Strona główna forum Brickfilmy Wieści z małego planu Film o tytule?

Film o tytule?

Ogłaszaj swoje plany na nowe brickfilmy, szukaj aktorów głosowych, a nawet pokaż przedpremierowe klatki filmowe!
Post 15 mar 2013, o 20:55

Posty: 679
No dobra. Powiem bez owijania, planuje produkcje której większa część będzie odgrywać się na gwieździe śmierci. Będzie opowiadać o jedi, który przyleci na tą wieeeeelką bazę, ale czy wyleci?
Pytania (te od was) zdjęcia (te ode mnie) i inne treści (te o wszystkich) pojawiać się będą w tym poście, możemy również rozmawiać o potencjalnym tytule. Chwilowo film nazywa się "Ucieczka", ale to się zmieni, bo nie jestem pewien ile czasu zajmie "ucieczka właściwa", chyba, że zrobię szczególny klimacik i dam tytuł: "Po prostu: ucieczka z gwiazdy śmierci"? Co o tym wszystkim myślicie?

PoZdroF
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek

Post 15 mar 2013, o 21:20

Posty: 208
Lokalizacja: Warszawa
Spóźniłeś się. Coś prawie identycznego zrobiono w komiksie Tag i Bink
Remember ... Block to block an uneven ...

Post 15 mar 2013, o 22:24

Posty: 679
możliwe, ale cóż filmik będzie, bo pomysł jest
edit: ale nie martw się losiumanie nie mam zamiaru odgapiać twojego life stylu (wiesz kopiowanie, małpowanie, taka sytuacja) :D
Ostatnio edytowano 16 mar 2013, o 18:33 przez ZombieFighter, łącznie edytowano 1 raz
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek

Post 16 mar 2013, o 12:11

Posty: 679
postaram się, ale chba procentowo będzie więcej gadaniny niż animacji...
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek

Post 16 mar 2013, o 13:38

Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

ZombieFlowchart napisał(a):
postaram się, ale chba procentowo będzie więcej gadaniny niż animacji...

No i tym lepiej. Jak masz mniej zdjęć o zrobienia to możesz zrobić film w 24 FPS. Też tak będę robił przy następnej produkcji :)
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 7 kwi 2013, o 11:31

Posty: 115
Lokalizacja: Warszawa

Ucieczka z gwiazdy śmierci to moim zdaniem zbyt popularny tytuł. Gdybym to robił ( chociaż zajmuję się Mafią ) to zrobiłbym komedię z udziałem jakiegoś człowieczka pod tytułem " Gwiazda śmierci-To nie ośrodek turystyczny" ;)


Powrót do Wieści z małego planu


cron