Strona główna forum Brickfilmy Pomoc na małym planie Monkey Jam

Monkey Jam

Problem? :7
Post 30 lis 2012, o 02:26

Posty: 397
Lokalizacja: Konin
Witam,
otórz dziś chciałem zacząć montować mój brickfilm (a właściwie półtora :) )
Po klicknięciu "video capture" ładuje się i mam "brak odpowiedzi".
Może ktoś z was się już z tym spotkał?
Może wykorzystać inny program?
Byłbym wdzięczny za okazaną pomoc (zależy mi na czasie)>
pozrawiam SHIFT

P.S. Wiem, że ten post wygląda idiotycznie, ale jest to moja ostatnia deska ratunku ;)
Obrazek
Zapraszam na mój:
You tube
Flickr

Post 30 lis 2012, o 13:55

Posty: 270
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 3
WMBF Awards '15 Fabuła (1) WMBF Awards '14 Fabuła (1) Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Zapewne klatki za dużo ważą albo przy importowaniu zdjęć w okienku " hold " masz wpisane więcej niż 1

Najlepiej jest albo zmienić rozdzielczość albo wrzucać do MJ film na części.

PS: Pamiętaj że przy importowaniu zdjęć musisz mieć ustawione " hold " na 1
I will tear your flesh!

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 3 gru 2012, o 22:23

Posty: 12
Lokalizacja: Mikołów

Ja też mam kilka problemów z tym programem, np.
- zawsze muszę zapisać kilka razy tą samą animację bo za pierwszym czy drugim razem film się zacina (jakby program omijał niektóre klatki podczas tworzenia filmu)
- program czasami mi się zawiesza
- nie mogę dostosowywać wielkości okien bo znikają mi różne opcje np. zapisz film (co właściwie nie blokuje możliwości programu, ale jest dosyć niekomfortowe bo nieraz klikam na ślepo nie widząc, co robi dany przycisk)
- nie mogę zmieniać rozdzielczości, bo wyskakuje błąd podczas zapisywania
- no i jeszcze takie szczegóły jak niewidoczny pasek postępu podczas zapisywania filmu

Wszystkie te problemy z MonkeyJam mam na kompie z win 7 i na kompie z win xp. Program ściągnięty z oficjalnej strony. Jeżeli ktoś wie co z tym zrobić to chętnie wysłucham.

Post 3 gru 2012, o 22:41

Posty: 679
nie wiem, ale jeśli masz siódemkę, to myślę, że możesz zmontować spokojnie w wmm live, np. ja w nim zrobiłem najnowszy film, w nim można ustawiać, od 0,03 sekundy na klatkę
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek


Powrót do Pomoc na małym planie


cron