Strona główna forum Brickfilmy Konkursy SHORT [ZAMKNIĘTY]

SHORT [ZAMKNIĘTY]

Jesteś na tyle dobry by zmierzyć się z innymi?
Post 1 maja 2013, o 18:24

Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

Reptile napisał(a):
mój filmik http://www.youtube.com/watch?v=4WkwHe8YmDI

miałem lekkie problemy z internetem :( jak jeszcze go dopuścicie to będę wdzięczny a jak nie to trudno :|

Nie przejmuj się; na razie pracę zgłosił tylko ZF, więc no problem :D Przynajmniej ja jestem za tym, by tą pracę dopuścić :lol:
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 1 maja 2013, o 19:26

Posty: 679
hmm ciekawe kto jest jurorem i decyduje o takich sprawach...
w sumie teoretycznie mi też można nie zaliczyć, bo dodałem film po północy...
toys is yours dead or live edit: ...
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek

Post 2 maja 2013, o 20:40

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

Konkurencja:

Obrazek

ZAKOŃCZONA!!!


No Ziemek, czekamy na wyniki. ;) (Wyślij je nam na adres: mail@WMBF.pl)


...a owym tematem SHORT'a jest film NIEMY :)

Obrazek

Powodzenia!
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 4 maja 2013, o 20:07

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

No Ziemek, dawaj, bo wszyscy czekamy ;P Do tego zwycięzca powinien już mieć wyświetlony film na głównej w nagrodę... (osobiście jestem za Reptile'm, jego praca o wiele bardziej przypadła mi do gustu)
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 25 maja 2013, o 18:39

Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

Sorry, w tym miesiącu nie dam rady uploadować filmu, gdyż jestem na wyjeździe, a nie mam laptopa, natomiast teraz piszę z telefonu. Dam radę przesłać film (który jest już prawie gotowy) drugiego czerwca :( Czy jeśli tak bym zrobił byłoby już za późno na zgłoszenie filmu :?:
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 26 maja 2013, o 20:51

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

ziemek17 napisał(a):
Sorry, w tym miesiącu nie dam rady uploadować filmu, gdyż jestem na wyjeździe, a nie mam laptopa, natomiast teraz piszę z telefonu. Dam radę przesłać film (który jest już prawie gotowy) drugiego czerwca :( Czy jeśli tak bym zrobił byłoby już za późno na zgłoszenie filmu :?:

Jak dla mnie nie ma problemu. :) Tyle, że gdyby Twój film wygrał, nie był by na stronie głównej przez cały miesiąc. Natomiast inni użytkownicy mieli by mniej czasu o 2 dni na następnego SHORT'a, do tego jeszcze minie dzień lub dwa zanim zostaną ogłoszone wyniki. Ale to wszystko zależy jeszcze od jurora.

...Chociaż ...W sumie mogę przecież ogłosić temat następnego SHORT'a dla innych użytkowników w terminie, czyli zanim doślesz pracę. Wiec myślę, że luz w tej sprawie. :)

Wiec jeszcze raz powtórzę, że dla mnie nie ma tam żadnego problemu (i tak prawie wszyscy robią prace na SHORT'a w ciągu ostatnich 3 dni miesiąca... :evil: )

Tak więc myślę, że wszystko wyjaśnione. :)


Udanego pobytu "na wyjeździe"! :)
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 26 maja 2013, o 21:17

Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

pkmovies92 napisał(a):
ziemek17 napisał(a):
Sorry, w tym miesiącu nie dam rady uploadować filmu, gdyż jestem na wyjeździe, a nie mam laptopa, natomiast teraz piszę z telefonu. Dam radę przesłać film (który jest już prawie gotowy) drugiego czerwca :( Czy jeśli tak bym zrobił byłoby już za późno na zgłoszenie filmu :?:

Jak dla mnie nie ma problemu. :) Tyle, że gdyby Twój film wygrał, nie był by na stronie głównej przez cały miesiąc. Natomiast inni użytkownicy mieli by mniej czasu o 2 dni na następnego SHORT'a, do tego jeszcze minie dzień lub dwa zanim zostaną ogłoszone wyniki. Ale to wszystko zależy jeszcze od jurora.

...Chociaż ...W sumie mogę przecież ogłosić temat następnego SHORT'a dla innych użytkowników w terminie, czyli zanim doślesz pracę. Wiec myślę, że luz w tej sprawie. :)

Wiec jeszcze raz powtórzę, że dla mnie nie ma tam żadnego problemu (i tak prawie wszyscy robią prace na SHORT'a w ciągu ostatnich 3 dni miesiąca... :evil: )

Tak więc myślę, że wszystko wyjaśnione. :)


Udanego pobytu "na wyjeździe"! :)

Dzięki bardzo, zobaczmy jak na tą kwestię zapatruję się Reptile :)
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 27 maja 2013, o 15:09

Posty: 270
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 3
WMBF Awards '15 Fabuła (1) WMBF Awards '14 Fabuła (1) Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Jak dla mnie to możesz nawet za rok to wrzucić, moim zadaniem jest ocenienie pracy ;) (jak tylko obejrzę twoją prace prześlę pk "opinię" gdyż wątpię że ktoś coś jeszcze zgłosi)
I will tear your flesh!

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 27 maja 2013, o 16:43

Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

Reptile napisał(a):
Jak dla mnie to możesz nawet za rok to wrzucić, moim zadaniem jest ocenienie pracy ;) (jak tylko obejrzę twoją prace prześlę pk "opinię" gdyż wątpię że ktoś coś jeszcze zgłosi)

No mam nadzieję, że ktoś jeszcze coś zgłosi... Wygrana walkowerem, to nie wygrana :(
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 30 maja 2013, o 20:14

Posty: 679
Reptile napisał(a):
Jak dla mnie to możesz nawet za rok to wrzucić, moim zadaniem jest ocenienie pracy ;) (jak tylko obejrzę twoją prace prześlę pk "opinię" gdyż wątpię że ktoś coś jeszcze zgłosi)

oj tam oj tam, łapcie filma: http://www.youtube.com/watch?v=xHATdtakZO4&feature=youtu.be
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Konkursy


cron