Strona główna forum Brickfilmy Konkursy WAKACYJNY KONKURS WMBF - EDYCJA 2! [ZAKOŃCZONY]

WAKACYJNY KONKURS WMBF - EDYCJA 2! [ZAKOŃCZONY]

Jesteś na tyle dobry by zmierzyć się z innymi?

Posty: 679
Baxstudios napisał(a):
chcę zgłosić swój film http://www.youtube.com/watch?v=E2K5d7BS ... ature=plcp

wiem że jest po terminie jednak moje konto zostało skasowane nie wiedzieć czemu z waszej strony a link dalem o czasie więc daję go jeszcze raz
Bax naprawdę nie musisz dodawać swoich filmów trzy razy, a szanownego Jury zapytuje się kiedy wynik? :D
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek


Posty: 19
Lokalizacja: Polska :)
Medals: 1
Zwycięzca Wakacyjnego Konkursu (1)

Przepraszam. Mogę prosić o przedłużenie czasu maksymalnie do poniedziałku?

Źle mi się skojarzyło. Do końca wakacji- 31. Zrozumiałem, że do początku roku szkolnego. Mam już dużo materiału i szkoda było by go zmarnować
ObrazekObrazekObrazek

Sshadow Avatar użytkownika
Założyciel, Główny Administrator

Posty: 145

szynkapasztetowa0 napisał(a):
Przepraszam. Mogę prosić o przedłużenie czasu maksymalnie do poniedziałku?

Źle mi się skojarzyło. Do końca wakacji- 31. Zrozumiałem, że do początku roku szkolnego. Mam już dużo materiału i szkoda było by go zmarnować


Normalnie nie mógłbym tego zrobić, ale jest to zawsze jedna praca więcej. A tym samym, będzie lepsza rywalizacja. Damy Ci czas do poniedziałku, do godziny 14:00. Jest to spowodowane tylko tym, że napisałeś, że włożyłeś w to trochę pracy :) Mam nadzieję, że nie zawiedziesz ;)
Obrazek
„Naj­bar­dziej niez­ro­zumiałą kwes­tią do­tyczącą świata jest to, że jest on zrozumiały."
Albert Einstein


Posty: 19
Lokalizacja: Polska :)
Medals: 1
Zwycięzca Wakacyjnego Konkursu (1)

Sshadow napisał(a):
szynkapasztetowa0 napisał(a):
Przepraszam. Mogę prosić o przedłużenie czasu maksymalnie do poniedziałku?

Źle mi się skojarzyło. Do końca wakacji- 31. Zrozumiałem, że do początku roku szkolnego. Mam już dużo materiału i szkoda było by go zmarnować


Normalnie nie mógł bym tego zrobić, ale jest to zawsze jedna praca więcej. A tym samym będzie lepsza rywalizacja. Damy Ci czas do poniedziałku do godziny 14 : 00. Jest to spowodowane tylko tym, że napisałeś, że włożyłeś w to trochę pracy :) Mam nadzieje, że nie zawiedziesz ;)


Dzięki wielkie :D mam nadzieję, że moja przyszła praca wam przypadnie do gustu ;)
ObrazekObrazekObrazek


Posty: 70
Lokalizacja: Nevada
Medals: 1
Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Eee... No to ja muszę przyznać, że jestem w takiej samej sytuacji jak szynkapasztetowa0.
Czy w związku z tym mógłbym przysłać film w takim terminie jak szynka? :oops:
Bum - hyc!
Jestem człowiekiem, który niby nie istnieje, ale działa w tym niebezpiecznym świecie...
A jeśli myślicie, że Maciek Legolandzki zaginął, to się mylicie

Sshadow Avatar użytkownika
Założyciel, Główny Administrator

Posty: 145

1MacLego napisał(a):
Eee... No to ja muszę przyznać, że jestem w takiej samej sytuacji jak szynkapasztetowa0.
Czy w związku z tym mógłbym przysłać film w takim terminie jak szynka? :oops:


Ok :) Powodzenia ;)
Obrazek
„Naj­bar­dziej niez­ro­zumiałą kwes­tią do­tyczącą świata jest to, że jest on zrozumiały."
Albert Einstein


Posty: 19
Lokalizacja: Polska :)
Medals: 1
Zwycięzca Wakacyjnego Konkursu (1)

film jest właśnie w trakcie montażu... chyba nigdy takiej mobilizacji nie przeżyłem :P do rana chyba będzie gotowy i przesłany :D

Już się przesyła.

macie ! http://www.youtube.com/watch?v=Mydi49HU ... e=youtu.be
ObrazekObrazekObrazek


Posty: 70
Lokalizacja: Nevada
Medals: 1
Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

No i nareszcie moja praca!http://www.youtube.com/watch?v=3mJF4d8r4Yo :D :D
Oraz podziękowania dla jurorów za wydłużenie terminu. :P
Sory wystompił błond, ale oto link do drugiej połówki filma http://www.youtube.com/user/1MacLego?feature=mhee :)
Ostatnio edytowano 3 wrz 2012, o 10:12 przez Trylobite, łącznie edytowano 1 raz
Bum - hyc!
Jestem człowiekiem, który niby nie istnieje, ale działa w tym niebezpiecznym świecie...
A jeśli myślicie, że Maciek Legolandzki zaginął, to się mylicie


Posty: 143
Lokalizacja: Poznań
Medals: 1
Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

@Szynkapasztetowa0 Niby wszystko spoko, tylko dlaczego film jest zablokowany prawami autorskimi? :shock:
Bo ja jestem brickfilmerem.


Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Konkursy


cron