Strona główna forum Brickfilmy Konkursy WAKACYJNY KONKURS WMBF - EDYCJA 3! [ZAKOŃCZONY]

WAKACYJNY KONKURS WMBF - EDYCJA 3! [ZAKOŃCZONY]

Jesteś na tyle dobry by zmierzyć się z innymi?

Posty: 152
Medals: 6
WMBF Awards '13 Najlepszy Film (3) WMBF Awards '14 Najlepszy Film (1) WMBF Awards '14  Animacja (1) WMBF Awards '13 Animacja (1)
Obrazek

Pora na trzecią edycję corocznego wakacyjnego konkursu WMBF. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału!

TEMAT KONKURSOWY: Wyprawa w nieznane

Czas przesyłania prac: 1 lipca 2014 - 1 września 2014

Film o konkursie, czyli wszystko w wielkim skrócie: CLICK!

ZASADY:
- Cały film musi zawierać conajmniej 90 sekund animacji.
- Mile widziane jest użycie w filmie tylko elementów LEGO. Kartki papieru, tektury, plastelina są oczywiście dozwolone jako materiały pomocnicze.
- Prosimy, żeby prace były chociaż w niewielkim stopniu związane z tematem.
- Można zgłaszać więcej niż jedną pracę konkursową.
- W konkursie mogą brać udział moderatorzy i administratorzy strony WMBF(poza mną i Sshadowem).
- Filmy nie mogą zawierać treści propagujących nienawiść ze względu na rasę, płeć czy wyznanie. Wulgaryzmy i przemoc(jeśli wymaga tego Wasz scenariusz) są dozwolone, ale w niewielkim stopniu. Za przesadną przemoc lub ilość wulgaryzmów będą odejmowane punkty.
- Aby potwierdzić, że praca została wykonana specjalnie na " WAKACYJNY KONKURS - EDYCJA 3" należy
umieścić cyfrę "3" albo złączone ze sobą w dowolny sposób klocki w kolorze białym i żółtym w każdym ujęciu Waszego filmu.



SĘDZIOWANIE:
Spośród wszystkich nadesłanych filmów, zostaną nagrodzone trzy najlepsze prace. Każdy film zostanie dokładnie oceniony, a recenzja każdego z nich pojawi się na forum po zakończeniu konkursu.

Jurorzy: sshadowpl, crazyed.

NAGRODY:
Szczegóły dotyczące nagród podamy po zakończeniu konkursu. Ich zestawienie będzie wyglądać mniejwięcej tak:

1. miejsce - średni zestaw LEGO Star Wars.
2. miejsce - mały LEGO City.
3. miejsce - trzy figurki z serii Minifigures - seria 11.

OTRZYMANE PRACE:
-clone501
-11norbi11
-mkstudio
-BrickFielder
-eladmiral
-UnityAnims
-ZombieFlowchart
-Reptile
-clone501

Jeśli są jakieś wątpliwości dotyczące zasad lub zostało coś pominięte, śmiało piszcie o tym pod tym tematem.

Życzymy powodzenia!

-Team WMBF.


Posty: 148
Jak rozumiem, tematyka konkursu nie musi być ściśle związana z latem i wakacjami?


Posty: 152
Medals: 6
WMBF Awards '13 Najlepszy Film (3) WMBF Awards '14 Najlepszy Film (1) WMBF Awards '14  Animacja (1) WMBF Awards '13 Animacja (1)
WysokiFilms napisał(a):
Jak rozumiem, tematyka konkursu nie musi być ściśle związana z latem i wakacjami?


Nie musi. Ważne żeby trzymać się tematu. Jednakże tematyka lata/wakacji w filmach jest mile widziana.


Posty: 679
na pierwsze miejsce raczej będzie mi się trudno dostać, a za mixelsami nie szaleję, tak więc będę raczej celował w trzecie... :)


Posty: 354
Lokalizacja: nie wiem ja tu tylko sprzątam
Mój Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCXXSIW ... DdW9diANIQ
Biały i żółty klocek w każdej scenie Czy scena jest rozumiana jako klatka, zdjęcie czy jako ujęcie?
Obrazek


Posty: 152
Medals: 6
WMBF Awards '13 Najlepszy Film (3) WMBF Awards '14 Najlepszy Film (1) WMBF Awards '14  Animacja (1) WMBF Awards '13 Animacja (1)
mkstudio napisał(a):
Biały i żółty klocek w każdej scenie Czy scena jest rozumiana jako klatka, zdjęcie czy jako ujęcie?


Ujęcie oczywiście.


Posty: 440
Lokalizacja: Lublin,Lubelskie
Mój Kanał: http://m.youtube.com/channel/UCrWOb2GT- ... MA3Q%3D%3D
I tak nie wygram Disney xD pozdrowienia z pociągu Lublin - Heil :) :D
Obrazek


Posty: 679
Mam małe techniczne pytanko. Czy bohater przez całość trwania wyprawy ma się znajdować w lub dążyć do nie znanego, czy też nieznane może być jedynie etapem bądź jednym z etapów do znanego choć w części celu, tak jak np. W Hobbicie? :?:


Posty: 152
Medals: 6
WMBF Awards '13 Najlepszy Film (3) WMBF Awards '14 Najlepszy Film (1) WMBF Awards '14  Animacja (1) WMBF Awards '13 Animacja (1)
To już zależy od Ciebie. Ważne, żeby motyw znajdował się w filmie. ;)


Posty: 354
Lokalizacja: nie wiem ja tu tylko sprzątam
Mój Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCXXSIW ... DdW9diANIQ
A czy można tworzyć film w 2 osoby? Szczególnie , że ta druga głównie dostarcza części , buduje część scenografii i takie tam. Bo w zasadach nie ma nic na ten temat. :)
Obrazek

Następna strona

Powrót do Konkursy


cron