Strona główna forum Sprawy Administracyjne Warto wiedzieć Wracamy, wszystko już działa!

Wracamy, wszystko już działa!

Post 12 sty 2014, o 23:57
Sshadow Avatar użytkownika
Założyciel, Główny Administrator

Posty: 145

Cześć,

Na początku chciałem Was przeprosić za aż tak duże problemy w ostatnim czasie z działaniem forum i ogólnie portalu, chodź ten drugi był już w pełni dostępny od soboty, ale mniejsza z tym. Tak jak wcześniej już w jednym z postów informacyjnych pisałem, przenosiliśmy wszystko na nowy serwer. Nie obyło się bez drobnych problemów. Daliśmy sobie z nimi radę i wszystko działa już jak należy. Szczególne podziękowania kierujemy do oxygene, bez którego nie dalibyśmy rady. Jeżeli jednak zauważylibyście jakiekolwiek błędy, to piszcie do mnie śmiało na PW lub też w tym temacie, ale nie powinny się raczej pojawić :D

Korzystając z okazji chciałem wspomnieć, że w tym roku organizujemy po raz pierwszy w historii istnienia portalu konkurs podsumowujący miniony rok.
Więcej informacji znajdziecie tutaj: http://wmbf.pl/forums/viewtopic.php?f=8&t=2364
Sądzę, że warto się tym zainteresować :)

Mamy nadzieje, że wszystko będzie szło po naszej myśli, a nasza społeczność będzie się dalej rozwijać. Pierwszym konkursem otwieramy nowy brickfilmowy sezon na Naszej stronie i życzymy Wam aby był on najlepszy ze wszystkich,

Team WMBF
Obrazek
„Naj­bar­dziej niez­ro­zumiałą kwes­tią do­tyczącą świata jest to, że jest on zrozumiały."
Albert Einstein

Powrót do Warto wiedzieć


cron