Strona główna forum Brickfilmy Pomoc na małym planie Power Functions

Power Functions

Problem? :7
Post 4 paź 2012, o 14:32

Posty: 46
Cześć.Mam mały problem z Power Functions-serią lego ,która produkuje motory do technic ,silniki itd.Chcę kupić element ,który jest poniżej ale nie znam do końca jego działania.Chodzi mi o to ,czy on może przesyłać energię do różnych kabli w zależności od ustawień ? np jak ustawię na nim 1 i na pilocie 1 to będzie jechał do przodu (przesyłał energię do kół) ,a jak 2 i 2 to będzie świecił led'ami ? Proszę ,jeśli ktoś się interesuje Power Functions ,albo zna ich działanie to fajnie by było ,gdyby ktoś opisał mi działanie tego czujnika podczerwieni . Numer elementu to 8884.Z góry dziękuję :)
Załączniki
8884.jpg
(Obrazek)
8884.jpg (24.65 KiB) Przeglądane 5238 razy

Post 7 paź 2012, o 10:53

Posty: 46
Pieprzone spamy jakiś idiotów z krajów ,których nawet nie znam.

Post 7 paź 2012, o 22:23
Sshadow Avatar użytkownika
Założyciel, Główny Administrator

Posty: 145

AtinLaKad napisał(a):
Pieprzone spamy jakiś idiotów z krajów ,których nawet nie znam.


Sytuacja niestety wymknęła się trochę spod kontroli. Spam-botów przychodzi nawet po 50 na dzień, a My walczymy jak tylko umiemy. Żadne z zabezpieczeń nie chcą działać. Postaram się zażegnać sytuację w przeciągu kilku nadchodzących dniach.

Za utrudnienia przepraszamy.
Obrazek
„Naj­bar­dziej niez­ro­zumiałą kwes­tią do­tyczącą świata jest to, że jest on zrozumiały."
Albert Einstein

Post 20 sty 2013, o 08:23
TheLEGOSTARWARSPL

Z tego co widzę ten temat jest dosc stary, ale jesli dalej szukasz odpowiedzi napisz na privacie to ci to wytłumaczę ;)

Post 20 sty 2013, o 20:40

Posty: 46
Nie, nie. Już dziękuję. Teraz mało jestem zainteresowany tym.


Powrót do Pomoc na małym planie


cron