Strona główna forum Brickfilmy Ogólnie o świecie Brickfilmingu Rozmowa o filmie filmylegopl z wątku "Nasze Zapowiedzi"

Rozmowa o filmie filmylegopl z wątku "Nasze Zapowiedzi"

Pogawędki o sprawach związanych z brickfilmerami i brickfilmerowymi wydarzeniami.
Post 1 lut 2013, o 21:52
Sshadow Avatar użytkownika
Założyciel, Główny Administrator

Posty: 145

filmylegopl napisał(a):
Projekt rzeczywiście nietypowy, do tego gościa, który budzi w twoim oku słuszne wątpliwości... Jednak chyba sam nie potrafisz sprecyzować swojej niechcęci. Traktujesz to zbyt poważnie i myślę, że ciągle za bardzo dbasz o prestiż. Czym dla ciebie był brickfilm dwa lata temu? Walką o widzów, wyświetlenia, komentarze? Nie, tworzyłeś filmy z czystej chcęci, od tak! Niech podobnie będzie i tym razem.


Chciałem to przekazać w bardziej kulturalny i przyjemny sposób niż proste "nie". Bo uważałem to za nieodpowiednie, ale skoro mówisz, że mam to zrobić w taki, a nie inny sposób, to niestety nie widzę innego wyjścia. Filmy tworzę dlatego ponieważ są one moją pasją, którą staram się pogłębiać jak tylko mogę, a nie po to aby zyskiwać u kogoś szacunek (Chodzi mi w tym przypadku akurat o zdanie, w którym wspominasz, że dbam o prestiż). Oczywiście, miło jest zobaczyć dobrą opinię, lecz nigdy nie było to moim priorytetem :)

Oficjalnie nie chcę abyś wykorzystywał wizerunek mojej osoby, postaci, figurki lub czegokolwiek związanego ze Mną, w żadnym ze swoich filmów.
Obrazek
„Naj­bar­dziej niez­ro­zumiałą kwes­tią do­tyczącą świata jest to, że jest on zrozumiały."
Albert Einstein

Post 1 lut 2013, o 22:21

Posty: 49
Lokalizacja: Warszawa/Mokotów

Ja również pomogę sprecyzować w twoim imieniu:

Kiedyś tworzenie filmów mogłem nazwać moim hobby, marzeniem, dzisiaj potrafię znaleźć wiele powodów by temu zaprzeczyć. Stałem się poważny i zbyt ostrożnie analizuje fakty by unikać konsekwencji dobrej zabawy.


To niestety ma dość mało wspólnego z tematem zapowiedzi filmu. Jednak mam nadzieję, że wpłynie to na jego efekt końcowy.
Dobry brickfilmer dba o to by jak najwięcej w filmie ukryć

Post 1 lut 2013, o 22:35

Posty: 679
Widać, że nikt z was nie ustąpi, więc i ja napiszę moje stanowisko.
Myślę, że więcej problemów może być jak Filmylego zamieści Sshadowa mimo jego niechęci, a stanowczo mniej niż jak nie zamieści Schadowa mimo swoich planów.
@Filmylegopl
Nie wiem jak bardzo radykalnych zmian w scenariuszu będzie to wymagać, ale jeśli umieścisz Sshadowa mimo jego sprzeciwu to może wyniknąć z tego niemiła sytuacja...
(tylko ja mam takie wrażenie, że właśnie napisałem to samo dwa razy... nieważne, w każdym razie...)
PozdroF



Ps. PortalGuy się zbliża...
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek

Post 1 lut 2013, o 22:35
Sshadow Avatar użytkownika
Założyciel, Główny Administrator

Posty: 145

filmylegopl napisał(a):
Ja również pomogę sprecyzować w twoim imieniu:

Kiedyś tworzenie filmów mogłem nazwać moim hobby, marzeniem, dzisiaj potrafię znaleźć wiele powodów by temu zaprzeczyć. Stałem się poważny i zbyt ostrożnie analizuje fakty by unikać konsekwencji dobrej zabawy.

To niestety ma dość mało wspólnego z tematem zapowiedzi filmu. Jednak mam nadzieję, że wpłynie to na jego efekt końcowy.



