Strona główna forum Brickfilmy Konkursy Konkurs na najlepszy kadr [OTWARTY]

Konkurs na najlepszy kadr [OTWARTY]

Jesteś na tyle dobry by zmierzyć się z innymi?
A to inne zdjęcie tylko przy innym świetle też poranek a słaba rozdzielczość bo musiałem zmniejszyć plik bo był za duży :evil:
Załączniki
Untitled 2.png
Untitled 2.png (190.36 KiB) Przeglądane 17393 razy
Nie znoszę tej strony.


Posty: 153
Lokalizacja: Łęczna,Lubelskie
Obrazek
Obrazek
_____________________________________________________________________________

YOUTUBE
FACEBOOK


Posty: 153
Lokalizacja: Łęczna,Lubelskie
Cytrus kiedy rozstrzygnięcie?
Obrazek
_____________________________________________________________________________

YOUTUBE
FACEBOOK


Posty: 143
Lokalizacja: Poznań
Medals: 1
Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Wybaczcie to tygodniowe opóźnienie, ale wcześniej nie miałem okazji wejśc na skype i napisac do reptile`a, a wczoraj przez mocną wichurę zabrało mi neta na cały dzień : P Ale tak czy siak, ustaliliśmy już wyniki.
Tym razem miejsca są tylko 2, szkoda, może w następnym wydaniu będzie więcej :/ Ale tak czy siak, z waszej dwójki pierwsze miejsce zdobyła druga praca brickgun`a, jednogłośnie wybrana przeze mnie i reptile`a. Widać tam fajny klimat, w dodatku gra świateł dodaje fajnego mroku :) Co do pierwszego kadru, muszę przyznać, że bardzo oryginalnie zinterpretowałeś ten cytat ^^ xD Gratuluję pierwszego miejsca :D
Drugie miejsce ma HappyMadHatter. Twoja praca również była fajnie zrobiona, ale jej dużym minusem było światło. Domyślam się, że w pierwszym próbowałeś nadać lekką atmosferę mroku, ale trochę to psuje jasne światło po lewej stronie za krzakami : P Przydałoby się też trochę zrobić to miejsce koło ludzika jaśniejsze, bo niewiele widać. Ale ogólnie rzecz biorąc praca również mi się podobała, trzyma poziom ;)

Dobra, tak więc to są wyniki edycji listopadowej. Jeszcze raz wybaczcie to tygodniowe opóźnienie : P Tak czy siak, teraz mamy grudzień, więc do 31 grudnia będzie trwała kolejna edycja, której tematyką będzie klimat świąteczny :)
Tak więc powodzenia ludziska! Niedługo też są święta, więc mam nadzieję, że będzie was więcej :D
Bo ja jestem brickfilmerem.


Posty: 153
Lokalizacja: Łęczna,Lubelskie
"Bierymy" się do roboty :D
Obrazek
_____________________________________________________________________________

YOUTUBE
FACEBOOK


Posty: 143
Lokalizacja: Poznań
Medals: 1
Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

A właśnie, jeszcze jedna sprawa do brickgun`a. Jako że jesteś teraz ze mną drugim jurorem, to prosiłbym cię o podanie mi swojego skype na priv na yt. Jakoś będziemy musieli się skontaktować podczas oceniania :D
Bo ja jestem brickfilmerem.


Posty: 153
Lokalizacja: Łęczna,Lubelskie
Ta spoko tylko poczekaj chwilkę bo muszęgo sobie na nowo pobrać za jakieś 4 dni wyślę ci swój Skype.
PS. Mogę ci wysłać na prv na WMBF.pl?
Obrazek
_____________________________________________________________________________

YOUTUBE
FACEBOOK


Posty: 143
Lokalizacja: Poznań
Medals: 1
Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Spoko :)
Bo ja jestem brickfilmerem.


Posty: 153
Lokalizacja: Łęczna,Lubelskie
What the Hell? Czyżby z tym jakże prostym konkursem działo się to co z SHORT'ami? Świetny konkurs stracił zainteresowanie tak szybko jak je zyskał. Ludzie what's happened? :x
Obrazek
_____________________________________________________________________________

YOUTUBE
FACEBOOK


Posty: 152
Medals: 6
WMBF Awards '13 Najlepszy Film (3) WMBF Awards '14 Najlepszy Film (1) WMBF Awards '14  Animacja (1) WMBF Awards '13 Animacja (1)
Niestety tak to już tutaj czasami bywa. Proponuję, żebyście może anulowali tą edycję i zmienili jej temat np. na "spędzanie czasu zimą", "sposób na odśnieżanie" albo "sporty zimowe" z racji, że niedługo zaczyna się Olimpiada. Może to zainteresuje niektóre osoby. Podawajcie również krótsze terminy przesyłania klatek, np. tydzień lub maksimum 10 dni. SHORTY pokazały, że im więcej jest czasu na zrobienie czegoś, tym mniej osób(z nieznanych mi powodów) bierze udział. Możecie robić z tym konkursem co chcecie, to tylko sugestia z mojej strony.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Konkursy


cron