Strona główna forum Brickfilmy Pomoc na małym planie Moja makieta żyje własnym życiem...

Moja makieta żyje własnym życiem...

Problem? :7

Posty: 142

Chodzi o to, że moja makieta często się rusza, do głowy przychodzi mi kilka pomysłów ale chętnie poznam wasze a do głowy wpadło mi przyklejenie na plastelinę , taśma dwustronna bądź zastawienie tego z kilku stron innymi ciężkimi przedmiotami.
Tu chyba powinien być mądry cytat, albo co...


Posty: 679
Ja nie znieruchamiam makiety, tylko zrobiłem se statyw, który przyczepiam do podstawki i to mi starcza, ale jeśli to duży problem, to myślę, że taśma dwustronna będzie najlepsza, tylko dużo daj, żeby się nie odkleiło, albo przylej podstawkę do biurka na stałe :)


Posty: 397
Lokalizacja: Konin
Najlepiej użyć taśmy dwustronnej. Na każdym rogu naklej kawałek, przecież nie będziesz nią nie wiadomo jak szarpał podczas robienia filmu, a później łatwiej się odklei. Plasteliny nie radzę, strasznie Ci wszystko wypaskudzi.
Obrazek
Zapraszam na mój:
You tube
Flickr


Posty: 142

Dzięki za obie rady.

ZombieFlowchart napisał(a):
Ja nie znieruchamiam makiety, tylko zrobiłem se statyw, który przyczepiam do podstawki i to mi starcza, ale jeśli to duży problem, to myślę, że taśma dwustronna będzie najlepsza, tylko dużo daj, żeby się nie odkleiło, albo przylej podstawkę do biurka na stałe :)


Chodzi o to że aparat diabli wzięli i zanim naprawią to używam kamery a kamera która ma wyżej to co robi zdjęcia a poza tym to płytka okazała się ciup za wąska i musiałem po bokach dodać mniejsze płytki aby zakryć biurko.
Tu chyba powinien być mądry cytat, albo co...


Powrót do Pomoc na małym planie


cron