Strona główna forum Brickfilmy Wieści z małego planu Poszukuję chętnych do dubbingu

Poszukuję chętnych do dubbingu

Ogłaszaj swoje plany na nowe brickfilmy, szukaj aktorów głosowych, a nawet pokaż przedpremierowe klatki filmowe!

Posty: 47

Aaa, źle Cię zrozumiałem, przepraszam. ;)
W takim razie rola się nie zwalnia, ale naprawdę dobrze by było wcześniej niż w połowie października.
PS: Te małe role nadal są aktualne.


Posty: 51
Lokalizacja: Pomorze, Trójmiasto
Mój Kanał: https://www.youtube.com/channel/UC8NjBd ... 3V2jDydj0g

No, to się zgłoszę do jakiejś małej roli, ale niestety nie mam jakiegoś super głosu (13 lat :D ). e-mail: bartek.ak47@gmail.com
https://www.youtube.com/channel/UC8NjBdqHETekz3V2jDydj0g

Brickfilm dla każdego jest czym innym, dla mnie to pasja


Posty: 47

Ok, już wysłałem.

Post 10 paź 2015, o 12:23

Posty: 47

@ Stachu
@LPLCreations
EDIT: @BrutusBrick
Wysłałem Wam maile - zaszły drobne zmiany techniczne

Post 16 paź 2015, o 12:13

Posty: 47

Właśnie zakończyłem prace.
Wyszło tego bardzo dużo - ponad 30 minut :3
Za mną rok miłej zabawy przy nagrywaniu, no ale też masę roboty jakby nie było.
Z tego miejsca chcę podziękować wszystkim forumowiczom, którzy wspomogli tworzenie filmu, nagrywając dubbing - bez tego filmik byłby po prostu gorszy. Tym bardziej jestem zadowolony, że prawie wszyscy przysłali dialogi na czas i w naprawdę niezłej moim zdaniem jakości.
Wszystkie dialogi są już wmontowane - tutaj nie było technicznych problemów, okazało się, że łatwo można dopasować czas animacji do długości nagrania, więc niepotrzebnie się spinałem z tym czasem trwania nagrań.
Obie części filmu będą dostępne na YouTube już za 5 dni - tj. 21 w środę - pierwsza część z miniaturką widoczną poniżej, druga jeszcze nie wiem z jaką.
Jeszcze raz dziękuję za współpracę oraz pozdrawiam użytkowników i team WMBF. :)
Trzymajcie się!
Załączniki
Mini 1.jpg
Mini 1.jpg (94.67 KiB) Przeglądane 12588 razy

Post 16 paź 2015, o 17:41

Posty: 449
Lokalizacja: Nowy Tomyśl Wielkopolska

LKR2011 napisał(a):
Właśnie zakończyłem prace.
Wyszło tego bardzo dużo - ponad 30 minut :3
Za mną rok miłej zabawy przy nagrywaniu, no ale też masę roboty jakby nie było.
Z tego miejsca chcę podziękować wszystkim forumowiczom, którzy wspomogli tworzenie filmu, nagrywając dubbing - bez tego filmik byłby po prostu gorszy. Tym bardziej jestem zadowolony, że prawie wszyscy przysłali dialogi na czas i w naprawdę niezłej moim zdaniem jakości.
Wszystkie dialogi są już wmontowane - tutaj nie było technicznych problemów, okazało się, że łatwo można dopasować czas animacji do długości nagrania, więc niepotrzebnie się spinałem z tym czasem trwania nagrań.
Obie części filmu będą dostępne na YouTube już za 5 dni - tj. 21 w środę - pierwsza część z miniaturką widoczną poniżej, druga jeszcze nie wiem z jaką.
Jeszcze raz dziękuję za współpracę oraz pozdrawiam użytkowników i team WMBF. :)
Trzymajcie się!


Nie ma sprawy zawszę chętnie pomogę :). Nie mogę doczekać się filmu i zobaczyć jak wyglądają sceny w których brałem udział ;) . Ps: Moja postać będzie w 1 czy 2 części?

Post 19 paź 2015, o 16:22

Posty: 47

@kkz665 - w pierwszej ;)

Post 21 paź 2015, o 09:16

Posty: 47

Już gotowe: (oto pierwsza część - link do drugiej jest po filmie) ;)

https://www.youtube.com/watch?v=3R5gyCvIE4A

Piszcie w komentarzach wszelkie uwagi/opinie - albo co sądzicie o wizji przyszłości (bardziej druga część). Albo, zresztą co chcecie to piszcie!

Post 21 paź 2015, o 19:36

Posty: 449
Lokalizacja: Nowy Tomyśl Wielkopolska

Jeszcze nie obejrzałem ale twój film udostępniłem na moim Fan-page'u na Facebooku ;)

Poprzednia strona

Powrót do Wieści z małego planu


cron