Strona główna forum Brickfilmy Konkursy Konkurs na najlepszy kadr [OTWARTY]

Konkurs na najlepszy kadr [OTWARTY]

Jesteś na tyle dobry by zmierzyć się z innymi?

Posty: 49
Lokalizacja: Warszawa/Mokotów

"Zjednoczenie Brickfilmerów" - czyli odgrodziliśmy się od nowicjuszy pracując jedynie dla oczu Wmbf. Nie widzisz pajacu że tu zjednoczyło się same próchno? Ciągle pokazują się te same osoby, a na youtubie nie pokazują się ich filmy.

My nie mamy o czym gadać, my już wszystko wiemy. Pozostało nam się tylko kłócić.
Dobry brickfilmer dba o to by jak najwięcej w filmie ukryć


Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

filmylegopl napisał(a):
U mnie w ogóle nie ma obróbki na tych dwóch zdjęciach. Latarnie i lampy samochodu do diodki LED ( firmy Lego z resztą ). Za samochodem walają się kable, a fioletowy kolor całej sceny daje lampka od roweru i jakiś Logitech. Taki sam obraz widzę na ekranie aparatu i zwykle pracuję nad nim tak długo żebym później nie musiał go poprawiać właśnie na komputerze. Ale mniejsza o to...

Wiem że nie, to widać gołym okiem. Twoje klatki są dobrym przykładem klatek filmowych, bo na prawdę mogły by nimi być. Widać na nich że coś dalej się dzieje, że nie są tylko zdjęciami.
Co do LED'ów to stary patent, używałem ich już w 2007-8 roku. Przykład z 2008 roku:

Obrazek

Więcej o modelu tutaj: http://www.mocpages.com/moc.php/48243

filmylegopl napisał(a):
Cały ten spór ma bardzo wiele rozwidleń, jednak ich powodem jest jeden fakt. Wszyscy za często zajmujemy się czymś związanym z Wmbf, zamiast robić SWOJE filmy. Większość z was, od kiedy pojawiły się Shorty, zaczęła zajmować się głównie nimi. Powstawały filmy o podobnej tematyce, co wiązało się z brakiem rozwoju. Do tego zapoczątkowało to kłótliwą rywalizację, bo wszyscy by wygrać musieli robić filmy jednocześnie podobne i lepsze ( co nawet w słowach wygląda głupio ).

Czy nie o to właśnie chodzi w konkursach?

filmylegopl napisał(a):
Ale nie to jest najgorsze. Wszyscy narzekają że nie przybywa młodych brickfilmerów. Według mnie dzieję się tak dlatego bo my jak stare dziady siedzimy tutaj, zamiast dawać przykład tym którzy jeszcze do animacji mają zapał! Kogo zachęcimy do kręcenia filmów pisząc tutaj? Kogo zachęcą Shorty nieudaczników, którzy na nic nie mają czasu? Tym bardziej zdjęcia nikogo niczego nie nauczą! Wszystkich możemy tylko zanudzić! Po za tym od kiedy to Wmbf jest kolebką brickfilmerów? To Youtube nią jest, zawsze będzie. Ludzie chcą filmów, nie pogaduszek. Nie ukrywajmy się na Wmbf.

Mnie tam nie obchodzą nowi brickfilmerzy, nie obchodzi mnie też nauka ich czegokolwiek bo sam się wszystkiego nauczyłem. Najgorsze jest to że taki nowicjusz po twojej pomocy wypnie się na ciebie. WMBF to nie Hogwart. Konkursy robimy dla rozrywki.

filmylegopl napisał(a):
"Zjednoczenie Brickfilmerów" - czyli odgrodziliśmy się od nowicjuszy pracując jedynie dla oczu Wmbf. Nie widzisz pajacu że tu zjednoczyło się same próchno? Ciągle pokazują się te same osoby, a na youtubie nie pokazują się ich filmy.

My nie mamy o czym gadać, my już wszystko wiemy. Pozostało nam się tylko kłócić.

