Strona główna forum Brickfilmy Wieści z małego planu Nieoficjalna zapowiedź filmu

Nieoficjalna zapowiedź filmu

Ogłaszaj swoje plany na nowe brickfilmy, szukaj aktorów głosowych, a nawet pokaż przedpremierowe klatki filmowe!
Post 2 sty 2016, o 21:19

Posty: 13
Lokalizacja: Polska , Wołów

Witam wszystkich użytkowników forum chciałbym poinformować o nieoficjalnej zapowiedź mojego filmu nad którym obecnie pracuje niestety jeszcze nie wymyśliłem tytułu dla mojej produkcji . Film będzie miał gatunek Komedii Kryminalnej z szczyptą akcji . Najprawdopodobniej film ukaże się za jakieś 2 miesiące albo i mniej ponieważ 2/5 filmu już jest gotowe . zapowiedź jest nieoficjalna z powodu że jest taka możliwość prawdopodobna że film nigdy nie zostanie ukończony z różnych powodów ale postaram się go ukończyć w terminie ( czyli 1 Marca ) . możliwe że w ferie będę miał mniej obowiązków i więcej wolnego czasu i chęci do robienia fotek , nagrywania dialogów ( Dialogów właśnie możliwe że dialogi będą miały głos IVONY ) i sklejania w programach

Post 3 sty 2016, o 13:29

Posty: 47

Pomysł wydaje się jak najbardziej ciekawy, szkoda tylko że dialogi z Ivony ;)
Tak poza tym chciałbym jeszcze zapytać jaką mniej więcej długość ma mieć film, bo Twoje dotychczasowe animacje były bardzo krótkie?

Post 3 sty 2016, o 16:06

Posty: 449
Lokalizacja: Nowy Tomyśl Wielkopolska

Może spytaj się na forum o dubbing? Ivona to bardzo zły pomysł.

Post 3 sty 2016, o 19:29

Posty: 13
Lokalizacja: Polska , Wołów

LKR2011 napisał(a):
Pomysł wydaje się jak najbardziej ciekawy, szkoda tylko że dialogi z Ivony ;)
Tak poza tym chciałbym jeszcze zapytać jaką mniej więcej długość ma mieć film, bo Twoje dotychczasowe animacje były bardzo krótkie?


Tak gdzieś miedzy 7-10 minut jeszcze nie wiem wszystko się okaże po końcowym sklejaniu

Post 3 sty 2016, o 19:39

Posty: 13
Lokalizacja: Polska , Wołów

A nie wspomniałem o tym że oglądając film : "Wielki Pościg 2" , autora : WysokiFilms dostałem olśnienia a raczej weny . I wtedy przyszedł mi pomysł na ten film . Oczywiście moja produkcja ma całkiem inny scenariusz niż wcześniej wspomniany : "Wielki Pościg" bo to był by skandal na całe forum


Powrót do Wieści z małego planu


cron