Strona główna forum Brickfilmy Wieści z małego planu Zapowiedź filmu ,,Król Pierścionków"

Zapowiedź filmu ,,Król Pierścionków"

Ogłaszaj swoje plany na nowe brickfilmy, szukaj aktorów głosowych, a nawet pokaż przedpremierowe klatki filmowe!

Posty: 354
Lokalizacja: nie wiem ja tu tylko sprzątam
Mój Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCXXSIW ... DdW9diANIQ
Otóż zapowiadam film, który będzie moją aranżacją ,,Władcy pierścieni". Będzie to mój najdłuższy film, z zaawansowanym scenariuszem. Tak jak oryginał ,będzie wydany w trzech częściach. Wydarzenia będą opierały się na książce, aczkolwiek trochę się zmienią ;) Np. Merry i Pippin (w mojej wersji: Berry i Bippin) których porwą orkowie (korkowie :mrgreen:) stłuką orków i uciekną. 8-) Będzie dubbing nagrany po ludzku, tak że nie będą krwawiły uszy ;) dialogi i różne inne atrakcje. Imiona będą pozmieniane(Legolas-Legozagajnik). Wydanie filmu przewidziane na za jakiś miesiąc 8-) Aby zwiększyć napięcie(jeśli istnieje)
będę publikował tu fragmenty scenariusza. Oto i on!

(...)Candalf:No właśnie. Tauron...
Smrodo:Aha Tauron? Tauron-Energia Mordoru? Ten co ma elektrownię?
Candalf:Tak,ten Grozi melfom, że jak się od niego nie odwalą w sprawie podwyżek cen prądu,
to niewidzialni korkowie napadną na Piwendell, wyżłopią całe piwo i zdemolują wszystko
po pijaku.
Bippin:A co to są korkowie?
Smrodo:Słudzy Taurona.
Candalf:Pierścionek jest mu potrzebny.Jak go pokaże w telewizji, to wszyscy pomyślą że ma tego więcej
Smrodo:Ale przecież pierścionek jedyny z nazwy jest jedyny.
Candalf:Ale Tauron to mistrz manipulacji. Pakujcie się(...)

Żebyście nie pomyśleli, że ja się naśmiewam z tego wielkiego dzieła! Mam do niego szacunek!
Obrazek


Posty: 270
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 3
WMBF Awards '15 Fabuła (1) WMBF Awards '14 Fabuła (1) Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Powiem szczerze że pomysł jest "debilny" ale ten scenariusz jakoś przypadł mi do gustu, taki niby prosty humor ale jakoś coś w nim jest takiego że mi się podoba ;)

PS: Mam nadzieję że postarasz się z animacją bo te dialogi są świetne, tylko pozmieniane literki w imionach trochę irytują : I
I will tear your flesh!

ObrazekObrazekObrazekObrazek


Posty: 354
Lokalizacja: nie wiem ja tu tylko sprzątam
Mój Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCXXSIW ... DdW9diANIQ
I kolejny fragment!

(...)Scena 3 Więzienie
Maragorn:No i nas do paki wsadzili!Może by nas puścili wolno, gdyby Berry nie przewoził w kosmetyczce
30 kilo kokainy.
Berry:Taa... sytuacja się stała naprawdę tragiczna, kiedy chciałeś dac korkom w łapę, żeby nas wypuścili
Razem:Mam pomysł!Zbudujemy bombę!
Bippin:Jak?
Razem:W szkole mnie naywali McGyver, bo wszystko umiałem zmajstrować.
Smrodo:A mnie nazywali Alf,bo mam 5 żołądków i brzydki ryj.
Razem:Macie banana, guzik i gumę do żucia?
Candalf:Tu masz.(...)

("Razem" nie oznacza że mówią to wszyscy. To zmieniona wersja imienia Sam) :D
Obrazek


Posty: 148
Obrazek

Wybacz, ale po przeczytaniu tych skrawków scenariusza sądzę, że nie wyjdzie nic dobrego, a ty znowu zrobisz animację tego samego pokroju. Poza tym te przekręcone imiona strasznie głupio brzmią. Np. "Razem". Rozumiem, że to przeciwieństwo imienia, gra słów, etc. ale to brzmi debilnie i źle się wymawia jako imię, poza tym nikt tego nie zrozumie (ja załapałem dopiero po wyjaśnieniu). Sorki, że tak krytycznie, no ale po przeczytaniu twoich postów nic dobrego nie nawinęło mi się na myśl, a o czymś negatywnym wypowiadam się bardzo rzadko. Oczywiście, bez urazy, bo szanuję Cię w tym samym stopniu, jak całą pozostałą społeczność tego forum.
Pozdrawiam!


Posty: 354
Lokalizacja: nie wiem ja tu tylko sprzątam
Mój Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCXXSIW ... DdW9diANIQ
Reptile napisał(a):
taki niby prosty humor;)


Hehe, coś w stylu (to z Piątego Elementu):
,,Czy należy pan do kategorii "człowiek"?
-Nie, jestem klopsem mięsnym".


A co do filmu, to jak na razie go nie kręcę. Jeszcze trochę się nauczę 8-)
Obrazek


Posty: 30
Lokalizacja: Luboń
Więc ja też wyrażę opinię:
Scenariusz zaje*isty, imiona też fajnie brzmią, ale mam kilka rad:
1. Popracuj nad oświetleniem. Lepiej dobrze użyć latarki, niż zepsuć dobry film żółtym światłem.
2. Jakość twoich poprzednich animacji pozostawia naprawdę wiele do życzenia, więc ucz się ucz, a może coś z tego wyjdzie ;)
3. Najważniejsze- NIE SPIESZ SIĘ! Lepiej czekać rok na film bardzo dobry, niż tydzień na gów*o.


Posty: 354
Lokalizacja: nie wiem ja tu tylko sprzątam
Mój Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCXXSIW ... DdW9diANIQ
Nie , nie ten film jeszcze musi poczekać. Jakiś rok ;) Wtedy kiedy go zacząłem był taki na miarę moich możliwości wtedy. Muszę się jeszcze pouczyć.
Obrazek


Posty: 449
Lokalizacja: Nowy Tomyśl Wielkopolska

mkstudio napisał(a):
Nie , nie ten film jeszcze musi poczekać. Jakiś rok ;) Wtedy kiedy go zacząłem był taki na miarę moich możliwości wtedy. Muszę się jeszcze pouczyć.

To kiedy ten film ? ;D


Posty: 354
Lokalizacja: nie wiem ja tu tylko sprzątam
Mój Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCXXSIW ... DdW9diANIQ
No nie wiem. Na razie kręcę inny dość długi film, jak go skończę to chyba Rodzinę Legowskich odc.4, może kiedyś...
Obrazek



Powrót do Wieści z małego planu


cron