Strona główna forum Brickfilmy Pomoc na małym planie Lego Niemiec

Lego Niemiec

Problem? :7
Post 12 kwi 2015, o 08:15

Posty: 124
Lokalizacja: Przepraszam
Witam

Ostatnio u mnie na planie filmu List przygody , pojawił się poważny problem , gdyż zwykłe lego wystempujące w filmie z figurkami cobi nie wyglądają zbyt dobrze :(
No i mam pytanie w szczegulności do PaulaPicturesa gdyż jak widziałem w zwiastunie ma on lego figurki niemców lecz nie cobi tylko lego .
I na myśli nasuwa mi się pytanie : Skąd masz takie figurki lego , a nie cobi (chodzi o niemców)

Post 12 kwi 2015, o 13:52

Posty: 270
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 3
WMBF Awards '15 Fabuła (1) WMBF Awards '14 Fabuła (1) Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

No i mam pytanie w szczegulności do PaulaPicturesa

Było mu wysłać prywatną wiadomość.... a tak poza tym to zapewne wybulił kupę hajsu w jakimś sklepie z niestandardowymi częściami lego (takie figurki potrafią kosztować 80zł za sztuke)
I will tear your flesh!

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 12 kwi 2015, o 14:32

Posty: 148
Albo decalsy, sam nieraz drukowałem sobie do postaci.

Post 12 kwi 2015, o 15:42

Posty: 440
Lokalizacja: Lublin,Lubelskie
Mój Kanał: http://m.youtube.com/channel/UCrWOb2GT- ... MA3Q%3D%3D
Acha.No kupiłem na mini-figurki.pl kosztowało z 80 zł a za drugim.razem 100.
Obrazek

Post 12 kwi 2015, o 17:37

Posty: 124
Lokalizacja: Przepraszam
PaulPictures napisał(a):
Acha.No kupiłem na mini-figurki.pl kosztowało z 80 zł a za drugim.razem 100.


Jak patrzałę na tej stronie top dosyć drogo ! , a ile tych figurek niemców kupiłeś ?

Post 12 kwi 2015, o 18:57

Posty: 124
Lokalizacja: Przepraszam
SideUniversal napisał(a):
Tomek_SPK napisał(a):
PaulPictures napisał(a):
Acha.No kupiłem na mini-figurki.pl kosztowało z 80 zł a za drugim.razem 100.


Jak patrzałę na tej stronie top dosyć drogo ! , a ile tych figurek niemców kupiłeś ?


Interpunkcja wypala oczy...


O ludzie !!!!!!!! Tylko człowiek jeden błąd popełni to już wrzeszczycie jak by był koniec świata . No ludzie zrozumcie że ja jestem młody i mogę popełniać błędy ortograficzne ! Wy na pewno też je popełnialiście w moim wieku !

Post 12 kwi 2015, o 19:46

Posty: 679
Nie rozumiecie wy człowieki że , tej intepunkcja to jest takie co , trudne jest możliwe być trochę , dla takiego , co się dopiero uczy , i naucza wszystkiego , jak to jest się pisze i plujecie tym , jadem bezrozumnym awy też się przecież byliście się uczyli tego wszystko , wcześniej a teraz dokuczacie , bo że niby umiecie lepiej , bo już macie więcej wieku. Jak to można tak właśnie? czynić, dlatego.

Sory za off-topic, ale nosz po prostu i PoZdroF.

Post 12 kwi 2015, o 21:08

Posty: 449
Lokalizacja: Nowy Tomyśl Wielkopolska

Zombie XDDDD . Polskie Kino radzę ci się trochę pouczyć bo twoje błędy są masakryczne

Post 12 kwi 2015, o 21:28

Posty: 108
Medals: 2
Świateczny konkurs WMBF (1) Minifig vs Truck (1)
Tomek_SPK napisał(a):
O ludzie !!!!!!!! Tylko człowiek jeden błąd popełni to już wrzeszczycie jak by był koniec świata . No ludzie zrozumcie że ja jestem młody i mogę popełniać błędy ortograficzne ! Wy na pewno też je popełnialiście w moim wieku !

Tylko, że ty w KAŻDYM poście robisz masę błędów. A wiek to nie wymówka :U
Obrazek
Obrazek
Chuck Norris zatwierdził ten post
Obrazek

Post 13 kwi 2015, o 06:26

Posty: 440
Lokalizacja: Lublin,Lubelskie
Mój Kanał: http://m.youtube.com/channel/UCrWOb2GT- ... MA3Q%3D%3D
Polecam szkołę, a niemców mam z 3-4 jeden śnieżny i jeszcze dwóch amerykańskich and inne ze sklepu po 13 zeta.
Obrazek

Następna strona

Powrót do Pomoc na małym planie


cron