Strona główna forum Brickfilmy Konkursy WAKACYJNY KONKURS WMBF - EDYCJA 3! [ZAKOŃCZONY]

WAKACYJNY KONKURS WMBF - EDYCJA 3! [ZAKOŃCZONY]

Jesteś na tyle dobry by zmierzyć się z innymi?

Posty: 73
w jakim programie robisz filmik :)


Posty: 354
Lokalizacja: nie wiem ja tu tylko sprzątam
Mój Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCXXSIW ... DdW9diANIQ
Tydzień, dwa może miesiąc to jeszcze może być, ale żeby przedłużyć o 2 miesiące to już mocarne przegięcie. Ale jakbym to ja potrzebował przedłużenia to bym gadał inaczej. :D
Obrazek


Posty: 142

clone501z tego typu pytaniami kieruj się do działo pomoc na małym planie (ewentualnie jakoś tak) ale skoro pytasz to odpowiem: ja, jak i thesideuniversal używam, "monkey jam" (po polsku małpi dżem) a z tego co wiem to araxus używa WMM (windows movie maker) jeżeli nie będziesz wiedział jak ich użyć to popytaj w pomocy na małym planie lub, mnie na priv, mogę pomóc. :roll:
Tu chyba powinien być mądry cytat, albo co...


Posty: 142

Co do konkursy (pewnie nie wygram ale byłoby to miłą odmianą) to nie 2-3 września szkoła organizuje mi wycieczkę integracyjną z klasą więc mnie nie ma.(to na wszelki wypadek gdybym wygrał, lecz na to raczej nie ma co liczyć)
Tu chyba powinien być mądry cytat, albo co...


Posty: 73
Dzięki :) :)


Posty: 679
mój film ---- > Klik!


Posty: 270
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 3
WMBF Awards '15 Fabuła (1) WMBF Awards '14 Fabuła (1) Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

moja praca na konkurs https://www.youtube.com/watch?v=in1EnQKTiNg

od 8 miesięcy nie miałem aparatu w rękach i były niezłe jazdy z trzęsieniami kamery i migotaniem, ale chyba nie jest aż tak źle... zresztą sami oceńcie ;)
I will tear your flesh!

ObrazekObrazekObrazekObrazek


Posty: 679
kiedy wyniki?


Posty: 152
Medals: 6
WMBF Awards '13 Najlepszy Film (3) WMBF Awards '14 Najlepszy Film (1) WMBF Awards '14  Animacja (1) WMBF Awards '13 Animacja (1)
Postanowiliśmy z Shadowem przedłużyć konkurs o tydzień poczynając od dzisiaj. Otrzymaliśmy w sumie 8 prac, ale mamy ochotę na więcej. Gratulujemy uczestnikom, którzy wyrobili się w pierwotnym terminie. Za to możecie liczyć na dodatkowe punkty. Konkurs potrwa jeszcze do północy 8 września.

Wyniki najprawdopodobniej pojawią się jeszcze w tym samym miesiącu. Na obecną chwilę nie jesteśmy w stanie powiedzieć kiedy dokładnie.


Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

I... Przegapiłem konkurs :( No cóż, może za rok.
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Konkursy


cron