Strona główna forum Brickfilmy Pomoc na małym planie Plastelina

Plastelina

Problem? :7
Post 14 sie 2014, o 12:21

Posty: 142

Jak oczyścić figurki z nadmiaru plasteliny , wiem że można wyskrobać wykałaczką czy coś ale chodzi mi o dokładne czyszczenie. ( Jeszcze nie mam tych problemów ale pytam na zaś)
Tu chyba powinien być mądry cytat, albo co...

Post 14 sie 2014, o 13:02

Posty: 679
Rozwalić ludzika młotkiem i odkleić plastelinę od kawałków plastiku. Odzyskasz plastelinę na 100%

Post 14 sie 2014, o 15:21

Posty: 142

AraxussYexyr napisał(a):
Najlepszym rozwiązaniem jest w ogóle nie stosownie plasteliny. Ale teraz to już na to za późno.


Jak za późno? Pisałem że nie mam tych problemów i pytam na zaś.
Tu chyba powinien być mądry cytat, albo co...

Post 14 sie 2014, o 15:22

Posty: 142

ZombieFlowchart napisał(a):
Rozwalić ludzika młotkiem i odkleić plastelinę od kawałków plastiku. Odzyskasz plastelinę na 100%


Nie chodzi mi o odzyskanie plasteliny tylko o oczyszczenie ludzika.
Tu chyba powinien być mądry cytat, albo co...

Post 15 sie 2014, o 11:07

Posty: 142

A jeżeli odmawiacie posługiwanie się plasteliną to jak mógłbym inaczej przymocować go gdy figurka nie ma zamiaru współpracować ]?
Tu chyba powinien być mądry cytat, albo co...

Post 15 sie 2014, o 12:02

Posty: 679
eladmiral napisał(a):
A jeżeli odmawiacie posługiwanie się plasteliną to jak mógłbym inaczej przymocować go gdy figurka nie ma zamiaru współpracować ]?

najlepiej kropelką.
a tak na serio to plastelinę chyba najlepiej wydłubywać czymś cienkim np wykałaczko, a reszte igło. Ale i tak zawsze jest duże prawdopodobieństwo, że coś tam zostanie

Post 17 sie 2014, o 20:35

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

Niestety musisz skubać wykałaczką... A w trudno dostępnych miejscach jakąś igłą, ale uważaj aby niczego nie porysować. Kiedyś też próbowałem szczotką do butów czy czegoś tam (+ ciepła woda), no i coś tam zeszło. Najlepiej aby szczotka była z prawdziwego włosia, bo nie rysuje plastiku.
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 17 sie 2014, o 21:31

Posty: 440
Lokalizacja: Lublin,Lubelskie
Mój Kanał: http://m.youtube.com/channel/UCrWOb2GT- ... MA3Q%3D%3D
Jestem wariatem bo ja biore kawałek tej plasteliny tego samego koloru i z calej siły dociskam to co mam wyciągnąc to sie przykleja i odchodzi a potem skrobanie ale sposób Pawła najlepszy.
Obrazek

Post 25 sie 2014, o 23:15

Posty: 70
Lokalizacja: Nevada
Medals: 1
Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Ja nieraz używałem pałeczek higienicznych. Jest to szybsze niż zabieranie do mycia i dosyć dokładne, kilkakroć tego użyłem i nawet, nawet. Gdy zależy bardziej na czasie, może się to komuś przyda. Ale umyć najlepiej; igły jeszcze nie próbowałem.
Bum - hyc!
Jestem człowiekiem, który niby nie istnieje, ale działa w tym niebezpiecznym świecie...
A jeśli myślicie, że Maciek Legolandzki zaginął, to się mylicie

Post 29 sie 2014, o 02:07
Sshadow Avatar użytkownika
Założyciel, Główny Administrator

Posty: 145

Moim zdaniem mokre waciki do uszu powinny bezproblemowo załatwić sprawę, łatwo wszystko nimi wyczyścisz nie naruszając elementu. Są niedużej wielkości, więc spokojnie wyczyścisz każdy element klocka. Spróbuj :3
Obrazek
„Naj­bar­dziej niez­ro­zumiałą kwes­tią do­tyczącą świata jest to, że jest on zrozumiały."
Albert Einstein

Następna strona

Powrót do Pomoc na małym planie


cron