Strona główna forum Brickfilmy Pomoc na małym planie Problem z dźwiękiem

Problem z dźwiękiem

Problem? :7
Post 27 kwi 2015, o 19:02

Posty: 124
Lokalizacja: Przepraszam
Witam
Mam pewien problem :(
Wczoraj kiedy zaczołem robić nowy film : "Po Żubra" , okazało się że nie mogę w Windowsie Live Movie Makerze nie mogłem nałożyć dźwięk na dźwięk.
Pewnie nie rozumiecie co chciałem wam przekazać , ale chodzi mi oto https://www.youtube.com/watch?v=2BD-jH3pvIA - w 0,22 minucie filmu słychać dwa dźwięki i nie wiem jak to zrobić?

Post 27 kwi 2015, o 19:34

Posty: 449
Lokalizacja: Nowy Tomyśl Wielkopolska

Movie Maker to słaby program do montowania . Poszukaj jakiegoś innego darmowego programu gdzie masz osie czasu i tam możesz nałożyć 2 głosy naraz

Post 27 kwi 2015, o 20:04
Sshadow Avatar użytkownika
Założyciel, Główny Administrator

Posty: 145

Movie Maker to dość prosty program, jednak gdy wie się jak go wykorzystać, to jest idealny do zrobienia mnóstwa rzeczy (włączając w to efekty specjalne). Świetnym przykładem jest "Dane Cook" pkmovies' a! W całości zrobiony przy pomocy Windows Movie Makera.

Efekt, którego potrzebujesz da się łatwo osiągnąć używając nieco sprytu. Najpierw musisz wyrenderować film z pierwszym dźwiękiem. Polecam w trybie DV-AVI. Następnie wrzucasz plik do nowego projektu i nakładasz kolejny efekt dźwiękowy. Łatwe, proste i przyjemne. Jest jednak nieco bardziej pracochłonne niż przy bardziej zaawansowanych programach. Zapamiętaj, że osiągniesz praktycznie każdy efekt przy użyciu jakiegokolwiek programu, w taki czy inny sposób, tylko że raz szybciej, a raz będziesz musiał bardziej pogłówkować.

Twórcy robiący filmy ponad 20 lat temu nie mieli do dyspozycji tak zaawansowanego programu jak Movie Maker, jednak tworzyli niesamowite rzeczy. Życzę dobrej zabawy ;)
Obrazek
„Naj­bar­dziej niez­ro­zumiałą kwes­tią do­tyczącą świata jest to, że jest on zrozumiały."
Albert Einstein

Post 27 kwi 2015, o 20:09

Posty: 124
Lokalizacja: Przepraszam
Sshadow napisał(a):
Movie Maker to dość prosty program, jednak gdy wie się jak go wykorzystać to jest idealny do zrobienia mnóstwa rzeczy (włączając w to efekty specjalne). Świetnym przykładem jest "Dane Cook" pkmovies' a! W całości zrobiony przy pomocy Windows Movie Makera.

Efekt, którego potrzebujesz da się łatwo osiągnąć używając nieco sprytu. Najpierw musisz wyrenderować film z pierwszym dźwiękiem. Polecam w trybie DV-AVI. Następnie wrzucasz plik do nowego projektu i nakładasz kolejny efekt dźwiękowy. Łatwe, proste i przyjemne. jednak nieco bardziej pracochłonne niż przy bardziej zaawansowanych programach. Zapamiętaj, że osiągniesz praktycznie każdy efekt, przy użyciu jakiegokolwiek programu w taki czy inny sposób, tylko że raz szybciej, a raz będziesz musiał bardziej pogłówkować.

Twórcy robiący filmy ponad 20 lat temu nie mieli do dyspozycji tak zaawansowanego programu jak Movie Maker, jednak tworzyli niesamowite rzeczy. Życzę dobrej zabawy ;)



Bardzo tobie dziękuję.


Powrót do Pomoc na małym planie


cron