Słuchaj, nie czytasz tego co piszę. Znaczy czytasz... ale nie rozumiesz. Mam gdzieś czy ty robisz film, czy nie. Rób co chcesz, ale nie z moim udziałem, jak i nie z udziałem mojego wizerunku oraz rzeczy z nim związanych. Odpowiedz na to po prostu "Ok, rozumiem" :shock: I problem z głowy. Możemy się tak umówić :?:
Obrazek
„Naj­bar­dziej niez­ro­zumiałą kwes­tią do­tyczącą świata jest to, że jest on zrozumiały."
Albert Einstein

Post 1 lut 2013, o 22:56

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

Filmylegopl, czy to jest dla ciebie tak trudne do zrozumienia, że ktoś po prostu nie chce być w czymś, o czym nie ma nawet najmniejszego pojęcia? Do tego na wstępie powiedziałeś że Maciek będzie w tym czymś idiotą... No sorry...
Ja również się nie zgadzam na jakiekolwiek umieszczanie mojej osoby w tym filmie, imienia i nazwiska, pseudonimu, nazwy użytkownika (z jakiejkolwiek strony na której jestem), nazwy studia, sigfiga (minifiga przedstawiającego moją osobę), ani niczego związanego z moją osobą. Po protu się nie zgadzam, bo nawet nie wiem co to ma kurna być? Wyślij mi cały scenariusz, a może wtedy zmienię zdanie, bo będę przynajmniej wiedział w jaki sposób byś mnie tam przedstawił. Na dzień dzisiejszy mówię NIE.

To tak jakbym ja miał zamiar robić filmik przedstawiając ciebie jako idiotę, i co, fajnie? Zgodził byś się, nawet gdybym ci mówił, że to nie będzie nic obraźliwego? No właśnie...

Wybacz, ale nie mam do ciebie wystarczającego zaufania. Sama twoja analiza i poglądy na temat naszej historii i osobowości jest z dupy wyjęta, więc grzecznie ci mówię, odczep się od nas i zajmij się sobą.
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 1 lut 2013, o 23:37

Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

I tu włączę się do dyskusji. Te posty zaczynają przypominać to co było w wątku o gali nagród na BIM. A mini-sporów nam przecież nie potrzeba ;)
Pozdrawiam
ziemek17 (2044)
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 1 lut 2013, o 23:43

Posty: 270
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 3
WMBF Awards '15 Fabuła (1) WMBF Awards '14 Fabuła (1) Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

ziemek17 napisał(a):
I tu włączę się do dyskusji. Te posty zaczynają przypominać to co było w wątku o gali nagród na BIM. A mini-sporów nam przecież nie potrzeba ;)
Pozdrawiam
ziemek17 (2044)


Dokładnie to chciałem przytoczyć ale mnie ubiegłeś ;)
I will tear your flesh!

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 2 lut 2013, o 09:55

Posty: 49
Lokalizacja: Warszawa/Mokotów

Ta zmiana, że wszyscy rezygnują, jest dość istotna. Nie to, że po prostu sami nie możemy wam nagrać głosu. To miał być film o współpracy, a w braku zaufania tutaj, nic z tego nie będzie. Może jak pokażę wam scenariusz to coś zmieni. Mówiąc "film o życiu brickfilmerów" nie miałem na myśli opisywania kto jest kim, co robi i co o nim myślę. Brickfilmerami idącymi przez życie, jesteśmy ja i mój brat.
W filmie nie mamy pomysłów na filmy i później dowiadujemy się, że to przez upiory zwane "bezpomysłami". Dowiadujemy się tego od DarthaKamila, który mówi, że aby się ich pozbyć, zwyczajnie trzeba zdobyć pomysł na film.
Tak więc wyruszamy z miasta w poszukiwaniu pomysłów. Niestety w scenariuszu jako dodatkowy powód do ucieczki z miasta, dałem wydalenie nas ze spotkań brickfilmerów przez Sshadowa, który nie wierzy w istnienie owych stworów. Dopiero w dalszej części filmu sam zaczyna je widywać i także postanawia coś z tym zrobić.
Ogólnie w filmie, każdy kto występuje, po prostu zmienia jakoś naszą trasę podróży.

W filmie nie umieściłem osób takich jak CrazyEd czy Araxuss ( sorry za to poprzednie ) bo oni robią filmy dość regularnie i często, więc myślę, że nie mają problemu z "bezpomysłami".

