Strona główna forum Brickfilmy Ogólnie o świecie Brickfilmingu Co będzie z filmami lego

Co będzie z filmami lego

Pogawędki o sprawach związanych z brickfilmerami i brickfilmerowymi wydarzeniami.
Post 1 kwi 2015, o 19:34

Posty: 124
Lokalizacja: Przepraszam
Witajcie , dzisiaj chciałbym omuwić sprawę lego filmów otóż jak ostatnio patrzę na ilość osób robiących lego filmy to ta ilość jest strasznie mała . :cry: :( :cry: :cry:
Otóż oszacowałem że za 4 lub 3 pokolenia filmy lego robiących za pewne nie będzie . Dlatego gdyż świat dąży by świat diecka i nawet dorosłego kręcił się wokół gier , a nie
pożytecznych rzeczy takich jak lego animacje . Więc apeluje do was byście sprobowali jakoś rosprzestrzenić to robiąc proadniki jak zrobić taki film . Ja zamierzam taki film
nakręcić lecz narazie nie mogę gdyż mam pobijaną lewą rękę , co powiem że mocno boli .

Post 1 kwi 2015, o 19:51

Posty: 449
Lokalizacja: Nowy Tomyśl Wielkopolska

Nie wiem czy Brickfilm jest pożyteczną rzeczą ale jest spoko formą rozrywki ,sztuki itp lecz to co piszesz jest trochę głupie... Nie wydaję mi się że za kilka pokoleń robienie animacji lego zniknie. Jest bardzo dużo brickfilmerów . Może po prostu widziałeś tylko kilku ? Robienie poradników jak zrobić animację nie ma jakieś większego sensu . Są takie poradniki które mają nawet kilkaset tysięcy wejść więc po starczy wpisać jak zrobić animację lego albo po angielsku i masz. Jest troszkę takich brickfilmerów co mają np Milion widzów np MichealHickox . Ps radzę na razie podszkolić animację i nauczyć się jej perfekcyjnie a dopiero potem pokazać jak robisz animację gdy robisz to bardzo dobrze a inni dopiero zaczynają ;)

Post 3 kwi 2015, o 05:41

Posty: 270
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 3
WMBF Awards '15 Fabuła (1) WMBF Awards '14 Fabuła (1) Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Z trudem cię rozczytałem xD

osób robiących lego filmy to ta ilość jest strasznie mała

Od kiedy pamiętam to było ich mało, brickfilm jest czasochłonnym i wymagającym hobby przez co jest dość niszowy.

Dlatego gdyż świat dąży by świat diecka i nawet dorosłego kręcił się wokół gier

Ale zaraz... masz na myśli że świat promuję granie w gry? jaki jest w tym sens? podaj mi przykład w jaki sposób świat namawia cię na granie w gry?

a nie pożytecznych rzeczy takich jak lego animacje

No lego animacje to naprawdę pożyteczna rzecz... ludzkość tego potrzebuje!

Więc apeluje do was byście sprobowali jakoś rosprzestrzenić to robiąc proadniki

To raczej nie pomoże ;/

lecz narazie nie mogę gdyż mam pobijaną lewą rękę

Obrazek
I will tear your flesh!

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 3 kwi 2015, o 11:48

Posty: 152
Medals: 6
WMBF Awards '13 Najlepszy Film (3) WMBF Awards '14 Najlepszy Film (1) WMBF Awards '14  Animacja (1) WMBF Awards '13 Animacja (1)
Niewiele zrozumiałem z tego co napisałeś. Poradniki czy robienie konkursów nie pomogą jak nikomu się nie będzie chciało robić filmów. Jeśli naprawdę chcesz zrobić jakiś film to już jest połowa sukcesu. Zrealizujesz go wszelkimi sposobami. Nie zgodzę się z tym, że brickfilming wymrze(przynajmniej w najbliższych dekadach), ponieważ jest zdecydowanie popularniejszy niż np. 5 lat temu.

A główny problem polega na tym, że sporo osób jest leniwych. Pojawi się ktoś nowy, zrobi kilka słabych filmów i na tym skończy. Oczywiście inna sprawa jak ktoś chce coś zrobić, ale nie ma na to czasu. Jednak w większości przypadków ludziom się odechciewa po paru miesiącach.

Post 19 sty 2016, o 16:04

Posty: 449
Lokalizacja: Nowy Tomyśl Wielkopolska

AraxussYexyr napisał(a):
crazyed napisał(a):
A główny problem polega na tym, że sporo osób jest leniwych. Pojawi się ktoś nowy, zrobi kilka słabych filmów i na tym skończy. Oczywiście inna sprawa jak ktoś chce coś zrobić, ale nie ma na to czasu. Jednak w większości przypadków ludziom się odechciewa po paru miesiącach.


No i wraz z upływem czasu słowa Eda się potwierdziły.

Przymróz321 tak tutaj dzielnie ''apelował'' A teraz gdzie jest?
W dupie, pewnie gra w gry :)


Po tym jak odszedł z forum zaczął nagrywać na swój kanał Minecraft PVP, więc trafiłeś w samo sedno :)

Post 19 sty 2016, o 16:15

Posty: 115
Lokalizacja: Warszawa

kkz665 napisał(a):
Po tym jak odszedł z forum zaczął nagrywać na swój kanał Minecraft PVP, więc trafiłeś w samo sedno :)


Na pewno się wybije na majnkrafcie, przecież na YT prawie nikt tego nie nagrywa, nie to co brickfilmy.

Post 19 sty 2016, o 16:18

Posty: 449
Lokalizacja: Nowy Tomyśl Wielkopolska

SirMOCbuilder napisał(a):
kkz665 napisał(a):
Po tym jak odszedł z forum zaczął nagrywać na swój kanał Minecraft PVP, więc trafiłeś w samo sedno :)


Na pewno się wybije na majnkrafcie, przecież na YT prawie nikt tego nie nagrywa, nie to co brickfilmy.


Z tego co wiem to usunął kanał. Szło na niego dużo hejtów i to pewnie przez to. Zablokował mnie na Facebooku już dawno temu i nie wiem co z nim jest teraz xd.


Powrót do Ogólnie o świecie Brickfilmingu


cron