Strona główna forum Brickfilmy Ogólnie o świecie Brickfilmingu Ciekawostki z brickfilmów

Ciekawostki z brickfilmów

Pogawędki o sprawach związanych z brickfilmerami i brickfilmerowymi wydarzeniami.
Post 26 kwi 2016, o 22:13

Posty: 449
Lokalizacja: Nowy Tomyśl Wielkopolska

Pisałem już w tym temacie ale postanowiłem napisać nowy post ponieważ jak się zeedytuje post to nie pokazuje że ostatnio napisałem ja przez co mało osób zobaczy moje ciekawostki :mrgreen:

- Animacja "Slap!" miała być testem walki gdzie oprócz tego uderzenia to zrobiłem jeszcze salto ale po zgraniu zdjęć na pendrive i po przeniesieniu klatek na inny komputer zobaczyłem że nie zrobiłem pustej klatki bez żadnych klocków przez co filmik wygląda jak wygląda
- Na animację "Moje biurko nocą" razem z Cytryną Pictures wpadłem po 3 nocy w ferie. Nie mogąc spać postanowiłem zrobić animację :D
- Na początku film na konkurs "Sposób na ferie" miał wyglądać do połowy identycznie jak ten w wersji finalnej. Sceny w szkole wyjście z niej i pójście do domu miały właśnie tak wyglądać ale po przyjściu bohatera do domu nie miał on rozmawiać z rodziną tylko pójść do pokoju i przez tydzień grać w gry komputerowe po czym do pokoju miała wejść mama która nie mogła uwierzyć że jej syn siedzi i cały tydzień gra przy komputerze. Kazała ona mu wyjść na dwór po czym to zrobił. Fabuła jednak się zmieniła dzięki pewnej osobie
- W animacji "Psychowizja" użyłem po raz pierwszy ruchomej kamery.

Post 26 kwi 2016, o 23:02

Posty: 270
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 3
WMBF Awards '15 Fabuła (1) WMBF Awards '14 Fabuła (1) Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Na początku film na konkurs "Sposób na ferie" miał wyglądać do połowy identycznie jak ten w wersji finalnej. Sceny w szkole wyjście z niej i pójście do domu miały właśnie tak wyglądać ale po przyjściu bohatera do domu nie miał on rozmawiać z rodziną tylko pójść do pokoju i przez tydzień grać w gry komputerowe po czym do pokoju miała wejść mama która nie mogła uwierzyć że jej syn siedzi i cały tydzień gra przy komputerze. Kazała ona mu wyjść na dwór po czym to zrobił. Fabuła jednak się zmieniła dzięki pewnej osobie


Tak... ta pewna osoba w liczbie 3 ludzi bardzo ładnie napisała ci scenario do filmu które w całości wykorzystałeś, ale może pomińmy ten żenujący fakt..... :|


CIEKAWOSTKA: Moją ciekawostką którą się z wami podzielę to może to z filmu "Po Apokalipsie". Muszę się szczerze przyznać, że sceny podróży bohatera były nakręcone na szybkości po tym jak zorientowałem się, że przez cały materiał który miał być zamiast nich, są widoczne straszne migania obrazu a że film był na konkurs to musiałem szybko wypełnić czymś lukę. Chyba nie wyszło aż tak tragicznie ;)
I will tear your flesh!

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 26 kwi 2016, o 23:07

Posty: 449
Lokalizacja: Nowy Tomyśl Wielkopolska

Połowę już miałem wcześniej. Motyw z dziewczyną został wymyślony przez te osoby. Szczerze to zapomniałem o tym że pomagały mi aż 3, zapamiętałem jedną.

Post 26 kwi 2016, o 23:13

Posty: 270
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 3
WMBF Awards '15 Fabuła (1) WMBF Awards '14 Fabuła (1) Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

kkz665 napisał(a):
Połowę już miałem wcześniej. Motyw z dziewczyną został wymyślony przez te osoby. Szczerze to zapomniałem o tym że pomagały mi aż 3, zapamiętałem jedną.


Którą połowę? a zresztą nie ważne, to już nie ma znaczenia... jak widać pamiętam to kompletnie inaczej niż ty, zresztą nie tylko w tej sprawie.
I will tear your flesh!

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 13 maja 2016, o 16:03

Posty: 449
Lokalizacja: Nowy Tomyśl Wielkopolska

Bez tego motywu powstał by inni film ale z początkowymi scenami z finalnej wersji.

Poprzednia strona

Powrót do Ogólnie o świecie Brickfilmingu


cron