Strona główna forum Brickfilmy Ogólnie o świecie Brickfilmingu Wyniki konkursu BiM - EASTER 2013. Wygrał Polak!

Wyniki konkursu BiM - EASTER 2013. Wygrał Polak!

Pogawędki o sprawach związanych z brickfilmerami i brickfilmerowymi wydarzeniami.

Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

Właśnie ogarnąłem wyniki najnowszego konkursu BiM tj. konkursu wielkanocnego :) Zwycięzcą został polak! Domyślacie się już kto? Tak! Wygrał crazyed ze swoją pracą pt. "Easter chicks". Animacja stała w niej na najwyższym poziomie razem z ciekawą fabułą i rozbudowaną scenografą, które razem pokazywały całe piękno z tej 20 sekundowej animacji :lol: Cieszę się, że mogłem was o tym poinformować.
Przez skromność nie pisałem, że także uczestniczę w tym konkursie. I tu część, która na pewno was najmniej interesuję:
Moja praca zajęła miejsce pierwsze ZA pierwszą dziesiątką, czyli jedenaste, a jednocześnie pierwsze OD końca, czyli ostatnie :lol:
To na tyle. Brawa dla crazyed'a!
Pozdrawiam prosto z domu
ziemek17 (2044)
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek


Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

Nie zdziwiło mnie to. ;D Gratulacje Ed! I Tobie też Ziemek!
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki


Posty: 152
Medals: 6
WMBF Awards '13 Najlepszy Film (3) WMBF Awards '14 Najlepszy Film (1) WMBF Awards '14  Animacja (1) WMBF Awards '13 Animacja (1)
Cóż, nie powiedziałbym, że fabuła była ciekawa, bo pod tym względem tam nic w zasadzie nie było.
Zrobiłem to entry w kilka godzin. ;U

Dzięki za gratulacje!
Szkoda jedynie, że tym roku Easter Contest był wyjątkowo ubogi w filmy. Wiele osób było do niego zniechęconych, bo zeszłoroczna edycja była kiepsko zoorganizowana, a sędziowanie ciągnęło się przez pół roku.
Dobrze, że wziąłeś udział, ziemiek. Fajnie było rywalizować z innym Polakiem. c:

Pozdrawiam.


Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

crazyed napisał(a):
Cóż, nie powiedziałbym, że fabuła była ciekawa, bo pod tym względem tam nic w zasadzie nie było.
Zrobiłem to entry w kilka godzin. ;U

Ujmijmy to tak: Fabuła, czy raczej treść filmu była bardzo oryginalna.
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek


Powrót do Ogólnie o świecie Brickfilmingu


cron