Strona główna forum Brickfilmy Ogólnie o świecie Brickfilmingu Rozmowa o filmie filmylegopl z wątku "Nasze Zapowiedzi"

Rozmowa o filmie filmylegopl z wątku "Nasze Zapowiedzi"

Pogawędki o sprawach związanych z brickfilmerami i brickfilmerowymi wydarzeniami.
Post 2 lut 2013, o 12:37

Posty: 49
Lokalizacja: Warszawa/Mokotów

Masz rację Ziemek.

Pkmovies i Sshadow w filmie nie wystąpią.


Koniec zapowiedzi tego filmu, jak napiszę cały scenariusz to się odezwę

( tylko tak dodam apropos skypa, żaden z was mi nigdy nie podał, mylicie mnie z Mwanimatorem. Wychodzi jednak na to samo, bo ostatecznie wasze skypy znam od niego )
Dobry brickfilmer dba o to by jak najwięcej w filmie ukryć

Post 2 lut 2013, o 13:26

Posty: 49
Lokalizacja: Warszawa/Mokotów

Gdzie tam! Film jest bardzo prosty i wszystko w nim będzie wytłumaczone. Trochę na początku błędny opis dałem z tym "życiem brickfilmerów". Film będzie "ciemnością" Mwanimatora tyle, że z punktu widzenia animatorów.
Dobry brickfilmer dba o to by jak najwięcej w filmie ukryć

Post 2 lut 2013, o 14:28

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

filmylegopl napisał(a):
W filmie nie umieściłem osób takich jak CrazyEd czy Araxuss ( sorry za to poprzednie ) bo oni robią filmy dość regularnie i często, więc myślę, że nie mają problemu z "bezpomysłami".

Czyli z początku chciałeś umieścić mnie i Sshadow'a bo my mamy problem z "bezpomysłami".

Mhmmmm....

Właśnie tym udowodniłeś, że nic o nas nie wiesz. Snujesz jakieś swoje teorie a potem chcesz robić o tym brickfilmy wmawiając innym dezinformację, że to niby "based on the true story"... Długo nie przesyłaliśmy z Maćkiem żadnych brickfilmów, bo mamy ku temu osobiste powody i tobie nic do tego, a te "bezpomysły" możesz przypisywać tylko sobie.
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 2 lut 2013, o 22:49

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

filmylegopl napisał(a):
( tylko tak dodam apropos skypa, żaden z was mi nigdy nie podał, mylicie mnie z Mwanimatorem. Wychodzi jednak na to samo, bo ostatecznie wasze skypy znam od niego )

Tutaj chciałbym tylko sprostować, skype podawałem ci podczas naszej rozmowy na YouTube (z 12-14 października 2012). Z resztą ciągle cię na niego namawiałem (bez skutku...) I to nie z twoim bratem wtedy rozmawiałem tylko z tobą. Przejrzyj swoją skrzynkę na YT bo trochę się pogubiłeś.
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Poprzednia strona

Powrót do Ogólnie o świecie Brickfilmingu


cron