Strona główna forum Brickfilmy Wieści z małego planu Nasze zapowiedzi

Nasze zapowiedzi

Ogłaszaj swoje plany na nowe brickfilmy, szukaj aktorów głosowych, a nawet pokaż przedpremierowe klatki filmowe!
Post 23 lis 2012, o 19:29

Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

Witam wszystkich użytkowników forum! W tym wątku możemy informować innych o naszych planach na brickfilmy. Ale uwaga! Prosiłbym o niekopiowanie pomysłów innych użytkowników, ponieważ będzie to plagiat. Oczywiście jeśli autor scenariusza zgodzi się na wykorzystywanie go w filmach innych użytkowników to wszystko jest OK i można pomysł wykorzystać. Co do mini-zasad wątku to wszystko z mojej strony.
I jeszcze rzucę mały pomysł na film:
Atak Mandalorian na Gwiazdę Śmierci. Oczywiście, proszę, wykorzystajcie go jeśli chcecie ;)

Pozdrawiam :) ,
ziemek17 (na YouTube ziemek2044)
Ostatnio edytowano 23 lis 2012, o 19:52 przez Lone Hydra, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 23 lis 2012, o 19:39

Posty: 208
Lokalizacja: Warszawa
Ja mam plan na komedę- western. Byłby to mój I brickfilm
Remember ... Block to block an uneven ...

Post 23 lis 2012, o 19:49

Posty: 679
połączanie komety, komody i komedii? a ja zapowiadam, że jak trochę wyluzuje z shortami to się zajmę 2 odcinkiem PortalGuya
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek

Post 23 lis 2012, o 19:57

Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

Właściwie zastanawiam się też nad Lego Minecraft, chociaż to chyba słaby pomysł :|
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 23 lis 2012, o 21:20

Posty: 270
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 3
WMBF Awards '15 Fabuła (1) WMBF Awards '14 Fabuła (1) Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Jak chcecie to mogę popisać wam gotowe scenariusze do filmów bo nawet nieźle mi to idzie :D
Mam już ich niezłą kolekcję :ugeek: Gorzej z realizacją :( nigdy nie mam na to czasu.
I will tear your flesh!

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 23 lis 2012, o 21:48

Posty: 148
Ja też mogę pomóc co nieco ze scenariuszami, bo pisać lubię, a zazwyczaj większość moich pomysłów kończy się w mojej głowie :)

Post 24 lis 2012, o 17:07

Posty: 46
Planuję zrobić coś z gry Plazma Burst 2 albo Gwiezdne Wojny, ale właśnie do Gwiezdnych wojen nie mam chęci.

Post 1 gru 2012, o 20:03

Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

Zrobię pościg na mój christmas special. Poprawię jeszcze płynność i ruchy kamerą i set design nie będzie się trząść :)
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 1 gru 2012, o 20:48

Posty: 679
ziemek17 napisał(a):
Zrobię pościg na mój christmas special. Poprawię jeszcze płynność i ruchy kamerą i set design nie będzie się trząść :)

przede wszystkim jak najwięcej zdjęć i fps
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek

Post 2 gru 2012, o 02:06

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

ZombieFlowchart napisał(a):
ziemek17 napisał(a):
Zrobię pościg na mój christmas special. Poprawię jeszcze płynność i ruchy kamerą i set design nie będzie się trząść :)

przede wszystkim jak najwięcej zdjęć i fps


Nie prawda... Płynność animacji dla początkujących nie jest najważniejszą rzeczą do poprawienia... Najważniejsza jest fabuła. Wszystko związane z animacją samo przyjdzie z czasem.
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Następna strona

Powrót do Wieści z małego planu


cron