Strona główna forum Brickfilmy Konkursy WMBF Awards WMBF '14

WMBF '14

Post 22 lut 2015, o 16:59

Posty: 449
Lokalizacja: Nowy Tomyśl Wielkopolska


Post 28 lut 2015, o 12:30

Posty: 152
Medals: 6
WMBF Awards '13 Najlepszy Film (3) WMBF Awards '14 Najlepszy Film (1) WMBF Awards '14  Animacja (1) WMBF Awards '13 Animacja (1)
Oficjalne głosowanie dobiegło końca! Jednakże niestety w trakcie głosowania wystąpił poważny problem. Ostatnia ankieta "Najlepszy Debiut" przestała działać mniejwięcej w połowie trwania głosowania i przez jakieś 4 dni nikt nie mógł oddać swojego głosu na ostatnią kategorię. Usterka była nam zgłaszana przez różne osoby. Ja i Sshadow nie mogliśmy zidentyfikować problemu i nie znaleźliśmy przyczyny błędu, w związku z tym zmuszeni jesteśmy powtórzyć ostatnią ankietę.

Głosowanie wystartuje dzisiaj. Nową ankietę znajdziecie na stronie głównej prawdopodobnie dziś wieczorem.

Przepraszamy za trudności.

Team WMBF.

Post 28 lut 2015, o 16:40

Posty: 449
Lokalizacja: Nowy Tomyśl Wielkopolska


Post 28 lut 2015, o 16:55
Sshadow Avatar użytkownika
Założyciel, Główny Administrator

Posty: 145

kkz665 napisał(a):
Wszystkie głosy zostaną usunięte? :(


Tak, jest to Naszym zdaniem najbardziej sprawiedliwe w tej sytuacji wobec każdego :)
Obrazek
„Naj­bar­dziej niez­ro­zumiałą kwes­tią do­tyczącą świata jest to, że jest on zrozumiały."
Albert Einstein

Post 28 lut 2015, o 21:47

Posty: 152
Medals: 6
WMBF Awards '13 Najlepszy Film (3) WMBF Awards '14 Najlepszy Film (1) WMBF Awards '14  Animacja (1) WMBF Awards '13 Animacja (1)
Ankieta Najlepszy Debiutant wystartowała ponownie.
Głosowanie zakończy się 6 marca o 20:30.

AKTUALIZACJA 6 MARCA 20:30: Głosowanie ostatecznie dobiegło końca! Oficjalny news z wynikami w następny weekend.

Post 8 mar 2015, o 18:04

Posty: 449
Lokalizacja: Nowy Tomyśl Wielkopolska


Post 9 mar 2015, o 21:25

Posty: 108
Medals: 2
Świateczny konkurs WMBF (1) Minifig vs Truck (1)
Najlepszy Debiutant WMBF '14:
"kkz665 (49%, 105 Votes)
PaulPictures (44%, 95 Votes)"

Obrazek

Następny tego typu konkurs proponuje zrobić tak, aby głosować mogli tylko zarejestrowani użytkownicy :P
Obrazek
Obrazek
Chuck Norris zatwierdził ten post
Obrazek

Post 9 mar 2015, o 22:44

Posty: 152
Medals: 6
WMBF Awards '13 Najlepszy Film (3) WMBF Awards '14 Najlepszy Film (1) WMBF Awards '14  Animacja (1) WMBF Awards '13 Animacja (1)
Niestety to prawda. Było błędem, że w tym roku pozwoliliśmy głosować wszystkim. Nie wiem czemu, ale nie przewidzieliśmy konsekwencji naszej głupiej decyzji. Skutki są takie, że czterech członków ankiety zostało praktycznie pozbawionych szans na zwycięstwo od samego początku głosowania. Mam właśnie wielki dylemat czy by nie powtórzyć ponownie głosowania, ale z drugiej strony postąpiłbym niesprawiedliwie z tego względu, że te głosy zostały oddane(zdecydowana większość z nich jak sądzę po znajomości) zgodnie z zasadami. W związku z tym zmuszony jestem zostawić to tak jak jest.

Różnica w ilości głosów i ich rozmieszczeniu jest ogromna. Dla porównania.

W pierwszej edycji głosowali tylko użytkownicy. Oto wyniki:
Obrazek

A w tym roku głosowali wszyscy:
Obrazek

To był pierwszy i ostatni raz.

Post 11 mar 2015, o 20:13

Posty: 48
Lokalizacja: Mazury (Surwile)
Ja jestem za filmem WysokiegoFilmsa - "Nad przestrzeń"
Mój kanał - https://www.youtube.com/channel/UCZhHp7 ... yYzMRk6Tqg
Filmy Lego - Moja Pasja

Post 11 mar 2015, o 22:39

Posty: 679
To było nie do przewidzenia :shock: chociaż w sumie jeśli ktoś nawet sam na siebie nie głosował, to to chyba znaczy, że w uczciwym głosowaniu i tak by nie wygrał, więc można ewentualnie dogrywkę między tymi dwoma panami. A tak wgl to czuję się zaszczycony, bo zająłem jakimś cudem pierwsze miejsce wśród ludzi na których nikt nie głosował. (Znaczy oczywiście w mojej kategorii.) A wy i tak mówicie, że to gimby to oszuści.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do WMBF Awards


cron