Strona główna forum Brickfilmy Wieści z małego planu Mafia

Mafia

Ogłaszaj swoje plany na nowe brickfilmy, szukaj aktorów głosowych, a nawet pokaż przedpremierowe klatki filmowe!
Post 28 lut 2013, o 21:53

Posty: 115
Lokalizacja: Warszawa

W produkcji trwa brickfilm pod tytułem Mafia. Będzie trwał co najmniej 20 minut, więc ogłaszam go dopiero na przyszły rok. Opowiada o drużynie Mafii, która próbuje wpłynąć na rząd Wielkiej Brytanii. Nie ma za bardzo o czym pisać, gdyż na razie mam tylko 100 zdjęć. Poszukuję ludzi po mutacji, którzy mogliby nagrywać na bieżąco głos do filmu.

Klatki z filmu nie wstawie, gdyż za dużo kilobitów zajmuje

Post 28 lut 2013, o 22:25

Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

Proponowałbym przenieść treść tego wątku do wątku "Nasze zapowiedzi", gdyż po to został on stworzony. Nie jestem moderatorem, więc nic nie mogę zrobić oprócz propozycji.
Pozdrawiam
Z172044
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 1 mar 2013, o 18:56

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

ziemek17 napisał(a):
Proponowałbym przenieść treść tego wątku do wątku "Nasze zapowiedzi", gdyż po to został on stworzony. Nie jestem moderatorem, więc nic nie mogę zrobić oprócz propozycji.
Pozdrawiam
Z172044

Wiesz co? Z początku kiedy zakładałem dział Wieści z małego planu chciałem, aby ludzie ogłaszali swoje brickfilmy w formie oddzielnych tematów. Kiedy powstał wątek Nasze zapowiedzi pomyślałem sobie:

"Okay... strasznie to będzie naćkane i dodawanie nowych informacji o danym brickfilmie namiesza jeszcze bardziej... ale niech będzie..."

Więc apeluje do wszystkich użytkowników, jeżeli wasz brickfilm będzie tak rozwinięty, że będzie potrzebował większego miejsca w formie bloga, to wtedy zakładajcie oddzielny temat.
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 1 mar 2013, o 20:09

Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

pkmovies92 napisał(a):
Więc apeluje do wszystkich użytkowników, jeżeli wasz brickfilm będzie tak rozwinięty, że będzie potrzebował większego miejsca w formie bloga, to wtedy zakładajcie oddzielny temat.

Dobra, niech tak będzie :)
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 7 kwi 2013, o 11:33

Posty: 115
Lokalizacja: Warszawa

Chciałem napisać, że prace są w toku. Scenariusz jest w około 20 %, a postępy w animacji 10 %. Za tydzień jadę do Legolandu, więc tam zaopatrzę się w dalsze elementy.

Post 7 kwi 2013, o 13:06

Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

PolishLegoboy napisał(a):
Chciałem napisać, że prace są w toku. Scenariusz jest w około 20 %, a postępy w animacji 10 %. Za tydzień jadę do Legolandu, więc tam zaopatrzę się w dalsze elementy.

W Niemczech, Danii, czy gdzieś indziej?
PS W niemieckim Legolandzie jest epicko :idea: No i jeszcze kino w 4D :o
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 7 kwi 2013, o 19:11

Posty: 153
Lokalizacja: Łęczna,Lubelskie
PolishLegoboy napisał(a):
Chciałem napisać, że prace są w toku. Scenariusz jest w około 20 %, a postępy w animacji 10 %. Za tydzień jadę do Legolandu, więc tam zaopatrzę się w dalsze elementy.

Zabierzesz mnie :?: :mrgreen: :ugeek:
Obrazek
_____________________________________________________________________________

YOUTUBE
FACEBOOK

Post 10 gru 2013, o 16:20

Posty: 115
Lokalizacja: Warszawa

Jeżeli ktoś się NAPRAWDĘ nie zorientował to prace zostały wstrzymane. Pierwsze primo to słaba jakość statywu i kamery przeszkodziła mi w opublikowaniu filmiku dobrej jakości, a słabe filmiki u siebie na kanale nie toleruję. Po drugie utknąłem na kilku momentach takich jak wysokie skoki ( które ostatnio rozgryzłem jak się robi ) i zgubienie kilku ważnych elementów, a w tym przypadku figurek głównych bohaterów (niestety pani sprzątająca wtedy nie wiedziała jak się trzeba obchodzić z Lego). Tak naprawdę to wszystko co mi niemiłosiernie przeszkodziło. Wkrótce porobię kilka testów stopmotion i może wezmę się za coś wielkiego.

, Polishlegoboy


Powrót do Wieści z małego planu


cron