Strona główna forum Brickfilmy Wieści z małego planu Kadr z Filmu Nad Którym Pracujesz

Kadr z Filmu Nad Którym Pracujesz

Ogłaszaj swoje plany na nowe brickfilmy, szukaj aktorów głosowych, a nawet pokaż przedpremierowe klatki filmowe!

Posty: 354
Lokalizacja: nie wiem ja tu tylko sprzątam
Mój Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCXXSIW ... DdW9diANIQ
Faktycznie. To pozostałość z czasów, kiedy zaczynałem z brickfilmingiem i do wszystkiego używałem plasteliny albo taśmy :( A jaka jest twoja opinia o projekcie filmu?
Obrazek


Posty: 449
Lokalizacja: Nowy Tomyśl Wielkopolska

mkstudio napisał(a):
Faktycznie. To pozostałość z czasów, kiedy zaczynałem z brickfilmingiem i do wszystkiego używałem plasteliny albo taśmy :( A jaka jest twoja opinia o projekcie filmu?


WYŚCIG Z CZASEM11111


Posty: 91
Słaba rozdzielczość nadrabiana (mam nadzieję) animacją i efektami.
Obrazek
Kadr z filmu, który jest mocno zmodyfikowaną wersją filmu który miałem w planach nakręcić jakieś już prawie 5 lat temu (skończyło się na zaledwie 2 kiepskich scenach).
Film osadzony w uniwersum Star Wars, niekanoniczny. Tytuł roboczy: "Shadows over Kuat"

Imperium chcąc zwabić w pułapkę flotę Sojuszu, pozwala grupie żołnierzy na wtargnięcie do Imperialnej bazy na Kuat i wyłączenie orbitalnego systemu obrony stoczni. Plan wymyka się spod kontroli, gdy rebelianci dostają się wgłąb bazy i wykradają tajne Imperialne plany. Jednemu z żołnierzy udaje się uciec z bazy. Elitarnemu oddziałowi szturmowców zostaje powierzone zadanie wytropienia rebelianta, zanim ten ostrzeże flotę Sojuszu przed pułapką i tym co czai się nad Kuat.
Obrazek


Posty: 28
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
TomTheHuman napisał(a):
Słaba rozdzielczość nadrabiana (mam nadzieję) animacją i efektami.
Obrazek
Kadr z filmu, który jest mocno zmodyfikowaną wersją filmu który miałem w planach nakręcić jakieś już prawie 5 lat temu (skończyło się na zaledwie 2 kiepskich scenach).
Film osadzony w uniwersum Star Wars, niekanoniczny. Tytuł roboczy: "Shadows over Kuat"

Imperium chcąc zwabić w pułapkę flotę Sojuszu, pozwala grupie żołnierzy na wtargnięcie do Imperialnej bazy na Kuat i wyłączenie orbitalnego systemu obrony stoczni. Plan wymyka się spod kontroli, gdy rebelianci dostają się wgłąb bazy i wykradają tajne Imperialne plany. Jednemu z żołnierzy udaje się uciec z bazy. Elitarnemu oddziałowi szturmowców zostaje powierzone zadanie wytropienia rebelianta, zanim ten ostrzeże flotę Sojuszu przed pułapką i tym co czai się nad Kuat.

Mi się podoba. Fajny klimat, taki mroczny itp. Nie mogę doczekać się premiery :3 :3
(^-^)


Posty: 440
Lokalizacja: Lublin,Lubelskie
Mój Kanał: http://m.youtube.com/channel/UCrWOb2GT- ... MA3Q%3D%3D
TomTheHuman napisał(a):
Słaba rozdzielczość nadrabiana (mam nadzieję) animacją i efektami.
Obrazek
Kadr z filmu, który jest mocno zmodyfikowaną wersją filmu który miałem w planach nakręcić jakieś już prawie 5 lat temu (skończyło się na zaledwie 2 kiepskich scenach).
Film osadzony w uniwersum Star Wars, niekanoniczny. Tytuł roboczy: "Shadows over Kuat"

Imperium chcąc zwabić w pułapkę flotę Sojuszu, pozwala grupie żołnierzy na wtargnięcie do Imperialnej bazy na Kuat i wyłączenie orbitalnego systemu obrony stoczni. Plan wymyka się spod kontroli, gdy rebelianci dostają się wgłąb bazy i wykradają tajne Imperialne plany. Jednemu z żołnierzy udaje się uciec z bazy. Elitarnemu oddziałowi szturmowców zostaje powierzone zadanie wytropienia rebelianta, zanim ten ostrzeże flotę Sojuszu przed pułapką i tym co czai się nad Kuat.

No no... powiem, że robi wrażenie i jest na co czekać :DD
Obrazek


Posty: 108
Medals: 2
Świateczny konkurs WMBF (1) Minifig vs Truck (1)
@TomTheHuman
Robi wrażenie :shock:
Obrazek
Obrazek
Chuck Norris zatwierdził ten post
Obrazek


Posty: 270
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 3
WMBF Awards '15 Fabuła (1) WMBF Awards '14 Fabuła (1) Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

@TomTheHuman
Wygląda imponująco, ale wiadomo, że kadry wyjęte z filmu zawsze są przekłamane więc czekam na całość ;)
I will tear your flesh!

ObrazekObrazekObrazekObrazek


Posty: 91
btw. Film doczekał się teasera: https://www.youtube.com/watch?v=m6TWdqKRmNE ;)
Obrazek


Posty: 440
Lokalizacja: Lublin,Lubelskie
Mój Kanał: http://m.youtube.com/channel/UCrWOb2GT- ... MA3Q%3D%3D
Świetnie to wygląda :D
Obrazek


Posty: 449
Lokalizacja: Nowy Tomyśl Wielkopolska

Klatka z filmu nad którym pracuje. Zostało mi kilka scen do zrobienia więc może w tym tygodniu skończę.
Sorka za jakość musiałem pobrać z Facebooka :]] :geek:

Obrazek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wieści z małego planu


cron