Strona główna forum Brickfilmy Konkursy Konkurs na najlepszy kadr [OTWARTY]

Konkurs na najlepszy kadr [OTWARTY]

Jesteś na tyle dobry by zmierzyć się z innymi?
Post 15 paź 2013, o 17:42

Posty: 143
Lokalizacja: Poznań
Medals: 1
Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Witam was serdecznie drodzy brickfilmerzy, z przyjemnością ogłaszam, że konkurs na najlepszy kadr zostaje OTWARTY :D
Pozwólcie, że wam jeszcze raz wytłumaczę o co w tym wszystkim chodzi.
Zatem krótko zwięźle i na temat:
konkurs ten polega na przesłaniu pracy/prac w postaci kadru filmowego. Uczestnicy będą musieli zbudować jakąś scenerię, np. ciemna ulica, stacja kosmiczna, szpital, co chcecie, a następnie sfotografować ją i przesłać. Event ten ma na celu wyłonienie najbardziej klimatycznego kadru, z najładniejszą scenerią, set designem, no i w ogóle najlepszego spośród przesłanych. Klasycznie będą 3 miejsca na podium :)
Jednak nie może się to nie odbyć bez paru ważnych zasad. A więc:
- w przesłanym kadrze musi być co najmniej 1 minifigurka LEGO, prace bez figurek lub z podróbkami nie będą oceniane.
- dozwolone jest korzystanie z programów graficznych np. GIMP, fotoshop itp., ale bez wielkiej przesady ( np. 3/4 kadru to nałożone obrazy w programie ), gdyż konkurs ma głównie na celu wyłonienie waszych talentów w budowaniu i fotografii, a nie w obsłudze komputera ;P
-!!!stanowczo zabronione jest wklejanie i kopiowanie kadrów z innych filmów!!! Prace takie będą natychmiast usuwane, i tu zwracam się do całej strony WMBF. Jeśli w jakiejkolwiek pracy rozpoznacie plagiat, że taki a taki kadr jest z filmu takiego a takiego youtubera, prześlijcie mi o tym info na PW na YT lub tutaj, wraz z linkiem do owego filmu, z którego kadr został skopiowany.
- Można nadesłać max. 2 prace.

I to chyba tyle jeśli chodzi o regulamin, najwyżej coś dopiszę jeśli sobie coś przypomnę :) Co do czasu trwania konkursu, to będzie on trwał do 31 października a wyniki postaram się podać 1 listopada :)

Jeśli chodzi o tematykę: DOWOLNA
Możecie robić kadry o dowolnej tematyce, horror, akcja, dramat, co chcecie :) Dopiero potem będą już podawane określone tematyki konkursu :)
I ostatnia kwestia czyli jury. Pomyślałem, że na początek będę sam sędziował, co najwyżej zasięgnę pomocy u osób niebiorących udziału jeśli nie dam rady na początku ;P Potem z każdą kolejną edycją w sędziowaniu będzie pomagał mi zwycięzca poprzedniej, czyli przykładowo:
1 edycja sędziuję ja, wygrał pan x, zaczyna się druga edycja, znowu nadsyłane są prace i tym razem oceniać będę ja i pan x :) Oczywiście, jeśli ktoś będzie sędziował to niestety ( albo stety dla niektórych ) nie będzie mógł brać udziału w tej edycji w której sędziuje ( whatever, wiecie o co chodzi ;P ). Prace nadsyłajcie w postach na forum w tym wątku ;)

Ok, myślę, że to tyle, macie całe 16 dni, więc życzę wam wszystkim powodzenia i NIECH WYGRA LEPSZY! :D
Bo ja jestem brickfilmerem.


Posty: 143
Lokalizacja: Poznań
Medals: 1
Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Jak tam, macie już jakieś pomysły? :)
Bo ja jestem brickfilmerem.


Posty: 68
Lokalizacja: Tychy

Obrazek
Oto moja klatka. Pod koniec terminu dodam jeszcze jedną i ciekawszą ;D
Jedyną rzeczą jaką powiem wam o tej, jest to że pochodzi z Target Earth.
Ostatnio edytowano 26 paź 2013, o 20:47 przez MegaSpaceFighter, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazek


Posty: 30
Lokalizacja: Luboń
MegaSpaceFighter napisał(a):
Obrazek
Oto moja klatka. Pod koniec terminu dodam jeszcze jedną i ciekawszą ;D
Jedyną rzeczą jaką powiem wam o tej jest to że pochodzi z Target Earth.

Jakoś się domyśliłem :D
A mój kadr powinien pojawić się już jutro ;)


Posty: 679
Chej side, jeśli to ma być cały piękny kadr, to wżuć go w [ img ] ... [ /img ], masz np. taką stronke imageshack.us, lub znajdź se inną, logujesz się wrzucasz zdjecie, a tu tylko linka w ^ i piękne całe zdjęcie gotowe
ps ja może też coś wrzuce potem


Posty: 30
Lokalizacja: Luboń
Obrazek

Araxuss domyślasz się, z czym związany jest kadr? Jeśli nie, to jest to luźno związane z komiksem "star wars komiks wydanie specjalne
Jango Fett: Łowy"

http://www.flickr.com/photos/106896942@N02/10536818276/
Ostatnio edytowano 30 paź 2013, o 21:57 przez stas7000, łącznie edytowano 7 razy

Sshadow Avatar użytkownika
Założyciel, Główny Administrator

Posty: 145

@stas7000 i SideUniversal

Słuchajcie, aktualnie wasze klatki się nie pokazują, więc prosiłbym o edycje Waszego posta i wrzucenie ich powtórnie. (Zrobiłbym to, ale niestety nie posiadam Waszych zdjęć). Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie to, że po dodaniu ich jako załącznik, użyliście komendy [img].[/img]. Po dodaniu zdjęcia jako załącznik na forum kod generuje się sam i nie trzeba go zmieniać. Możliwe, że SidUniversal zmienił to po radzie użytkownika ZombieFlowchart, co niestety przyniosło taki efekt jak widać. Na przyszłość, jeżeli wrzucacie plik po przez załącznik na forum, to nie używajcie już komendy do wrzucania zdjęć ([img].[/img]). Działa ona w przypadku gdy obraz, który wstawiamy pochodzi z innego hostingu.

Mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni, powodzenia (Również w walce o wygraną) :)

PS: ZF chyba chodziło o to, że aby zdjęcie pokazywało się w pełnej krasie, bez zbędnego pomniejszania, można je wrzucić na inny hosting i wtedy użyć komendy [img]Zdjęcie[/img]. Tylko niestety trochę źle to sprecyzował ;)
Obrazek
„Naj­bar­dziej niez­ro­zumiałą kwes­tią do­tyczącą świata jest to, że jest on zrozumiały."
Albert Einstein


Posty: 148
Obrazek

W klimatach S.T.A.L.K.E.R. - a ;)
Może i scenografią nie grzeszy (jak zawsze :D ), ale pobawiłem się trochę światłem i myślę, że wyszedł całkiem ładny efekt.


Posty: 143
Lokalizacja: Poznań
Medals: 1
Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

No no, widzę, że się postaraliście ^^ Dla tych co jeszcze chcą przesłać pracę to radze się pospieszyć, dzisiaj ostatni dzień ;)
Bo ja jestem brickfilmerem.


Posty: 68
Lokalizacja: Tychy

Ok tak jak obiecałem przesyłam 2 klatkę. Powiem Wam że naprawdę ciężko było mi wybrać. Wreszcie zdecydowałem się na tą:
Obrazek
Obrazek
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazek

Następna strona

Powrót do Konkursy


cron