Strona główna forum Brickfilmy Konkursy WAKACYJNY KONKURS WMBF - EDYCJA 2! [ZAKOŃCZONY]

WAKACYJNY KONKURS WMBF - EDYCJA 2! [ZAKOŃCZONY]

Jesteś na tyle dobry by zmierzyć się z innymi?

Posty: 148
Również biorę udział! Będzie niezła rywalizacja, a i konkurs jest wart świeczki :D


Posty: 70
Lokalizacja: Nevada
Medals: 1
Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

W takim razie i ja się zgłaszam. Miałem w planie inny filmik, ale "Knight Rider" może w końcu poczekać, nie?
Bum - hyc!
Jestem człowiekiem, który niby nie istnieje, ale działa w tym niebezpiecznym świecie...
A jeśli myślicie, że Maciek Legolandzki zaginął, to się mylicie


Posty: 143
Lokalizacja: Poznań
Medals: 1
Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Ale wiesz, zawsze możesz zrobić oby dwa, przecież na zrobienie filmiku na wakacyjny konkurs masz całe 2 miesiące ;)
Bo ja jestem brickfilmerem.


Posty: 70
Lokalizacja: Nevada
Medals: 1
Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

A jeżeli chodzi o ten papier, to tak się tylko upewniam-jeśli zrobiłbym minifigowi pelerynkę z papieru to dostanę -2 pkt.?
(Przepraszam za to pytanie, ale w mej duszy tli się nadzieja... Cóż, w każdym razie, może uda mi się nadrobić te 2 pkt. innymi elementami mojej produkcyjki: fabułą, itp.)
Bum - hyc!
Jestem człowiekiem, który niby nie istnieje, ale działa w tym niebezpiecznym świecie...
A jeśli myślicie, że Maciek Legolandzki zaginął, to się mylicie

Sshadow Avatar użytkownika
Założyciel, Główny Administrator

Posty: 145

Tak, jest dozwolone. Chodzi w tym pod punkcie o t,o abyście nie używali żenujących podróbek, takich jak np. Cobi "(i samolotów zrobionych z papieru)," bo to wtedy nie jest brickfilm. Jeżeli ktoś zada jeszcze raz to samo pytanie, to na nie nie odpowiem ;) Uważam, że jasno jest powiedziane :?
Obrazek
„Naj­bar­dziej niez­ro­zumiałą kwes­tią do­tyczącą świata jest to, że jest on zrozumiały."
Albert Einstein


Posty: 50
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski 97-300, Łódzkie

A czy można wziąć udział we dwie osoby wspólnie..? Ewentualnie nagrody wysłane zostaną na jeden adres a wewnętrznie już sami (gdybyśmy wygrali) rozdzielili? Czy można tak? Dwie osoby = 1 film?
Brickfilm to coś więcej niż zwykła animacja...

Sshadow Avatar użytkownika
Założyciel, Główny Administrator

Posty: 145

Niestety film należy wykonać samemu :) Wiem, że robiąc film we dwóch, byłby on dokładniejszy lub lepiej skonstruowany dla niektórych, lecz zależy Nam aby jednak trochę prac się pojawiło. Możliwe, że za rok gdy będzie więcej chętnych, będzie taka możliwość. Mam nadzieje, że zrozumiecie :)
Obrazek
„Naj­bar­dziej niez­ro­zumiałą kwes­tią do­tyczącą świata jest to, że jest on zrozumiały."
Albert Einstein


Posty: 19
Biore udział :D. Mam fajną fabułe w nocy wymyśliłem, a jak wam idzie? :lol:


Posty: 679
Sshadow napisał(a):
Niestety film należy wykonać samemu :) Wiem, że robiąc film we dwóch był by on dokładniejszy lub lepiej skonstruowany dla nie, których, lecz zależy nam aby jednak trochę prac się pojawiło. Możliwe, że za rok gdy będzie więcej chętnych będzie taka możliwość. Mam nadzieje, że zrozumiecie :)
Ale można poprosić kogoś o użyczenie swojego głosu?
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek


Posty: 1
Lokalizacja: Kraków

Jeśli mi się uda wyrobić to chętnie wezmę udział.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Konkursy


cron