Strona główna forum Brickfilmy Wieści z małego planu " If you're going through hell, keep going "

" If you're going through hell, keep going "

Ogłaszaj swoje plany na nowe brickfilmy, szukaj aktorów głosowych, a nawet pokaż przedpremierowe klatki filmowe!

Posty: 115
Lokalizacja: Warszawa

Po wielu miesiącach treningu i znajdowania nowych technik animacji, których wcześniej nie znałem, oraz funduszy do sfinansowania klocków oraz sprzętu ogłaszam, iż rozpoczynam długotrwałą pracę nad nowym filmem. " If you're going through hell, keep going " będzie to historia o zmaganiach pewnego białogwardzisty podczas wojny domowej w Rosji. Więcej na razie nie zdradzę. Na razie trwają przygotowania do rozpoczęcia animowania ( pisanie scenariusza, budowanie scenerii, ostatnie zakupy ), które będą trwały od 1-2 miesięcy. Następnie przygotuję trailery, zdjęcia do promocji filmiku itd.: Ostatnią fazą będzie oczywiście samo animowanie i montaż.

Jest to moja pierwsza większa produkcja i pierwsza, którą w ogóle opublikuje. Żywię wielkie co do niego nadzieje, szczególnie że mój ojciec załatwił mi 2 tygodniowy kurs u grafików TVN-u, co na pewno wyjdzie na dobre dla owego filmiku.

Pod tym postem co jakiś czas będę publikować zdjęcia i newsy dotyczące mojej nowej produkcji. Prawdopodobnie będę potrzebować jakiś ludzi do dubbingu, ale to dopiero za jakiś czas. Życzcie mi powodzenia!
Ostatnio edytowano 3 sty 2016, o 21:18 przez SirMOCbuilder, łącznie edytowano 1 raz


Posty: 449
Lokalizacja: Nowy Tomyśl Wielkopolska

Nieźle się zapowiada jednak film pełnometrażowy? To ponad 55 minut animacji więc to ogromna ilość pracy. W ilu będzie fps?


Posty: 115
Lokalizacja: Warszawa

kkz665 napisał(a):
Nieźle się zapowiada jednak film pełnometrażowy? To ponad 55 minut animacji więc to ogromna ilość pracy. W ilu będzie fps?


W 24-30, to najlepsza jakość ;)


Posty: 47

W takim razie zapowiada się jeden z najlepszych brickfilmów na polskiej scenie! Trzymam kciuki!


Posty: 108
Medals: 2
Świateczny konkurs WMBF (1) Minifig vs Truck (1)
Nie chce być pesymistą, ale obawiam się, że film może nie zostać ukończony jeśli będzie w takiej formie jak napisałeś. Nie widziałem nigdy żadnej twojej animacji więc nie mam wyobrażenia jaki poziom reprezentujesz. Na tym forum było już trochę zapowiedzi tego typu "przedsięwzięć" i większość juz "umarła". Nie wiem jak dla innych użytkowników ale 55 minut w 24 fps jest dla mnie czystą abstrakcją. Radziłbym film podzielić na kilka części (może serial) kilku (kilkunasto?!) minutowych. Jeśli dałbyś rade zaminować choćby pierwszy odcinek, to już jest jakaś prognoza ze projekt zostanie ukończony. Powodzenia z produkcją :)
Obrazek
Obrazek
Chuck Norris zatwierdził ten post
Obrazek


Posty: 115
Lokalizacja: Warszawa

MrSolinius napisał(a):
Nie chce być pesymistą, ale obawiam się, że film może nie zostać ukończony jeśli będzie w takiej formie jak napisałeś. Nie widziałem nigdy żadnej twojej animacji więc nie mam wyobrażenia jaki poziom reprezentujesz. Na tym forum było już trochę zapowiedzi tego typu "przedsięwzięć" i większość juz "umarła". Nie wiem jak dla innych użytkowników ale 55 minut w 24 fps jest dla mnie czystą abstrakcją. Radziłbym film podzielić na kilka części (może serial) kilku (kilkunasto?!) minutowych. Jeśli dałbyś rade zaminować choćby pierwszy odcinek, to już jest jakaś prognoza ze projekt zostanie ukończony. Powodzenia z produkcją :)



Chyba użyłem nieodpowiedniego słowa w zapowiedzi... po przeczytaniu definicji " pełnometrażowy" już widzę, o co wam chodzi ;) Filmik będzie miał maks 15 min i jeżeli się uda, to zrobię kolejne części. Nie porywam się aż tak bardzo z motyką na słońce. Jeszcze raz sry za nieporozumienie.


Posty: 115
Lokalizacja: Warszawa

Trwają pracą na pre-teaserem. Ukarze się on za dwa tygodnie ;) Wgl to potrzebuję kogoś do zdubbingowania jednego bohatera.


Posty: 148
Jeśli chodzi o dubbing do filmu to piszę się jak cholera, podoba mi się zarys fabuły


Posty: 115
Lokalizacja: Warszawa

WysokiFilms napisał(a):
Jeśli chodzi o dubbing do filmu to piszę się jak cholera, podoba mi się zarys fabuły


Świetnie! Podaj mi maila albo skype'a i wszystko Ci napiszę ;)


Posty: 148
Pisz na Skype (nick: wysokifilms)

Następna strona

Powrót do Wieści z małego planu


cron