Strona główna forum Brickfilmy Wieści z małego planu Poszukuję chętnych do dubbingu

Poszukuję chętnych do dubbingu

Ogłaszaj swoje plany na nowe brickfilmy, szukaj aktorów głosowych, a nawet pokaż przedpremierowe klatki filmowe!

Posty: 199

Mógłbym tym dzieckiem od GTA zostać ?


Posty: 53
Lokalizacja: Polska ;3 A dokładniej Wielkopolska, a jezcze dokładniej mała wieś o nazwie Stare Bojanowo ;d
Mój Kanał: https://www.youtube.com/user/MrPatryk2244

To ja się skuszę na 3 role. (o ile mogę tyle ;P)

1. Dziecko grające w Gta V.
2. Przechodzień potrącony przez auto
3. Przewodniczący strajku ( Ale tu się waham, ponieważ nie wiem czy dam radę to nagrać...)
Ciulowatą kamerą robię ciulowate filmy, ale robię je bo chcę i lubię...
[YouTube]
Obrazek


Posty: 47

Na razie mam już osoby do ról Marty'ego, Doktora (osoba z poza forum), gościa od zbiórki na ratusz (ZombieFighter) i dzieci przy GTA (BrutusBrick był w sumie pierwszy). wszystkim wysłałem już dialogi jakby coś. Pozostałe role są nadal do obdzielenia ;)


Posty: 449
Lokalizacja: Nowy Tomyśl Wielkopolska

Ja mogę być kolegą z drużyny albo kimś takim jeśli mój głos by ci odpowiadał


Posty: 47

Czemu nie, wysłałem Ci listę dialogów na maila, jeśli się zdecydujesz to daj mi znać :Ed:


Posty: 115
Lokalizacja: Warszawa



Posty: 199

LKR2011 napisał(a):
Na razie mam już osoby do ról Marty'ego, Doktora (osoba z poza forum), gościa od zbiórki na ratusz (ZombieFighter) i dzieci przy GTA (BrutusBrick był w sumie pierwszy). wszystkim wysłałem już dialogi jakby coś. Pozostałe role są nadal do obdzielenia ;)


aa no tak . Mój Mail to : brunosta@wp.pl


Posty: 47

Mam jeszcze małe pytanie - czy wszyscy wymienieni wcześniej na pewno dostali dialogi na maila? (jeśli nie to proszę krzyczeć).
@ Stachu - możesz być przechodniem albo przewodniczącym strajku, jeśli nie to może SirMOCbuilder?
@ BrutusBrick - wysłałem już dialogi na maila
I jeszcze jedno - na kiedy mnie więcej dalibyście rady nagrać te dialogi? Nie żebym kogoś poganiał czy coś, ale wiadomo że lepiej prędzej niż później. Fajnie by było gdybym jeszcze we wrześniu zmontował dźwięk. B)

PS. To moja pierwsza organizacja dubbingu i dopiero ogarniam co i jak...


Posty: 53
Lokalizacja: Polska ;3 A dokładniej Wielkopolska, a jezcze dokładniej mała wieś o nazwie Stare Bojanowo ;d
Mój Kanał: https://www.youtube.com/user/MrPatryk2244

Po trochę dłuższych przemyśleniach wybieram rolę przewodniczącego strajku.
Mój mail to patryk224499@wp.pl
Ciulowatą kamerą robię ciulowate filmy, ale robię je bo chcę i lubię...
[YouTube]
Obrazek


Posty: 115
Lokalizacja: Warszawa


Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wieści z małego planu


cron