Strona główna forum Brickfilmy Wieści z małego planu BrickFilmy i ich oglądalność.

BrickFilmy i ich oglądalność.

Ogłaszaj swoje plany na nowe brickfilmy, szukaj aktorów głosowych, a nawet pokaż przedpremierowe klatki filmowe!

Posty: 70
Lokalizacja: Nevada
Medals: 1
Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Mam wrażenie, że wynika to z tytułu i tego, że mimo swojej "randomowości" film ma związek z tytułem. Jednakże udostępnienie na BiMie też ma chyba jakieś znaczenie.
Bum - hyc!
Jestem człowiekiem, który niby nie istnieje, ale działa w tym niebezpiecznym świecie...
A jeśli myślicie, że Maciek Legolandzki zaginął, to się mylicie


Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

1MacLego napisał(a):
Mam wrażenie, że wynika to z tytułu i tego, że mimo swojej "randomowości" film ma związek z tytułem. Jednakże udostępnienie na BiMie też ma chyba jakieś znaczenie.

No ale 2600? Bez przesady! Kiedy inne moje filmy mają jakieś max 200 viewsów.
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek


Posty: 152
Medals: 6
WMBF Awards '13 Najlepszy Film (3) WMBF Awards '14 Najlepszy Film (1) WMBF Awards '14  Animacja (1) WMBF Awards '13 Animacja (1)
To ewidentnie wynika z tytułu. Masz tam wpisane "Lego - Joker vs. Batman". Te wszystkie trzy frazy są popularne na youtube.
Ludzie często wpisują w wyszukiwarkę słowa takie jak "lego" czy "batman". W związku z tym szanse, że więcej osób natrafi na twój film z popularnymi hasłami w tytule są znacznie większe niż wtedy jakbyś nie wpisał tych słów. W ten sposób np. Michael Hickox stał się szybko popularny. Weź pod uwagę, że w tytule każdego swojego filmu ma słowo "lego".


Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

Też prawda.
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Poprzednia strona

Powrót do Wieści z małego planu


cron