Strona główna forum Brickfilmy Pomoc na małym planie Pomoc w wyborze programów

Pomoc w wyborze programów

Problem? :7
Post 5 lip 2013, o 12:09

Posty: 10
Lokalizacja: Żukowo (Pomorskie)
Witam, z brickfilmingiem dopiero zaczynam i chciałbym się dowiedzieć jaki program do robienia Stop Motion. Używam WMM i jest on dla mnie wygodny i łatwy, ale po zrobieniu 40-sekundowego filmiku zaczyna się zacinać i wątpię czy mógłbym nagrywać dłuższe filmy. Z kolei w MonkeyJam trudno mi było dodawać dźwięki. Szukam dobrego programu w którym dało by się nagrywać w 24 fps i dodawać dźwięki. No i najlepiej żeby był darmowy. :) Czekam i z góry dziękuję za wasze opinie. :D

Post 5 lip 2013, o 14:37

Posty: 679
to łącz klatki w małpim dżemie, a sklejaj z dźwiękiem w wmm, albo rób w wmm małe fragmenty, a dopiero potem sklejaj je w jedną całość
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek

Post 6 lip 2013, o 13:13

Posty: 10
Lokalizacja: Żukowo (Pomorskie)

Post 31 lip 2013, o 09:29

Posty: 6
Lokalizacja: Wrocław
Ja bym na twoim miejscu najpierw łączył scenami w monkey jam. Jednak na zdjęciu, gdzie postać ma się wypowiedzieć, zostawiłbym same. Jak to już wszystkie sceny połączysz, to przetransportuj zdjęcia, gdzie pada jakiś dzwięk, do Winodws Movie Maker, dodaj go, a potem połącz z odpowiednią sceną. Pozdro


Powrót do Pomoc na małym planie


cron