz xd

Obrazek
Obrazek

Post 29 maja 2015, o 07:26

Posty: 124
Lokalizacja: Przepraszam
ZombieFighter napisał(a):
Z tym, że to tak średnio po polskiemu. Poprawne mogłoby może być "list od przygody", przy czym oczywiście byłoby to symboliczne znaczenie, że dostanie listu zaczyna przygodę głównego bohatera. Zaś tytuł w tej postaci jest trochę alogiczny, gdyż przygoda nie jest materialna i nie może posiadać swojego listu. Chyba, że film będzie miał charakter alegoryczny i znajdzie się w nim uosobienie przygody np. w formie jakiegoś bohatera. Zawsze jednak słowo list lepiej brzmi jako list od kogoś albo do kogoś niż czyjś. "To jest list Wieśka" nie wiele nam mówi, gdyż nie wiadomo, czy on jest w jego posiadaniu chwilowo, czy też go otrzymał i dlatego jest jego. "Dostałem list od Wieśka" czyli list jest mój, "Dostałem list do Wieśka", muszę mu go przekazać, "Dostałem list Wieśka" on jest mój, bo go dostałem, czy Wieśka?

A jeśli chodzi o moje plany to nic nie obiecuję, bo zawsze mnie nachodzi ciągle na coś nowego, a stare pomysły leżą odłogiem...



Tylko film tak się nazywa bo chciałem by był tajemniczy i trochę dziwny, by za bardzo nie zdradzić fabuły filmu.

SideUniversal napisał(a):
StudioPK napisał(a):
Ja chciałbym powiedzieć że w projekcie jest film o nazwie "List przygody".
Tytuł jest może trochę dziwny, tajemniczy itp...
Jeśli będziecie chcieli dowiedzieć czegoś o informacjach o filmie to proszę się pytać, a jeśli będzie minimum 2 pytania to załorzę oddzielny temat.


O czym będzie film?


Film będzie o przygodzie żołnierza Polskiego który w roku 1939 uciekł z niewoli Niemieckiej do domku w lesie.
Film rozpoczyna się od momentu kiedy to znajduje on martwego partyzanta z listem bardzo ważnym do dowództwa polskiego.
Postanawia dostarczyć ten list, lecz spotyka Niemców którzy są świetnie uzbrojeni, ale na pomoc mu przychodzi jeden z partyzantów, który mu pomaga.
Film ma nie bawić lecz nauczyć że zawsze trzeba mieć nadzieję, aż do śmierci - inaczej to był morał.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wieści z małego planu


cron