Strona główna forum Brickfilmy Pomoc na małym planie Sony vegas pro 11.0

Sony vegas pro 11.0

Problem? :7
Post 25 sie 2012, o 21:46

Posty: 20
pkmovies92 napisał(a):
BricksLegoAnimator napisał(a):
Nie chce się z tobą kłócić ale...
BlueBrickAnimation napisał(a):
A poza tym to mógłbyś też coś doradzić a nie bezsensownie wypowiadasz się w tym temacie o ortografie....
to robota dla adminów czy moderatorów.

Admini cały czas piszą że podczas wakacji mają mniej czasu na takie rzeczy staram sie im pomóc aby przynajmniej mogli zając sie ważniejszymi sprawami (spamerami na ten przykład)


Masz na myśli Admina, bo ja SAM usuwam te durne spamboty których codziennie przybywa po 30, a reszta adminów i moderatorów sobie odpoczywa... (nie mam im nic za złe bo to nie ich wina, ale czuje się wykorzystywany w pewnym sensie) Jestem tutaj jednym z administratorów, więc ciąży na mnie ta odpowiedzialność...
Do tego, osoba która tworzyła stronę nie zareagowała w ogóle na moje prośby o pomoc w zlikwidowaniu problemu spambotów. Dla tego rozpatruje decyzję zrezygnowania z rangi administratora na tej witrynie, bo to jest po prostu katorga.

Ok zwracam honor nie wiedziałem że tylko Ty się tym zajmujesz. Myślałem że inni są bardziej zaangażowani w życie strony...

Post 26 sie 2012, o 13:26

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

BricksLegoAnimator napisał(a):
Ok zwracam honor nie wiedziałem że tylko Ty się tym zajmujesz. Myślałem że inni są bardziej zaangażowani w życie strony...

Spoko, chciałem to tylko wszystkim uświadomić. ;)

DOBRA KONIEC OFF-TOPIC'U!!!
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Poprzednia strona

Powrót do Pomoc na małym planie


cron