Strona główna forum Brickfilmy Wieści z małego planu BrickFilmy i ich oglądalność.

BrickFilmy i ich oglądalność.

Ogłaszaj swoje plany na nowe brickfilmy, szukaj aktorów głosowych, a nawet pokaż przedpremierowe klatki filmowe!
Post 14 sie 2014, o 18:40

Posty: 142

Temat o BrickFilmach i oglądalności (jak zdobyć itd)
Tu chyba powinien być mądry cytat, albo co...


Posty: 142

Mój filmik w 3 dni zdobył 26wyświetleń ( a jest to mój jedyny film ) jak to się ma do waszych filmów? (w sensie jaką oglądalność zdobyliście w pierwsze kilka dni) bo nie wiem za co to uzanać.
Tu chyba powinien być mądry cytat, albo co...


Posty: 270
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 3
WMBF Awards '15 Fabuła (1) WMBF Awards '14 Fabuła (1) Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Głównie to zależy od widzów jakich posiadasz, np: mój filmik od wczoraj ma już 140 wyświetleń a zawiera tylko beznadziejnie zrobione figurki. Tylko że ja już posiadam widzów którzy są fanami mortal kombat i oni takie gówno lubią oglądać, a ja napycham im tym mordy co jest częścią większego projektu filmowego.

A więc, kręćcie jakiś shit z gier, nazbierajcie fanów danej gry i potem będzie gładko... Dobrym sposobem jest też kręcenie jakiegoś popularnego ścierwa które jest teraz w modzie, no albo nakręcić coś czego na yt jest mało, przykładem tego znów są moje gówniane customy z MK które mimo beznadziejnego wykonania są jak narazie najlepsze w porównaniu do reszty, i to potwierdzają wyświetlenia i łapki.

PS: Chyba wbiłem sobie nóż w plecy tym postem :/

Obrazek
I will tear your flesh!

ObrazekObrazekObrazekObrazek


Posty: 142

Makjete, powiadzasz że coś h****ego? To idę do siostry po kucyki pony i robię animację :D
Tu chyba powinien być mądry cytat, albo co...


Posty: 679
Reptile napisał(a):

PS: Chyba wbiłem sobie nóż w plecy tym postem :/


Tak. Wbiłeś. Cofam suba.

a tak na serio to tak naprawde nigdy nie wiadomo, kiedy taki gangam style, daj kamienia, albo inny i'm banana się spodoa ludziom, tego nie ogarniesz... trudno więc też potem dalej na tym jechać, bo taki hit internetów to jeden filmik, a innych tego autora nadal nikt nie ogląda. więc chyba właśnie najlepiej zajechać czymś co ludzie znajo i lubio :)


Posty: 270
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 3
WMBF Awards '15 Fabuła (1) WMBF Awards '14 Fabuła (1) Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Dobra, chyba jednak czas trochę to wyjaśnić, bo jednak za bardzo po sobie pojechałem... No więc to nie jest tak że ja te customy robię na zasadzie, że biorę losowe części i robie z nich figa, tylko dzielę to na różne wersję danej figurki, najpierw powstaję jakby zarys, i potem to jest rozwijane:
Obrazek

A pisząc "oni takie gówno lubią oglądać, a ja napycham im tym mordy" miałem na myśli że zamiast wrzucać finalną wersję, robię masę filmów z prototypami. Często nie mam jakiejś części i fig sobie czeka na półce aż dany element będę miał już w ręku.

To idę do siostry po kucyki pony i robię animację


Nie o to mi chodziło, wyjaśniłem że największą oglądalność mają filmy które nawiązują do popularnych filmów, gier itp i jeśli coś takiego będziecie kręcić to nabijecie sobie widzów i wyświetleń, aczkolwiek jeśli już to robić to w miarę dobrze. Ja wstawiam dużo filmów z MK bo chciałbym żeby mój kanał był w dużej części poświęcony tej grze, nie robię tych customów i reszty po to żeby nabijać oglądalność tylko żeby pokazać jak wygląda moja praca nad figurką. W przyszłości powstaną walki z udziałem postaci z Mortala i inne filmy z nimi związane, ale do tego potrzebne mi są właśnie zrobione figi i chciałbym żeby duża część moich widzów była fanami MK.

Podsumowując, nie namawiam was do kręcenia filmów pod wyświetlenia, kręćcie to co lubicie i jeśli zrobicie to w miarę przyzwoicie to widzowie sami do was przyjdą. Lepszy jeden prawdziwy widz który chce oglądać to co tworzysz niż 10ciu którzy dali suba bo masz jeden filmik o jakimś battlefieldzie 3.

Pozdrawiam
I will tear your flesh!

ObrazekObrazekObrazekObrazek


Posty: 440
Lokalizacja: Lublin,Lubelskie
Mój Kanał: http://m.youtube.com/channel/UCrWOb2GT- ... MA3Q%3D%3D
Reptile napisał(a):

Podsumowując, nie namawiam was do kręcenia filmów pod wyświetlenia, kręćcie to co lubicie i jeśli zrobicie to w miarę przyzwoicie to widzowie sami do was przyjdą. Lepszy jeden prawdziwy widz który chce oglądać to co tworzysz niż 10ciu którzy dali suba bo masz jeden filmik o jakimś battlefieldzie 3.

Pozdrawiam


Ja mam 12-13 widzów połowa to jacyś koledzy a reszta sama przybyła.I tak się cieszę.Zdziwiło mnie to że jakiś francuz udostępnił mój film.
Obrazek


Posty: 142

Dzięki wszystkim za pomoc, myślę że wypowiedzi które zostały tu umieszczone pomogą wielu początkującym BrickFilmer'om (tematu nie zamykam bo po co a poza tym nie wiem jak)
Tu chyba powinien być mądry cytat, albo co...


Posty: 108
Medals: 2
Świateczny konkurs WMBF (1) Minifig vs Truck (1)
Robicie pod publikę (kręcenie rzeczy o grach, filmach) - ludzie to lubią i macie suby. Dużo subów.

Robicie produkcje oparte na własnych pomysł - no cóż, trochę czasu zejdzie..
Obrazek
Obrazek
Chuck Norris zatwierdził ten post
Obrazek


Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

Polecam swoją twórczość udostępniać na BiMie. Ja jakimś cudem pod moim kompletnie randomowym filmem z Batmanem zebrałem 2600 viewsów. Błąd YT, czy udostępnienie na BiMie coś dało? WTF ogólnie, nie wierzę żeby to było możliwe, ale kto wie.
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Następna strona

Powrót do Wieści z małego planu


cron