Strona główna forum Brickfilmy Ogólnie o świecie Brickfilmingu THAC 11

THAC 11

Pogawędki o sprawach związanych z brickfilmerami i brickfilmerowymi wydarzeniami.
Post 25 gru 2013, o 16:55

Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

Witajcie!
Nawet na WMBF dotarły wieści o THAC 11, organizowanym przez BiM. SShadow i CrazyEd zdradzili już, że będą brać udział w THAC i robią z przygotowań live'a. Ciekawe, czy inni użytkownicy WMBf, także biorą udział w tym, jakże słynnym konkursie brickfilmerskim?
Ja zdradzę, że także będę brał udział, a do nocy 28/29 Grudnia, do godziny 0:00 czasu Greenwich (1:00 u nas) siedzę w poradnikach i oglądam filmy różnych gwiazd, oglądając sposób, w jaki animują chodzenie i bieg :mrgreen: Mam nadzieję, że moja praca na THAC, będzie moją najlepszą jak na razie, animacją na kanale :ugeek: Jak dla mnie, dodatkową trudnością jest to, że film nie może zawierać treści brutalnych ( :( ), bo wymyślanie scen walki przychodzi mi jakoś najłatwiej; a pisanie familiar scenariusza o pierwszej nad ranem nie należy do specjalnie relaksujących czynności, ale pasja to pasja, ambicja ambicją, wola zwycięstwa sobą... Tak więc, jeśli ktoś dopiero teraz decyduje się na udział w THAC, bo go to ciągnie, to lepiej żeby się jak najszybciej zarejestrował, bo po rejestracji na BiM nie można pisać postów przez 3 dni (zabezpieczenie antyspamowe) :!:
Tak więc, powodzenia wszystkim uczestnikom konkursu,
Pozdrawiam,
Ziemek
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 26 gru 2013, o 13:58

Posty: 679
ja też lubie sceny walki, z tą różnicą, że kompletnie nie umiem ich robić.... A w ogóle to też może wezmę udzeał jeśli zdąże, btw, kiedy przedstawią temat?

Post 26 gru 2013, o 14:08

Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

ZombieFlowchart napisał(a):
ja też lubie sceny walki, z tą różnicą, że kompletnie nie umiem ich robić.... A w ogóle to też może wezmę udzeał jeśli zdąże, btw, kiedy przedstawią temat?

Temat zostanie przedstawiony o północy 28/29 Grudnia, czasu Greenwich, natomiast u nas, będzie to 1:00 tej nocy. Wówczas nastąpi również ogłoszenie kombinacji dwóch kolorów, która koniecznie musi być widoczna w każdym kadrze filmu i litery, która też musi w filmie być.
Więcej do przeczytania TUTAJ
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 26 gru 2013, o 16:01

Posty: 152
Medals: 6
WMBF Awards '13 Najlepszy Film (3) WMBF Awards '14 Najlepszy Film (1) WMBF Awards '14  Animacja (1) WMBF Awards '13 Animacja (1)
ziemek17 napisał(a):
ZombieFlowchart napisał(a):
ja też lubie sceny walki, z tą różnicą, że kompletnie nie umiem ich robić.... A w ogóle to też może wezmę udzeał jeśli zdąże, btw, kiedy przedstawią temat?

Temat zostanie przedstawiony o północy 28/29 Grudnia, czasu Greenwich, natomiast u nas, będzie to 1:00 tej nocy.


Nieprawda. Temat zostanie podany jak co roku, w samo południe czasu Greenwich. U nas to będzie godzina 13:00.

Post 26 gru 2013, o 17:04

Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

crazyed napisał(a):
ziemek17 napisał(a):
ZombieFlowchart napisał(a):
ja też lubie sceny walki, z tą różnicą, że kompletnie nie umiem ich robić.... A w ogóle to też może wezmę udzeał jeśli zdąże, btw, kiedy przedstawią temat?

Temat zostanie przedstawiony o północy 28/29 Grudnia, czasu Greenwich, natomiast u nas, będzie to 1:00 tej nocy.


Nieprawda. Temat zostanie podany jak co roku, w samo południe czasu Greenwich. U nas to będzie godzina 13:00.

