Strona główna forum Brickfilmy Konkursy Maraton konkursowy "Sposób na..." Część 1/4[ROZPOCZĘTY]

Maraton konkursowy "Sposób na..." Część 1/4[ROZPOCZĘTY]

Jesteś na tyle dobry by zmierzyć się z innymi?
Konkurs nie należy do tych z "najwyższych lotów" nie radziłbym tracić czasu na robienie na niego film.
Nie znoszę tej strony.


Posty: 91
Naprawdę, uratowałeś nam życie. Patrząc na ostatnie działania, jakoś wątpię w "rzetelność".
SideUniversal napisał(a):
i dodamy do tego parę porad.

Oby to uczestnicy nie musieli udzielać Wam porad.
Obrazek


Posty: 270
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 3
WMBF Awards '15 Fabuła (1) WMBF Awards '14 Fabuła (1) Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Koniec tego dobrego, nie atakujecie tylko nas. Usilnie próbujecie zniszczyć forum, doceńcie pracę jaką włożył w to Sshadow. My możemy odejść w każdej chwili, ale wątpię by to coś zmieniło w waszym zachowaniu. Jeśli w dalszym ciągu będziecie kontynuować tą swoją grę to jako, że ja i Side jesteśmy jak na razie najbardziej aktywnymi członkami administracji (może nie do końca ja, ale Side już jak najbardziej) zbanujemy was bez skrupułów i poczekamy na reakcję reszty administracji większej rangą i to oni zadecydują co dalej. Także po raz kolejny i ostatni uprzejmie was proszę o uspokojenie się.
I will tear your flesh!

ObrazekObrazekObrazekObrazek


Posty: 354
Lokalizacja: nie wiem ja tu tylko sprzątam
Mój Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCXXSIW ... DdW9diANIQ
Obrazek
Obrazek

Nie przeceniaj swoich kompetencji Pawle, polecam także zaopatrzyć siebie i swoich kolegów w mydło i szampon.
Nie znoszę tej strony.


Posty: 679
Chętnie bym wziął udział w konkursie, ale muszę najpierw ogarnąć normalną lampkę i jakoś ustabilizować wszystko... Zobaczymy, czy coś z tego wyjdzie. Na razie nic nie obiecuję.



Posty: 270
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 3
WMBF Awards '15 Fabuła (1) WMBF Awards '14 Fabuła (1) Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

SideUniversal napisał(a):
W związku z decyzją administracji konkurs został anulowany.


Przykro nam :(
I will tear your flesh!

ObrazekObrazekObrazekObrazek


Posty: 449
Lokalizacja: Nowy Tomyśl Wielkopolska

To nie fair, użytkownicy zrobili film a nie trzeba być administratorem żeby organizować konkursy.

Sshadow Avatar użytkownika
Założyciel, Główny Administrator

Posty: 145

SideUniversal napisał(a):
W związku z decyzją administracji konkurs został anulowany.


?

Chyba organizatorów konkursu, bo administracja w ogóle nie miała wpływu na tą decyzje. Nawet nie mieliśmy zamiaru tego robić.
Obrazek
„Naj­bar­dziej niez­ro­zumiałą kwes­tią do­tyczącą świata jest to, że jest on zrozumiały."
Albert Einstein

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Konkursy


cron