Strona główna forum Brickfilmy Konkursy WAKACYJNY KONKURS WMBF - EDYCJA 3! [ZAKOŃCZONY]

WAKACYJNY KONKURS WMBF - EDYCJA 3! [ZAKOŃCZONY]

Jesteś na tyle dobry by zmierzyć się z innymi?

Posty: 440
Lokalizacja: Lublin,Lubelskie
Mój Kanał: http://m.youtube.com/channel/UCrWOb2GT- ... MA3Q%3D%3D
Jak napisałeś ze nie grozi mi dyskwalifikacja to poprostu cud :D tyle radosci i szczescia Bogu niech beda dzieki :D

Tylko jest pytanie co oznacza narazie wiem ze zadaje nieprzecietnie duzo pytan ale wole wiedziec juz wszystko cyfre 3 umieszcze jako adnotacje czy cos a bialy i zolty beda juz caly film pominawszy te 30-44 sekundy czyli narazie nie grozi dyskwalifikacja a kiedy zagrozi? D:
Obrazek


Posty: 152
Medals: 6
WMBF Awards '13 Najlepszy Film (3) WMBF Awards '14 Najlepszy Film (1) WMBF Awards '14  Animacja (1) WMBF Awards '13 Animacja (1)
PaulPictures napisał(a):
Jak napisałeś ze nie grozi mi dyskwalifikacja to poprostu cud :D tyle radosci i szczescia Bogu niech beda dzieki :D

Tylko jest pytanie co oznacza narazie wiem ze zadaje nieprzecietnie duzo pytan ale wole wiedziec juz wszystko cyfre 3 umieszcze jako adnotacje czy cos a bialy i zolty beda juz caly film pominawszy te 30-44 sekundy czyli narazie nie grozi dyskwalifikacja a kiedy zagrozi? D:


Cóż, jak już mówiłem, dyskwalifikacja ci nie grozi, jeśli umieścisz wymagane elementy w reszcie filmu. Jednakże za ich brak w tych pierwszych scenach conajwyżej stracisz trochę punktów. Szczerze mówiąc wkurzające jest to, że nie mogłeś zrobić tych pierwszych 30-44 sekund zgodnie z zasadami. Dwie strony bezsensownej dyskusji o coś, co było wiadome od samego początku trwania konkursu.


Posty: 440
Lokalizacja: Lublin,Lubelskie
Mój Kanał: http://m.youtube.com/channel/UCrWOb2GT- ... MA3Q%3D%3D
A wszystko dlatego ze w rok temu wystarczylo wkleic obrazek wakacyjny konkurs 2 albo shorta i bylo zaliczone .-.
Obrazek


Posty: 679
No cóż, lajf ist brutal, and lots of zasadzkas, trza czytać regulamin. Ja tam prawdopodobnie zacznę dopiero w sierpniu, bo muszę zaserwisować aparat, a potem jadę na obóz...
Aha zawsze możesz zrobić podświadomościową przebitkę, że np dodasz do danego ujęcia jedną klatkę zawierającą liczbę trzy, albo złączone klocki... :)


Posty: 440
Lokalizacja: Lublin,Lubelskie
Mój Kanał: http://m.youtube.com/channel/UCrWOb2GT- ... MA3Q%3D%3D
you are fuckin genius thx : D :D
Obrazek

Sshadow Avatar użytkownika
Założyciel, Główny Administrator

Posty: 145

PaulPictures napisał(a):
A wszystko dlatego ze w rok temu wystarczylo wkleic obrazek wakacyjny konkurs 2 albo shorta i bylo zaliczone .-.


W tym przypadku jesteś w błędzie, ponieważ w Wakacyjnych Konkursach wyznawaliśmy właśnie taką zasadę, może najpierw dokładnie przejrzyj post ogłaszający, a potem pisz lekkie bzdury. Taka rada na przyszłość ode mnie ;)

Po za tym widzę, że twoja aktywność na forum bardzo się zwiększyła, co mnie cieszy, bo dzięki temu żyje ono własnym życiem, lecz nie widzę kompletnego sensu w większości twoich wypowiedzi. Piszesz je na szybko, w krótkich odstępach czasu, zamiast wszystko przemyśleć i umieścić np. w jednym. Dodatkowo spróbuj je formować w bardziej spójny sposób, ponieważ moim zdaniem potrafią one być strasznie niezrozumiałe i chaotyczne. Pamiętaj, zawsze lepiej zrobić coś wolniej i w mniejszej ilości, ale dokładniej i mieć z tego większą satysfakcję. Ja wychodzę osobiście z takiego założenia.

