Strona główna forum Brickfilmy Konkursy Konkurs na najlepszy kadr [OTWARTY]

Konkurs na najlepszy kadr [OTWARTY]

Jesteś na tyle dobry by zmierzyć się z innymi?

Posty: 49
Lokalizacja: Warszawa/Mokotów

To było trudne ujęcie :7
Załączniki
kobieta-kot.jpg
kobieta-kot.jpg (203.29 KiB) Przeglądane 8905 razy
Dobry brickfilmer dba o to by jak najwięcej w filmie ukryć


Posty: 49
Lokalizacja: Warszawa/Mokotów

Fajnie wyszły te światła :]
Załączniki
kobieta-kot-2-git.jpg
kobieta-kot-2-git.jpg (177.92 KiB) Przeglądane 8905 razy
Dobry brickfilmer dba o to by jak najwięcej w filmie ukryć


Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

filmylegopl napisał(a):
To było trudne ujęcie :7


Pro.
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki


Posty: 270
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 3
WMBF Awards '15 Fabuła (1) WMBF Awards '14 Fabuła (1) Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Obrazek
I will tear your flesh!

ObrazekObrazekObrazekObrazek


Posty: 70
Lokalizacja: Nevada
Medals: 1
Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

No to jeszcze ja
Załączniki
S29500779.JPG
S29500779.JPG (168.13 KiB) Przeglądane 8891 razy
Bum - hyc!
Jestem człowiekiem, który niby nie istnieje, ale działa w tym niebezpiecznym świecie...
A jeśli myślicie, że Maciek Legolandzki zaginął, to się mylicie


Posty: 679
sie porobiło, zaczynam powątpiewać w swoje szansze, ale trudnoObrazek


Posty: 49
Lokalizacja: Warszawa/Mokotów

Jeżeli 3 ostatnie zdjęcia to klatki z filmów to mam nadzieję, że przyjdzie mi je zobaczyć :7
Dobry brickfilmer dba o to by jak najwięcej w filmie ukryć


Posty: 397
Lokalizacja: Konin
@Reptile

Świetne!
Obrazek
Zapraszam na mój:
You tube
Flickr


Posty: 148
@Reptile i ZombieFlowchart - Genialne klatki!


Posty: 143
Lokalizacja: Poznań
Medals: 1
Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

I stało się, pierwsza część konkursu na najlepszy kadr ZAKOŃCZONA. Na początek muszę wam powiedzieć, że jestem naprawdę w szoku, gdyż nie spodziewałem się takiej ilości prac! W dodatku wszystkie są MISTRZOWSKIE, genialne, piękne, oryginalne, po prostu szczęka mi opadła gdy je oglądałem. Z przyjemnością dałbym każdemu pierwsze miejsce, gdyż naprawdę na to zasługujecie, ale niestety, jak to głosi pewne powiedzenie, zwycięzca jest tylko jeden. Uwierzcie mi, naprawdę nie było łatwo. Rozważałem przekazanie pierwszego miejsca 4 pracom, ale w końcu się zdecydowałem i jest to praca użytkownika
+
TheReptilePL Praca naprawdę solennie wykonana, ale przede wszystkim widać, że została włożona w to ciężka robota i serce, że włożyłeś w to wszystkie swoje umiejętności! Patrząc na twój kadr, aż słyszę szczęk broni i widzę scenę walki! Jeszcze raz gratuluję pierwszego miejsca, zasłużyłeś :)

Miejsce drugie otrzymują ex aqueo WysokiFilms i ZombieFlowchart Wasze prace były naprawdę na wysokim poziomie i według mnie zdecydowanie zasłużyły na podium :) Ale po kolei:
- Wysoki: Praca bardzo, ale to bardzo klimatyczna, świetna gra świateł, bardzo dodaje pracy tajemniczości. :) W dodatku szacunek za pomysłowość, gdyż do zrobienia kadru wykorzystałeś tylko figurkę, światło i rolkę! Jeszcze raz gratuluje i tylko tak dalej, masz talent!
- Zombie: Tak samo jak powyżej, praca bardzo klimatyczna, fajnie zrobiłeś ten dym i oświetlenie wokół smoka :) Gratuluję drugiego miejsca :)

I w końcu miejsce trzecie, na którym również ex aqueo, są to praca nr 2 MegaSpaceFightera oraz praca nr 1 filmylegopl.
Obie prace, jak zresztą wszystkie, świetne i oryginalne. widać, że napracowaliście się z budową otoczenia, zwłaszcza filmylegopl :) Bardzo spodobała mi się również u cb gra światła, ten fajowski mrok, idealne tło do pościgu :) Za to u MegaSpace`a idealne jest ułożenie kamery oraz te dalsze budynki ledwo widoczne przez efektywne ich rozmazanie, co budzi ciekawość widza, do czego/kogo ten snajper celuje, gdzie ta osoba jest, czemu, co to da, z jakiego powodu? Ogółem rzecz biorąc, super praca :)

I jeszcze zanim skończymy, wyróżnienie, które trafiło do 1maclego! Świetnie zrobiony widok przez kraty oraz bardzo ładnie zbudowany pokój czarodzieja! :) Wiem, że w regulaminie pisałem że są tylko 3 miejsca, ale nie miałem serca zostawiać tak ładnej pracy bez niczego :)

Tak więc chyba już skończyłem, dziękuję wam wszystkim za udział, wasze prace były naprawdę świetne :D Strasznie mnie to cieszy, że tak bardzo wam przypadł ten pomysł do gustu! Kolejna część będzie trwała tym razem nie pół, a cały miesiąc, więc macie czas aż do 30 listopada 0.00., podobnie jak to było z tą częścią :) A co do tematyki to już wam mówię.
Tym razem będzie troszkę inaczej, otóż dam wam pewien cytat z filmu, nie powiem wam z jakiego, a waszym zadaniem będzie zrobienie do tego kadru, waszej interpretacji tegoż zdania. Chętni będą mogli wykazać się znajomością kinematografii i zgadnąć z jakiego filmu ów cytat pochodzi. Oczywiście dam wam parę wskazówek żeby nie było za trudno. Sam cytat podam wam w osobnym poście. Napiszcie czy wam się taki pomysł podoba, a to tego czasu trzymajcie się ciepło i jeszcze raz gratulacje dla wszystkich, jesteście pro :D
Bo ja jestem brickfilmerem.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Konkursy


cron