Strona główna forum Brickfilmy Pomoc na małym planie Sony Vegas czy Monkey Jam

Sony Vegas czy Monkey Jam

Problem? :7
Post 4 lis 2012, o 21:40

Posty: 27
Cześć. Mam pewien problem z brickfilmingiem :x , ponieważ nie wiem który z programów jest lepszy Sony Vegas Pro czy Monkey Jam (dżem XD) ?
Robiłem filmy w windows live movie maker ale miałem problem z dodawaniem dźwięków. Proszę o pomoc. :D

Post 4 lis 2012, o 22:08

Posty: 148
Jeden i drugi program jest dobry, chociaż ja preferuję Vegasa, ale ten program jest płatny a MonkeyJam jest za free.

Post 4 lis 2012, o 22:25

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

Oba programy to dwa różne światy. MonkeyJam to program tylko do animacji, można tam łączyć scenki i dodawać dźwięki, ale jest to niewygodne. Natomiast Sony Vegas jest do późniejszej obróbki i montażu. Dla tego musisz sprecyzować o co dokładniej Ci chodzi. Z tego co wyczytałem, masz problemy z montowaniem dźwięku, więc do tego wygodniejszy będzie Vegas.
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 17 lis 2012, o 13:20

Posty: 27
A zna ktoś darmowe programy do montowania dźwięku i robienia efektów ? Oczywiście za darmo :D

Post 17 lis 2012, o 13:28

Posty: 143
Lokalizacja: Poznań
Medals: 1
Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

BrickWarriorPL napisał(a):
A zna ktoś darmowe programy do montowania dźwięku i robienia efektów ? Oczywiście za darmo :D

Najlepszym darmowym programem do obróbki dźwięku jaki znam jest "audacity" Masz tam multum możliwości zabaw z dźwiękiem, m.in. zmiana wysokości głosu, przyspieszenie lub spowolnienie itp. ;)
Bo ja jestem brickfilmerem.

Post 18 lis 2012, o 11:55

Posty: 27
CYTRYNAPICTURES napisał(a):
BrickWarriorPL napisał(a):
A zna ktoś darmowe programy do montowania dźwięku i robienia efektów ? Oczywiście za darmo :D

Najlepszym darmowym programem do obróbki dźwięku jaki znam jest "audacity" Masz tam multum możliwości zabaw z dźwiękiem, m.in. zmiana wysokości głosu, przyspieszenie lub spowolnienie itp. ;)


Mam audacity ale chodziło o montowanie dźwięku do filmu. :mrgreen:

Post 18 lis 2012, o 12:40

Posty: 679
zaskoczę was, ale w windows movie makerze da się dodawać dźwięk, wiem, że nie cieszy się on dobrą sławą, ale mógłbyś w nim sklejać filmy w całość.
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek

Post 18 lis 2012, o 13:00

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

ZombieFlowchart napisał(a):
zaskoczę was, ale w windows movie makerze da się dodawać dźwięk, wiem, że nie cieszy się on dobrą sławą, ale mógłbyś w nim sklejać filmy w całość.


Dla początkującego to dobre rozwiązanie. Ja zawsze Movie Maker'em działałem cuda. :geek:
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 13 gru 2012, o 17:38

Posty: 3
BrickWarriorPL napisał(a):
A zna ktoś darmowe programy do montowania dźwięku i robienia efektów ? Oczywiście za darmo :D


Możesz spróbować w Camtasia Studio 8. Jest prawie jak Movie Maker. Nie mogę obiecać, że będzie do tego dobry, bo ludzie głównie używają go do głupich filmików z KrawdMa'yna :D

Post 24 lut 2013, o 19:44

Posty: 8
BrickWarriorPL napisał(a):
A zna ktoś darmowe programy do montowania dźwięku i robienia efektów ? Oczywiście za darmo :D

After Effects trial

Następna strona

Powrót do Pomoc na małym planie


cron