Strona główna forum Brickfilmy Wieści z małego planu Poszukuję chętnych do dubbingu

Poszukuję chętnych do dubbingu

Ogłaszaj swoje plany na nowe brickfilmy, szukaj aktorów głosowych, a nawet pokaż przedpremierowe klatki filmowe!

Posty: 47

@Stachu - już wysłałem
@SirMOCbuilder - zostały jeszcze te osoby, możesz wziąć nawet wszystkie jak chcesz, nie są długie:
- Właściciel mieszkania
- Komendant Policji
- Dowódca grupy wojska


Posty: 47

Byłbym zapomniał, zostało jeszcze kilka maleńkich ról (po 1 zdaniu, kilka sekund). Fajnie by było, jeśli ktoś by się skusił na jedną, dwie czy ile chce. :?:

Policjant
Przechodzień 1
Przechodzień 2
Przechodzień 3
Wartownik w tajnej bazie
Oficer


Posty: 449
Lokalizacja: Nowy Tomyśl Wielkopolska

LKR2011 napisał(a):
@Stachu - już wysłałem
@SirMOCbuilder - zostały jeszcze te osoby, możesz wziąć nawet wszystkie jak chcesz, nie są długie:
- Właściciel mieszkania
- Komendant Policji
- Dowódca grupy wojska

Jak coś to odpisałem ci na e-mail


Posty: 354
Lokalizacja: nie wiem ja tu tylko sprzątam
Mój Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCXXSIW ... DdW9diANIQ
To ja wezmę którąś z tych ról, obojętnie którą, nawet dwie.
Obrazek


Posty: 47

@ kkz665 - Ok, dzięki
@ mkstudio - Prosiłbym o maila jeśli można, to wyślę listę tych ról do wyboru.


Posty: 47

Jeszcze jedna uwaga: Jeśli to możliwe chciałbym już mieć wszystkie dialogi do końca września albo ewentualnie początku października.
Niestety później będę miał mało czasu a nie chcę opóźniać wydania filmu. Jeżeli ktoś z osób, które wcześniej zdecydowały się nagrywać dubbing nie mogą czy nie dadzą rady się wyrobić na czas lub w ogóle rezygnują z dowolnych powodów to proszę o taką informację na forum/priv lub maila.
Piszę dlatego, bo jedni nawet dłuższe role zrobili z dnia na dzień B) , a na niektórych z krótkimi już prawie miesiąc czekam :evil:
Na razie mam już prawie wszystko gotowe a bez dialogów nic dalej nie mogę ruszyć. :cry:


Posty: 199

LKR2011 napisał(a):
to proszę o taką informację na forum/priv lub maila.


To ja chciałbym powiedzieć, że mój dub może się trochę opóźnić .Jakieś chorubsko mnie dopadło.


Posty: 53
Lokalizacja: Polska ;3 A dokładniej Wielkopolska, a jezcze dokładniej mała wieś o nazwie Stare Bojanowo ;d
Mój Kanał: https://www.youtube.com/user/MrPatryk2244

I ja też powiem, że nie wyrobię się z kwestią, ponieważ od tygodnia mam taki kaszel i ból gardła, że ledwo żyję+ muszę nadrabiać zaległości w szkole oraz (chory) jeździć i pisać pierdyliardy testów i wejściówek...
Ciulowatą kamerą robię ciulowate filmy, ale robię je bo chcę i lubię...
[YouTube]
Obrazek


Posty: 47

Dzięki za szybką informację.
@ BrutusBrick - ok, ale jeśli dasz radę później, to możesz nagrać z opóźnieniem. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia!
@ Stachu - rozumiem, również życzę szybkiego powrotu do zdrowia przede wszystkim, czyli wobec tego zwalnia się rola przewodniczącego strajku. Jeśli jest ktoś chętny to zapraszam.
+ jeszcze te jednozdaniowe role dla chętnych o których pisałem wcześniej.


Posty: 53
Lokalizacja: Polska ;3 A dokładniej Wielkopolska, a jezcze dokładniej mała wieś o nazwie Stare Bojanowo ;d
Mój Kanał: https://www.youtube.com/user/MrPatryk2244

A czemu się zwalnia moja rola :(? Pisząc
I ja też powiem, że nie wyrobię się z kwestią, ponieważ od tygodnia mam taki kaszel i ból gardła, że ledwo żyję+ muszę nadrabiać zaległości w szkole oraz (chory) jeździć i pisać pierdyliardy testów i wejściówek...

nie miałem na myśli, że rezygnuję z roli. Po prostu nie wyrobię się do końca września. A tak to ją nagram najprawdopodobniej w połowie października... Bądź przy dobrych wiatrach za tydzień xd.

EDIT: I dziękuję za życzenie powrotu do zdrowia ^^
Ciulowatą kamerą robię ciulowate filmy, ale robię je bo chcę i lubię...
[YouTube]
Obrazek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wieści z małego planu


cron