Strona główna forum Brickfilmy Ogólnie o świecie Brickfilmingu Brickfilm? Nie dziękuję.

Brickfilm? Nie dziękuję.

Pogawędki o sprawach związanych z brickfilmerami i brickfilmerowymi wydarzeniami.
Post 22 lut 2015, o 08:04

Posty: 48
Lokalizacja: Mazury (Surwile)
Moim zdaniem robienie Lego filmów nie jest stratą czasu lecz czymś niezwykłym , a sztuka robienie filmów lego przyda nam się w życiu
kiedy być morze będziemy zarabiali też z youtuba . Również nie każdy umie zrobić lego film , co prawda trzeba się nieźle napracować ale
efekt jest dobry i fajny . Ja z nauką nie mam problemów . Mnie rodzice nie pomagają ani nikt inny ale wiem że robią tak by sprawdzić czy
nie poddam się i zrobię ten film , więc ludzie mówią - o swoje marzenie trzeba walczyć . Lego filmy są czymś niezwykłym niż nagrywanie jak gramy np. w minecraft itp...
bo klikać w klawiaturę i grać każdy z nas umie , lecz zrobić lego film mało kto potrafi . Jestem za lego filmami czyli mniejszością
Mój kanał - https://www.youtube.com/channel/UCZhHp7 ... yYzMRk6Tqg
Filmy Lego - Moja Pasja

Post 4 maja 2015, o 05:42

Posty: 199

Według mnie to trochęsmutne:
Chodzę do 6 klasy , i jako jedyny z mojej klasy nie gram w gry 4 godz dziennie , tylko robie filmy. I tak to było , że gdy wrzuciłem na stary kanał bardzo AMATORSKI film wszyscy się na mnie z klasy rzucili i zaczęli wyśmiewać. Że nic nie potrafię , film słaby itp. A gdy jeden z moich ,, kolegów" wrzucił na YouTube film nagrany kamerą , w którym 15 min włącza minecrafta , i mu powiedziałem żeby lepiej poprawił to to i to (zero hejtu , same rady) to on zaczął przekonywać całą moją klasę do obrażania mnie itp. W końcu , gdy znalazłem to forum , i jestem w brick filmie znacznie lepszy , to niektórych czasami zainteresuje to co robię , i już mnie tak wszyscy nie cisną. Ale to i tak smutne , że jak nie masz fejsika , i jak nie wrzucasz debilnych zdjęć to jesteś ,, odludkiem" . A jak ktoś ma pasje , i robi to co kocha , to jeszcze bardziej go wszyscy nienawidzą , bo jest ,, inny" . Takie moje zdanie.

Pozdrawiam Brutus Brick

Post 5 maja 2015, o 21:09

Posty: 354
Lokalizacja: nie wiem ja tu tylko sprzątam
Mój Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCXXSIW ... DdW9diANIQ
BrutusBrick napisał(a):
I tak to było , że gdy wrzuciłem na stary kanał bardzo AMATORSKI film wszyscy się na mnie z klasy rzucili i zaczęli wyśmiewać. Że nic nie potrafię , film słaby itp. Pozdrawiam Brutus Brick


Bo to debile. U mnie też tak było.
Obrazek
Na szczęście w gimnazjum mam bardziej ogarnięta i w ogóle fajniejszą klasę. Mam nadzieję, że tobie też się tak trafi. Rób to, co lubisz nie słuchaj ich.
Obrazek

Post 6 lip 2015, o 23:11

Posty: 115
Lokalizacja: Warszawa

Do mnie się jeszcze nikt nigdy nie przyczepił za to, że "bawię" się klockami Lego. Mało tego ludziom się to podoba, podobają im się moje makiety i inne dzieła. Moja dziewczyna jest chyba bardziej zakochana w moich klockach niż we mnie ;p. Rodzina pakuje w rozwój mojej pasji duże pieniądze i ogólnie bardzo to wspierają. Pan korepetytor, który przychodzi do mnie do domu pomagać mi w matematyce też się tym interesuje i jedną trzecią lekcji spędzamy na rozmowach o tym. Przez chwilę był moment, w którym rodzice mieli już dosyć wydawania pieniędzy na klocki, ale szybko im to przeszło. Nawet jeżeli świat miałby mnie znienawidzić przez to, że interesuję się Lego to i tak bym w tej pasji wytrwał.

Post 8 lip 2015, o 23:12

Posty: 91
PaulPictures napisał(a):
Niedługo u mnie w gimnazjum ma być zorganizowany konkurs na animację komputerową przez co rozumiane jest montowanie za pomocą programu.I wstydzę się wziąć udział nwm czemu.Wiem że mnie wyśmieją, niby nie obchodzi mnie ich zdanie a to i tak III i ostatnia klasa...ale...
Ech... .-.
A w mojej szkole na 500 osób to chyba tylko ja robie animacje :/
Pozatym dzięki że sie wypowiadacie, gdyż licze sie z waszą opinią na dany temat.


Ja teraz skończyłem 3 klasę i na koniec ja ich wszystkich wyśmiałem, wygarnąłem im jakimi są prymitywami itp. :]] , stwierdziłem że i tak nic dla mnie nie znaczą.
Dlaczego przejmować się kimś na kim nam nie zależy?
Też kiedyś byłem trochę jak ty, dopiero właśnie w trzeciej klasie to pojąłem - przestałem się innymi przejmować, tobie też to radzę. :Ed:
Obrazek

Post 9 lip 2015, o 00:15

Posty: 440
Lokalizacja: Lublin,Lubelskie
Mój Kanał: http://m.youtube.com/channel/UCrWOb2GT- ... MA3Q%3D%3D
Ja pod koniec 3 klasy jako projekt na ukończenie szkoły zrobiłem animacje :Ed:
Obrazek

Post 9 lip 2015, o 17:49

Posty: 449
Lokalizacja: Nowy Tomyśl Wielkopolska


Post 9 lip 2015, o 19:26

Posty: 440
Lokalizacja: Lublin,Lubelskie
Mój Kanał: http://m.youtube.com/channel/UCrWOb2GT- ... MA3Q%3D%3D
Na yt jest...
Obrazek

Post 9 lip 2015, o 21:40

Posty: 449
Lokalizacja: Nowy Tomyśl Wielkopolska


Poprzednia strona

Powrót do Ogólnie o świecie Brickfilmingu


cron