Strona główna forum Brickfilmy Konkursy Konkurs na najlepszy kadr

Konkurs na najlepszy kadr

Jesteś na tyle dobry by zmierzyć się z innymi?
Post 21 wrz 2013, o 13:33

Posty: 143
Lokalizacja: Poznań
Medals: 1
Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Ostatnio siedziałem sobie przy komputerze przeglądając WMBF. W pewnym momencie pomyślałem sobie, że brakuje tu czegoś, mianowicie konkursów. Poprzednie serie konkursów typu wakacyjne i świąteczne już nie ma, a na short`y nikt filmów nie robi, najprawdopodobniej z braku chęci i czasu. Szkoda, bo te konkursy były fajnym dodatkiem. Dlatego pomyślałem sobie, że można by zrobić konkurs na najlepszy kadr filmowy :) Polegało by to na tym, że każdy buduje jakiś set design, daje figa/dwa, robi zdjęcie i jeśli chce obrabia to jakoś, np. w gimpie. Ze zgłoszonych prac wybrałoby się najbardziej klimatyczny i najładniejszy kadr :) Piszcie co o tym myślicie ;) Pozdro :mrgreen:
Bo ja jestem brickfilmerem.

Post 21 wrz 2013, o 13:41

Posty: 148
Według mnie super pomysł, sam od czasu do czasu wrzucam różne kadry na Flickra.

Post 14 paź 2013, o 15:20

Posty: 143
Lokalizacja: Poznań
Medals: 1
Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Dzięki za pozytywne opinie :D Teraz pytanie kieruję do adminów, co o tym sądzicie i czy dałoby się coś takiego zrobić? :)
Bo ja jestem brickfilmerem.

Post 15 paź 2013, o 15:02

Posty: 152
Medals: 6
WMBF Awards '13 Najlepszy Film (3) WMBF Awards '14 Najlepszy Film (1) WMBF Awards '14  Animacja (1) WMBF Awards '13 Animacja (1)
CYTRYNAPICTURES napisał(a):
Dzięki za pozytywne opinie :D Teraz pytanie kieruję do adminów, co o tym sądzicie i czy dałoby się coś takiego zrobić? :)


Jasne, że tak. Nowy konkurs jest mile widziany, jednakże w tej chwili nikt z administracji nie jest w stanie żadnego przeprowadzić. Jeśli chcesz, możesz zoorganizować ten konkurs. Dobierz sobie kogoś do pomocy, jeśli to konieczne.
Jak już zdecydujesz co i jak, załóż nowy oficjalny wątek na forum, w którym podasz temat konkursu, termin i całą resztę.
Konkurs nie musi być z nagrodami. Jakby wystąpiły problemy z organizacją, to pomożemy.

Post 15 paź 2013, o 15:38

Posty: 153
Lokalizacja: Łęczna,Lubelskie
Pomysł dobry, co więcej genialny! :D
Obrazek
_____________________________________________________________________________

YOUTUBE
FACEBOOK


Powrót do Konkursy


cron