To tylko zarys, ale jak skończę pisać szczegółowy scenariusz to na pewno go wam pokażę. Film, tak naprawdę, może powstać dopiero za rok, albo półtora, ponieważ jest rozbudowany i przez to długi.
Dobry brickfilmer dba o to by jak najwięcej w filmie ukryć

Post 2 lut 2013, o 10:57
Sshadow Avatar użytkownika
Założyciel, Główny Administrator

Posty: 145

filmylegopl napisał(a):
Ta zmiana, że wszyscy rezygnują, jest dość istotna. Nie to, że po prostu sami nie możemy wam nagrać głosu. To miał być film o współpracy, a w braku zaufania tutaj, nic z tego nie będzie. Może jak pokażę wam scenariusz to coś zmieni. Mówiąc "film o życiu brickfilmerów" nie miałem na myśli opisywania kto jest kim, co robi i co o nim myślę. Brickfilmerami idącymi przez życie, jesteśmy ja i mój brat.
W filmie nie mamy pomysłów na filmy i później dowiadujemy się, że to przez upiory zwane "bezpomysłami". Dowiadujemy się tego od DarthaKamila, który mówi, że aby się ich pozbyć, zwyczajnie trzeba zdobyć pomysł na film.
Tak więc wyruszamy z miasta w poszukiwaniu pomysłów. Niestety w scenariuszu jako dodatkowy powód do ucieczki z miasta, dałem wydalenie nas ze spotkań brickfilmerów przez Sshadowa, który nie wierzy w istnienie owych stworów. Dopiero w dalszej części filmu sam zaczyna je widywać i także postanawia coś z tym zrobić.
Ogólnie w filmie, każdy kto występuje, po prostu zmienia jakoś naszą trasę podróży.

W filmie nie umieściłem osób takich jak CrazyEd czy Araxuss ( sorry za to poprzednie ) bo oni robią filmy dość regularnie i często, więc myślę, że nie mają problemu z "bezpomysłami".

To tylko zarys, ale jak skończę pisać szczegółowy scenariusz to na pewno go wam pokażę. Film, tak naprawdę, może powstać dopiero za rok, albo półtora, ponieważ jest rozbudowany i przez to długi.



Ale czemu mam wyganiać kogoś z "grona brickfilmerów"? I w tym właśnie momencie, twoja historia jest niewiarygodna. Nigdy nie bylo tak, że ktoś cię wyganiał. TO TY MIMO WSZELAKICH PRÓŚB Z NASZEJ STRONY NIE "RACZYŁEŚ" SIĘ DO NAS ODEZWAĆ. Za każdym razem z Twojej strony była odmowa, albo głucha cisza. Właśnie o to mi chodzi. Robisz film o Nas, bez Nas! Ja osobiscie ani razu z Tobą nie rozmawiałem. Czemu nie potrafisz zrozumieć słowa "NIE"? Jak zarejestrowałeś się tu tylko po to, aby zacząć spamić swoimi filozofiami, to lepiej sobie odpuść. Mówię po raz kolejny. Nie chcę aby w filmie pojawiła się moja osoba, figurka, nazwa i nic co jest ze mną związane! I proszę, abyś już po czwartym razie, przyjął to do wiadomości. To racja, nigdy jakoś strasznie za Tobą nie przepadałem, ale nigdy nie zrobiłem nic na Twoją niekorzyść. To ty sam szkodzisz sobie, tyle że jak widać o tym nie wiesz. Wejdź na Skype i porozmawiaj jak normalny człowiek ze mną, a nie wyskakuj z takimi ideami. Więcej nie odpowiem na żaden twój post w tym temacie, jeżeli nie przyjmiesz mojej odmowy. Mój Skype już nie raz leżał w twojej skrzynce odbiorczej na YT, więc powinienieś go znaleźć.

I wbij sobie do głowy, że nie możesz mi wmawiać, że zrezygnowałem, ponieważ ani razu nie wspomniałem, że się zgadzam!
Obrazek
„Naj­bar­dziej niez­ro­zumiałą kwes­tią do­tyczącą świata jest to, że jest on zrozumiały."
Albert Einstein

Post 2 lut 2013, o 11:23

Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

Słuchaj filmylegopl: Sorry, że piszę to w sposób nieco niekulturalny, natomiast krótki: Weź się ogarnij!
Jeśli otrzymujesz negatywną odpowiedź od trzech bodajże osób, o których ten film głównie miałby traktować to nie namawiaj na siłę! Wiem, że jestem człowiekiem z zewnątrz, ale dyskusja przechodzi w kłótnię, bo ty zamiast zakończyć dyskusję namawiasz i namawiasz, choć widzisz, że nie ma efektu! Stworzyła się tu ostra rozmowa zajmująca 2 strony tematu i nic z niej nie wynika! Nie zawsze będzie tak, że wszyscy się zgodzą. Więc proszę, byś jak najszybciej załatwił tę sprawę. Bez dalszych dwustronnicowych offtopiców, bo 3 posty nieco nie na temat nie szkodzą, natomiast 2 strony, owszem.
Z poważaniem
ziemek17 (2044)
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólnie o świecie Brickfilmingu


cron