Strona główna forum Brickfilmy Pomoc na małym planie Fusion 7 - darmowa profesjonalna edycja

Fusion 7 - darmowa profesjonalna edycja

Problem? :7

Posty: 68
Lokalizacja: Tychy

Popierdzieliłeś Thomasie ;p Do BMCC dostajesz DaVinci Resolva a nie Fusion 7 (czy też 8 który jest w fazie beta testów i dostępny wreszcie na OSX'a) xd to totalnie inne programy (jeden do CC a drugi do VFX). Co do wersji ,,demo" dla normalnych ludzi całkowicie one wystarczą, wersja pełna czy też PRO przydaje się w pełni dopiero przy mega wymagającym masteringu.
Co do samej kamery... Pomimo ograniczeń z natury technicznej w czasie naświetlenia (co jest oczywiste jako że to kamera filmowa a nie aparat), nadrabia cudownym RAW'em i rozległym dynamic rangem od razu widocznym w obrazku, który nie da mi DSLR ;)
Obrazek
Obrazek
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazek


Posty: 70
Lokalizacja: Nevada
Medals: 1
Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Dobra, czasem mam okazję zrobić coś filmowego, właśnie się zdarzyło, oto pierwsze efekty pracy nad nowym filmikiem.
Właśnie z użyciem Fusion 7.
Tu film: https://www.youtube.com/watch?v=HxmljkP7hyA
Nie jest źle, dodanie widocznych na filmie efektów nie było zbyt trudne. Ale dręczy mnie ostateczna jakość filmu, która odpowiada mniej więcej animacjom .gif. Modyfikowałem nie raz ustawienia zapisu (Saver), ale nie uzyskałem zadowalających efektów ani wyraźnych zmian. Czy ktoś wie, od czego to może zależeć?
Bum - hyc!
Jestem człowiekiem, który niby nie istnieje, ale działa w tym niebezpiecznym świecie...
A jeśli myślicie, że Maciek Legolandzki zaginął, to się mylicie

Poprzednia strona

Powrót do Pomoc na małym planie


cron