Odnośni się to między innymi też do zbytniego pośpiechu związanego z filmem konkursowym i przeoczeniem najważniejszej zasady. Pomyśl o tym, życzę wszystkim uczestnikom powodzenia i już czekam z niecierpliwością na pierwsze zgłoszone animacje. Oby walka była zacięta i sprawiedliwa. Do dzieła :3
Obrazek
„Naj­bar­dziej niez­ro­zumiałą kwes­tią do­tyczącą świata jest to, że jest on zrozumiały."
Albert Einstein


Posty: 440
Lokalizacja: Lublin,Lubelskie
Mój Kanał: http://m.youtube.com/channel/UCrWOb2GT- ... MA3Q%3D%3D
Dziękuję za radę :)
Przepraszam Was za moj chaotyczny styl pisania,nie martwcie sie z polskiego mam piatke :)
Prowadze bardzo chaotyczny styl zycia i w wiekszosci czasu pusze ze smartfona.
Te 10 sekund mija sie z napisami i dopiero zaczyna sie film wiec mam nadzieje ze az tak wielu punktow nie strace.
I tak pewnie nie wygram ale cóż...
Mam tez pytanie czy skonczony film i link do niego mam umiescic pod tym postem tak?
Bledem bybylo gdybym zapytal sie o ocene np?
Nie chce zeby np wyszlo ze proboje przeciagnac na swoja strone administratorow np przed wynikami poprostu kiedy skoncze chcialbym go tu umiescic :) i zapytac czy jest az tak zle :)
edit-drugie pytanie
Co z Waszym fb?polubilem ale nikt nic nie pisze nie komentuje...rozumiem ze jest forum ale wiecie :) tak tylko sie pytam.
Obrazek

Sshadow Avatar użytkownika
Założyciel, Główny Administrator

Posty: 145

PaulPictures napisał(a):
Mam tez pytanie czy skonczony film i link do niego mam umiescic pod tym postem tak?
Bledem bybylo gdybym zapytal sie o ocene np?
Nie chce zeby np wyszlo ze proboje przeciagnac na swoja strone administratorow np przed wynikami poprostu kiedy skoncze chcialbym go tu umiescic :) i zapytac czy jest az tak zle :)


1. Tak
2. Zapytać możesz zawsze, lecz w tym przypadku, tak jak podczas każdego konkursu, oceny poszczególnym filmom wystawiamy wraz z oficjalnym ogłoszeniem wyników końcowych. Mam nadzieje, że wytrzymasz do tego czasu :3
Obrazek
„Naj­bar­dziej niez­ro­zumiałą kwes­tią do­tyczącą świata jest to, że jest on zrozumiały."
Albert Einstein


Posty: 440
Lokalizacja: Lublin,Lubelskie
Mój Kanał: http://m.youtube.com/channel/UCrWOb2GT- ... MA3Q%3D%3D
Postaram się
:3
A oprocz publikowania tu moge w nasz prace i tam moze ktos skomentuje :3
Zestaw lego city/star wars bedzie do wyboru? czy...jak :)
(nie zrazajcie sie do mnie zawsze duzo mowilem i pytalem-taki juz jestem :3)
a fb :( ?poszlo w kimono? :( czas je obudzic :)
Obrazek


Posty: 152
Medals: 6
WMBF Awards '13 Najlepszy Film (3) WMBF Awards '14 Najlepszy Film (1) WMBF Awards '14  Animacja (1) WMBF Awards '13 Animacja (1)
A oprocz publikowania tu moge w nasz prace i tam moze ktos skomentuje

Tak, ale link do filmu lub tematu z filmem w dziale "nasze prace" powinien znaleźć się w tym temacie.

Zestaw lego city/star wars bedzie do wyboru? czy...jak :)

Nie, nie będzie do wyboru. Kupujemy zestaw Star Wars albo zestaw z City. Szczegóły będą wkrótce podane.

A jeśli chodzi o facebooka to przestaliśmy go na razie używać.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Konkursy


cron