No masz, porąbałem AM z PM, sorry :oops: Chyb jestem ślepy, bo było napisane "midday"
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 29 gru 2013, o 14:14

Posty: 679
Nie zdążyłem. Co tam u was?

Post 29 gru 2013, o 14:15

Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

Przesłałem pracę w ostatniej minucie, a z tego co widziałem, to CrazyEd i SShadow na luzie skończyli :)
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 30 gru 2013, o 19:15
Sshadow Avatar użytkownika
Założyciel, Główny Administrator

Posty: 145

ziemek17 napisał(a):
Przesłałem pracę w ostatniej minucie, a z tego co widziałem, to CrazyEd i SShadow na luzie skończyli :)


Niestety nie udało mi się w tym roku przesłać mojego entry na czas. Zabrakło mi dosłownie 2 minut żeby mój film załapał się na miejsce na liście, a CrazyEd postanowił przerobić swój w coś dłuższego, co nabierze większego sensu. Dodatkowo pod koniec Monkey Jam zaczął odmawiać mu posłuszeństwa. Cieszę się, że wytrzymaliśmy tak długo i dobrze się bawiliśmy. Według wielu był to jeden z lepszych THAC ostatnich lat. Dziękuje Ed' owi za dobrze spędzony czas i wsparcie nawet wtedy gdy już nie mieliśmy po prostu obaj siły.

Trudno, wiele się w tym roku nauczyłem i w przyszłym podejdę do tego jeszcze trochę inaczej niż tym razem. Mój film i tak ukaże się za niedługo na YT, więc uważam że te 24h nie poszły na marne :lol:

Życzę powodzenia ;)
Obrazek
„Naj­bar­dziej niez­ro­zumiałą kwes­tią do­tyczącą świata jest to, że jest on zrozumiały."
Albert Einstein

Post 30 gru 2013, o 19:44

Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

Sshadow napisał(a):
ziemek17 napisał(a):
Przesłałem pracę w ostatniej minucie, a z tego co widziałem, to CrazyEd i SShadow na luzie skończyli :)


Niestety nie udało mi się w tym roku przesłać mojego entry na czas. Zabrakło mi dosłownie 2 minut żeby mój film załapał się na miejsce na liście, a CrazyEd postanowił przerobić swój w coś dłuższego, co nabierze większego sensu. Dodatkowo pod koniec Monkey Jam zaczął odmawiać mu posłuszeństwa. Cieszę się, że wytrzymaliśmy tak długo i dobrze się bawiliśmy. Według wielu był to jeden z lepszych THAC ostatnich lat. Dziękuje Ed' owi za dobrze spędzony czas i wsparcie nawet wtedy gdy już nie mieliśmy po prostu oboje siły.

Trudno, wiele się w tym roku nauczyłem i w przyszłym podejdę do tego jeszcze trochę inaczej niż tym razem. Mój film i tak ukaże się za niedługo na YT, więc uważam że te 24h nie poszły na marne :lol:

Życzę powodzenia ;)

Ah! Więc byłeś jednym z tych czterech, którzy przesłali swoje prace zaraz po zakończeniu (Mało brakowało, a ja też bym był jednym z Was) :( Szkoda, że nie przesłaliście. Kiedy renderowałem, to patrzyłem na live'a i CrazyEd wtedy już chyba skończył transmitować. Cieszę się, że prześlesz film. Zgadzam się też, że ten THAC był rzeczywiście spoko :D
Pozdrawiam,
Ziemek
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 31 gru 2013, o 16:50

Posty: 49
Lokalizacja: Warszawa/Mokotów

Tak, to jest porażka :D Aż 3 z nas nie zdążyło, a to w sumie duży procent xD Ja nie zdążyłem bo za bardzo troszczyłem się o szczegóły, a wy?

W ogóle film który pierwotnie wymyśliłem, zaczynał się tam, gdzie się teraz kończy. Nie za bardzo mi się to podoba, więc chyba też muszę kiedyś go dokończyć.
Dobry brickfilmer dba o to by jak najwięcej w filmie ukryć


Powrót do Ogólnie o świecie Brickfilmingu


cron