Strona główna forum Brickfilmy Pomoc na małym planie green screen w adobe premiere

green screen w adobe premiere

Problem? :7
Post 31 sty 2013, o 20:38

Posty: 679
Dzień dobry tu zf, niedawno stałem się szczęśliwym posiadaczem Adobe Premiere Elements 10, ale totalnie nie jarze w nim green screena, nie dość, że w mej polskiej wersji nazywa się klucz zielonego ekranu czy cóś takiego to jak wżucam coś na zielonym tle to otrzymuje coś na ciemnozielonym tle i nie umiem nałożyć tła. Potrafi ktoś obsługiwać green screena w tym programie, lub opcjonalnie polecić inny (darmowy) program, w którym można robić ten efekt?
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek

Post 31 sty 2013, o 23:25

Posty: 49
Lokalizacja: Warszawa/Mokotów

Nowy premier ma strasznie skomplikowane menu. Goście z Adobe chcą go upodobnić do After Afecta, który jest jeszcze bardziej skomplikowany. Myślę, że efektem green-screena można kierować jakim ukrytym suwakiem o bardzo małej wielkości. Nie jest on jednak takim typowym suwakiem, tylko wajchą, którą możesz pociągać w lewo i prawo a ona i tak nie zmieni pozycji, tylko pokaże liczby. Suwak powinien znajdować się gdzieś po lewej stronie. ( tak mi się wydaje, jednak poszczególne okna programu można ustawiać samodzielnie )

A tak ogólnie do wszystkich, Sony Vegas do briclfilmów w zupełności wystarczy i nie ma co się silić na bardziej rozbudowane programy, które wcale nie chodzą szybciej. ( bez obrazy, to tylko taka rada ode mnie. Ogólnie uważam Adobe Premiere za dobry program, w którym niektóre efekty działają lepiej niż w Vegasie )
Dobry brickfilmer dba o to by jak najwięcej w filmie ukryć

Post 31 sty 2013, o 23:36

Posty: 397
Lokalizacja: Konin
filmylegopl napisał(a):
A tak ogólnie do wszystkich, Sony Vegas do briclfilmów w zupełności wystarczy i nie ma co się silić na bardziej rozbudowane programy

Jasne, mówisz jakby SV był bezpłatny, lub kosztował 100zł. :(

@ZF
Sorry, ale programu nie mam, nie miałem, więc się nie znam.
Obrazek
Zapraszam na mój:
You tube
Flickr

Post 1 lut 2013, o 00:10

Posty: 679
dzięki za rady, zamykam temat już ogarnąłem
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek

Post 1 lut 2013, o 00:16

Posty: 49
Lokalizacja: Warszawa/Mokotów

No dobra, też kosztuje sporo... Chociaż mniej, ale i tak kwota mało osiągalna. Jest jeszcze wersja vegasa, tak zwana "domowa", która kosztuje około tysiąca. Nie to, że szastnąłbym tyle, żeby ją od razu kupić, ale wydaje mi się, że ma wszystko czego brickfilmerowi trzeba i można ją początkowo pobrać za darmo.

A tak wgl bez sensu i nie na temat, to w vegasie chwaliłem jedynie prostotę. Nawet nie efekty czy inne takie...


I jeszcze raz w sprawie tego green - screena... Napisałem post bez sensu i wgl nie odpowiedziałem na twoje pytanie ZF. Po prostu wstaw obraz, który chcesz mieć w tle na warswie ( tracku ) niżej...
Dobry brickfilmer dba o to by jak najwięcej w filmie ukryć


Powrót do Pomoc na małym planie


cron