Znowu próbujesz coś zrewolucjonizować, najchętniej byś zamknął całą stronę... Moje pytanie, co cie to kurna obchodzi? Widzisz w WMBF jakieś potencjalne zagrożenie i chcesz je zniszczyć od środka? Jeżeli nie, to po kij tak się tutaj produkujesz? Chcesz wszystkimi rządzić i chcesz aby brickfilming był takim jakim ty chcesz. Co to kogo obchodzi? jedyne nad czym możesz panować to twoje własne filmy. Każdy ma wolną wolę i robi to co chce, nie to co ty chcesz.
CrazyEd chce zabijać minifigi na filmach? To będzie zabijał minifigi na filmach!
Ja chcę zrobić film na tle półek i biurka, to zrobię film na tle półek i biurka!
Tobie nic do tego!
Co do nie robienia filmów, to też nasza sprawa kiedy je robimy a kiedy nie! Nie jesteśmy fabryką gówien, tylko prac na które mamy na prawdę ochotę! Więc jeżeli dodaję film raz na rok to już moja sprawa. Niektórzy ludzie z tego forum mają pracę i studia wiesz? Nie jest to powodem aby nas wyzywać od próchna.
To że ci się to nie podoba to twoja sprawa! Nie rządzisz brickfilmingiem i nigdy nie będziesz. Spadaj na drzewo wpieprzać te jabłka.
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki


Posty: 679
filmylegopl napisał(a):
"Zjednoczenie Brickfilmerów" - czyli odgrodziliśmy się od nowicjuszy pracując jedynie dla oczu Wmbf. Nie widzisz pajacu że tu zjednoczyło się same próchno? Ciągle pokazują się te same osoby, a na youtubie nie pokazują się ich filmy.

My nie mamy o czym gadać, my już wszystko wiemy. Pozostało nam się tylko kłócić.

widzisz ja chociaż jestem skonczonym pajacem, a ty nieskończonym
jeśli uważasz, że gdyby nie byłoby tego forum to każdy miałby dwadziescia filmów więcej na kanale to twoja opinia i spoko, w takim razie możesz sobie iść w swoją stronę i i robić swoje dziełka
a teraz skoro już wszyscy przedstawili swoje racje i poużalali się na niewdzięcznść ludzkości oraz wiedzą już do czego zmierza świat, to możemy już skonczyć tą bezsensowną dyskusję... nie sondzisz? bo ja sondze
ciekawostka nic nie robi się dla innych, tylko, zeby samemy ci się podobało i było się z siebie zadowolonym, pomyślcie, czy znacie kogoś kogo wszyscy lubią, ma same lajki czy coś w tym ruszcie? ...
a znacie kogoś kogo wszyscy nie nawidza i uwazaja, że jest beznadziejny i się myli (nie licząc mnie of kors XD)?
No właśnie nie należy się więc przejmować tym co inni myślą
ONI nie istnieją...

Ps
Jak sie nazywa murzyn za sterami samolotu?

...

Pilot


Posty: 49
Lokalizacja: Warszawa/Mokotów

Przecież nie chodzi mi o to żeby wszystkich uczyć, tylko żeby dawać im przykład, że w Polsce też da się robić takie filmy. Może nawet mogę w ten sposób kogoś zainspirować.

Nie wiem jak można wyznawać ideał obojętności przy tworzeniu filmów. Skoro ciebie Araxusie, podobnie jak mnie nie obchodzi to jak się pisze twój nick, nie obchodzi kto ogląda twoje filmy to po co je przesyłasz na YT?

A ty Pkmoviesie, którego nazwę użytkownika też będę odmieniał w naszym języku, jeśli nie obchodzi dobro przyszłości polskiego brickfilmu, to co tutaj robisz? Dobrze się bawisz?

Co wy tu wszyscy robicie?
Dobry brickfilmer dba o to by jak najwięcej w filmie ukryć


Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

filmylegopl napisał(a):
A ty Pkmoviesie, którego nazwę użytkownika też będę odmieniał w naszym języku, jeśli nie obchodzi dobro przyszłości polskiego brickfilmu, to co tutaj robisz? Dobrze się bawisz?

Co wy tu wszyscy robicie?

Dobrze się bawimy. :)
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki


Posty: 679
pkmovies92 napisał(a):
filmylegopl napisał(a):
A ty Pkmoviesie, którego nazwę użytkownika też będę odmieniał w naszym języku, jeśli nie obchodzi dobro przyszłości polskiego brickfilmu, to co tutaj robisz? Dobrze się bawisz?

Co wy tu wszyscy robicie?

Dobrze się bawimy. :)


Przypadek? Nie sondze
Ktoś chyba się zbulwersował na świat i nas teraz zabawia


Posty: 397
Lokalizacja: Konin
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Zapraszam na mój:
You tube
Flickr


Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

pkmovies92 napisał(a):
filmylegopl napisał(a):
A ty Pkmoviesie, którego nazwę użytkownika też będę odmieniał w naszym języku, jeśli nie obchodzi dobro przyszłości polskiego brickfilmu, to co tutaj robisz? Dobrze się bawisz?

Co wy tu wszyscy robicie?

Ta strona jest dla rozrywki, nie nauki. Wpieprzam popcorn jak czytam twoje posty.
Obrazek
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki



Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Konkursy


cron