Strona główna forum Brickfilmy Konkursy WAKACYJNY KONKURS WMBF - EDYCJA 2! [ZAKOŃCZONY]

WAKACYJNY KONKURS WMBF - EDYCJA 2! [ZAKOŃCZONY]

Jesteś na tyle dobry by zmierzyć się z innymi?

Posty: 3
1MacLego - hahahaha, nie mogę z tego gościa, co chleje piwsko :D
rozbawiłeś mnie :D


Posty: 70
Lokalizacja: Nevada
Medals: 1
Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Cieszę się, że moje filmy dają radość ludziom. :) (ale jeżeli nie masz nic przeciwko, to ten "gość" nazywa się Janusz Rewiński)
Bum - hyc!
Jestem człowiekiem, który niby nie istnieje, ale działa w tym niebezpiecznym świecie...
A jeśli myślicie, że Maciek Legolandzki zaginął, to się mylicie


Posty: 19
Lokalizacja: Polska :)
Medals: 1
Zwycięzca Wakacyjnego Konkursu (1)

hmm pewnie musieli sie przypieprzyć do jakiś piosenek :| w takiej sytuacji już nie wiem co zrobić. nie mam niestety czasu na przesłanie go drugi raz a co dopiero montaż i zmianę utworów... także cała noc mojej ciężkiej pracy poszła się rypać.. dziękuję dobranoc ;_; Dziękuję za przedłużenie czasu.. no ale cóż poradzić .
ObrazekObrazekObrazek


Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

szynkapasztetowa0 napisał(a):
hmm pewnie musieli sie przypieprzyć do jakiś piosenek :| w takiej sytuacji już nie wiem co zrobić. nie mam niestety czasu na przesłanie go drugi raz a co dopiero montaż i zmianę utworów... także cała noc mojej ciężkiej pracy poszła się rypać.. dziękuję dobranoc ;_; Dziękuję za przedłużenie czasu.. no ale cóż poradzić .


Nie ma co się załamywać! Wystarczy że prześlesz film na jakąś inną stronę np.: Vimeo, Google Video itp. Możesz też wysłać film na maila WMBF, lub do każdego z jurorów (mnie i Sshadow'owi).
Nie martw się, specjalnie dla Ciebie jeszcze poczekamy. :)
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Sshadow Avatar użytkownika
Założyciel, Główny Administrator

Posty: 145

Przeprowadziłem już rozmowę na PW z szynką i wrzuci film dzisiaj wieczorem :)
Obrazek
„Naj­bar­dziej niez­ro­zumiałą kwes­tią do­tyczącą świata jest to, że jest on zrozumiały."
Albert Einstein


Posty: 19
Lokalizacja: Polska :)
Medals: 1
Zwycięzca Wakacyjnego Konkursu (1)

Właśnie przesyłam to na Vimeo. Za godzinę powinno już być OK. Znam już powód dla którego animacja została zablokowana. Jest nim użyta w filmie jedna z piosenek z filmu Kill Bill. poza tym to w film legalnie można sobie obejrzeć w :
Austrii, Czarnogórze, Zachodnim brzegu Jordanu, w Sudanie południowym itp, itd

@1MacLego : Bardzo fajny film. ciekawy i.. fajnie wykonany. mój ulubiony fragment - Szczęki :p


No to proszę https://vimeo.com/48843491
ObrazekObrazekObrazek


Posty: 143
Lokalizacja: Poznań
Medals: 1
Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Super film, Szynka!! :D
Bo ja jestem brickfilmerem.


Posty: 70
Lokalizacja: Nevada
Medals: 1
Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

No. Bez dwóch zdań. Świetny film!
Bum - hyc!
Jestem człowiekiem, który niby nie istnieje, ale działa w tym niebezpiecznym świecie...
A jeśli myślicie, że Maciek Legolandzki zaginął, to się mylicie

Sshadow Avatar użytkownika
Założyciel, Główny Administrator

Posty: 145

Muszę przyznać, że naprawdę dobrze się spisałeś szynko. Rywalizacja będzie zacięta ;) Oficjalnie ogłaszam konkurs za zamknięty. Teraz musimy się z Pawłem spokojnie zastanowić nad tym, kto zasługuje na wygraną. Jeżeli uda Nam się to już zrobić, zostaniecie natychmiast poinformowani, prawdopodobnie jakimś filmikiem, tak jak miało to miejsce w zeszłym roku :) W każdym razie gratuluję każdemu, bo z tego co widzę, decyzja będzie nie łatwa :mrgreen:
Obrazek
„Naj­bar­dziej niez­ro­zumiałą kwes­tią do­tyczącą świata jest to, że jest on zrozumiały."
Albert Einstein


Posty: 50
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski 97-300, Łódzkie

Sshadow Twój avatar opisuje twoją sytuację. Zaniepokojenie i szok bo nie wiadomo którą pracę wybrać. W sumie się nie dziwię :) Niestety nie mogłem zrobić fimu na konkurs bo wena naszła mnie na ostatnie dwa tygodnie wakacji, a wtedy niestety wyjechałem za granicę na wakacje, ale za jakiś tydzień opublikuje tutaj na stronie pewną niespodziankę dla wszystkich użytkowników ;)
Brickfilm to coś więcej niż zwykła animacja...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Konkursy


cron