Strona główna forum Brickfilmy Konkursy WAKACYJNY KONKURS WMBF - EDYCJA 3! [ZAKOŃCZONY]

WAKACYJNY KONKURS WMBF - EDYCJA 3! [ZAKOŃCZONY]

Jesteś na tyle dobry by zmierzyć się z innymi?

Posty: 73
Dzięki:)


Posty: 679
Dużo punktuf odejmujecie za miganie? bo mam, już 14 sekund, z prędkością 20/25 i trochu mi się nie chce znowu tego... Zastanawiam się też czy jest to wina nowego aparatu czy też może włonczonego aquarium... bo w oknie mam kołdrę... i nie wiecie może czy nie da się coś zrobić z tym w adobe premiere elements, bo próbowałem, ale to chyba nic nie zmieniło :(


Posty: 440
Lokalizacja: Lublin,Lubelskie
Mój Kanał: http://m.youtube.com/channel/UCrWOb2GT- ... MA3Q%3D%3D
ZombieFlowchart napisał(a):
Dużo punktuf odejmujecie za miganie? bo mam, już 14 sekund, z prędkością 20/25 i trochu mi się nie chce znowu tego... Zastanawiam się też czy jest to wina nowego aparatu czy też może włonczonego aquarium... bo w oknie mam kołdrę... i nie wiecie może czy nie da się coś zrobić z tym w adobe premiere elements, bo próbowałem, ale to chyba nic nie zmieniło :(




1.PUNKTÓW!!
2.WŁĄCZONEGO!!
Tyle z mojej strony .-.
Obrazek


Posty: 142

Mam pytanie na temat konkursu, czy połączenie białego i żółtego klocka w każdym ujęciu może polegać na np. przetoczeniu się beczki w tych kolorach lub przejechaniu pojazdu (dla nieogarniętych ,a wiem że kilku takich tu jest, ujęcia trwa 20sek a pojazd wjeżdża w kadr 5 sekund jedzie i znika po drugiej stronie) to mój pierwszy brickfilm który robię a nie pomagam, jako takie doświadczenie mam gdyż pomagałem przy pierwszych filmach kolegom z TheSideUniwersal (z czego tylko jeden ujrzał światło dzienne).
Tu chyba powinien być mądry cytat, albo co...


Posty: 152
Medals: 6
WMBF Awards '13 Najlepszy Film (3) WMBF Awards '14 Najlepszy Film (1) WMBF Awards '14  Animacja (1) WMBF Awards '13 Animacja (1)
eladmiral napisał(a):
Mam pytanie na temat konkursu, czy połączenie białego i żółtego klocka w każdym ujęciu może polegać na np. przetoczeniu się beczki w tych kolorach lub przejechaniu pojazdu (dla nieogarniętych ,a wiem że kilku takich tu jest, ujęcia trwa 20sek a pojazd wjeżdża w kadr 5 sekund jedzie i znika po drugiej stronie) to mój pierwszy brickfilm który robię a nie pomagam, jako takie doświadczenie mam gdyż pomagałem przy pierwszych filmach kolegom z TheSideUniwersal (z czego tylko jeden ujrzał światło dzienne).


Jasne, że tak. Nie ma znaczenia na ile czasu w jednym ujęciu pojawi się element mod. To już zależy od Ciebie. Może tam być przez cały czas trwania ujęcia albo pojawić się w nim na krótką chwilę. Ważne, żeby tam po prostu był.


Posty: 679
PaulPictures napisał(a):
ZombieFlowchart napisał(a):
Dużo punktuf odejmujecie za miganie? bo mam, już 14 sekund, z prędkością 20/25 i trochu mi się nie chce znowu tego... Zastanawiam się też czy jest to wina nowego aparatu czy też może włonczonego aquarium... bo w oknie mam kołdrę... i nie wiecie może czy nie da się coś zrobić z tym w adobe premiere elements, bo próbowałem, ale to chyba nic nie zmieniło :(




1.PUNKTÓW!!
2.WŁĄCZONEGO!!
Tyle z mojej strony .-.

zwróciłeś mi uwagę mimo wakacji, teraz możesz umrze spokojnie
SideUniversal napisał(a):
ZombieFlowchart napisał(a):
Dużo punktuf odejmujecie za miganie? bo mam, już 14 sekund, z prędkością 20/25 i trochu mi się nie chce znowu tego... Zastanawiam się też czy jest to wina nowego aparatu czy też może włonczonego aquarium... bo w oknie mam kołdrę... i nie wiecie może czy nie da się coś zrobić z tym w adobe premiere elements, bo próbowałem, ale to chyba nic nie zmieniło :(



Na pewno to aquarium jest sprawcą migania :) Zasłoń je czymś i przyciemnij. Powinno pomóc.

Dzięki, tak właśnie zrobię, albo nawet wyłączę na chwilę, a potem się zobaczy, jak mi styknie czasu, to może to nagram jeszcze raz
si you nara ZF


Posty: 152
Medals: 6
WMBF Awards '13 Najlepszy Film (3) WMBF Awards '14 Najlepszy Film (1) WMBF Awards '14  Animacja (1) WMBF Awards '13 Animacja (1)
SideUniversal napisał(a):
Film może mieć dowolny tytuł, czy raczej coś w stylu: "Lego brickfilm wyprawa w nieznane (wakacyjny konkurs WMBF)"?


Dowolny tytuł.


Posty: 142

Czy mogę użyć niebieskiego worka na śmieci jako tafli wody?
Tu chyba powinien być mądry cytat, albo co...


Posty: 152
Medals: 6
WMBF Awards '13 Najlepszy Film (3) WMBF Awards '14 Najlepszy Film (1) WMBF Awards '14  Animacja (1) WMBF Awards '13 Animacja (1)
eladmiral napisał(a):
Czy mogę użyć niebieskiego worka na śmieci jako tafli wody?

Tak.


Posty: 440
Lokalizacja: Lublin,Lubelskie
Mój Kanał: http://m.youtube.com/channel/UCrWOb2GT- ... MA3Q%3D%3D
ZombieFlowchart napisał(a):
PaulPictures napisał(a):
ZombieFlowchart napisał(a):
Dużo punktuf odejmujecie za miganie? bo mam, już 14 sekund, z prędkością 20/25 i trochu mi się nie chce znowu tego... Zastanawiam się też czy jest to wina nowego aparatu czy też może włonczonego aquarium... bo w oknie mam kołdrę... i nie wiecie może czy nie da się coś zrobić z tym w adobe premiere elements, bo próbowałem, ale to chyba nic nie zmieniło :(




1.PUNKTÓW!!
2.WŁĄCZONEGO!!
Tyle z mojej strony .-.

zwróciłeś mi uwagę mimo wakacji, teraz możesz umrze spokojnie


Dzięki nie spieszy mi sie.
Obrazek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Konkursy